Ağda Bandı Kullanan Var Mı?

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar ağda bandı kullanıyor musunuz.
hani şu VEET yada SESU gibi.Uygulaması pratik sanırım.bide sir ağdanın gördüğü işi görür mü bu bantlar.EMLA kremini aldım sonrasında ne uygulayacağımı bilmiyorum.bu bantlar işe yararmı acep.

ilona

psikolocik deli
Pro Üye
Emoji Skoru
10
yaramaz canım ben denedim hemde bi kaç kere acaba bozukmuydu benmi beceremedim felan die bi kaç kere ayrı ayrı alıp denedim ama sonuç aynı
hiç bişeye yaramıyolar =))

E

EU1

Ziyaretçi
ben kullanıyorum ve çok da memnunum.weet marka alıyorum.:1yes2:

özellikle yaz aylarında hiç eksik etmemeye çalışıyorum çünkü nerde olursanız olun kısa sürede görüyorsunuz işinizi...büyük boy ve küçük boy olmak üzere iki çeşidi var ve oldukça da kullanışlı :1yes2:

S

SENACE

Ziyaretçi
yaramaz canım ben denedim hemde bi kaç kere acaba bozukmuydu benmi beceremedim felan die bi kaç kere ayrı ayrı alıp denedim ama sonuç aynı
hiç bişeye yaramıyolar =))
BEN WEET İN BANTLARINI KULLANDIM.
MEMNUN KALDIM AMA ŞUNU BİLİNKİ NORMAL AĞDANIN YERİNİ TUTMUYOR ve ÇOK PAHALIYA GELİYOR.
BİRDE ONLARIN KÖPÜK OLANLARI VAR, ONLARDA İDARE EDER.

E

EU1

Ziyaretçi
BEN WEET İN BANTLARINI KULLANDIM.
MEMNUN KALDIM AMA ŞUNU BİLİNKİ NORMAL AĞDANIN YERİNİ TUTMUYOR ve ÇOK PAHALIYA GELİYOR.
BİRDE ONLARIN KÖPÜK OLANLARI VAR, ONLARDA İDARE EDER.
köpük nasıl bişey veet köpüğü diyosan o kökünden almıyor sanırım.jilet gibi sanırım.değilse nasıl bişey yazarsan bilgilenelim.

ilona

psikolocik deli
Pro Üye
Emoji Skoru
10
:uhm: hııımmm sanırım ben beceremedim ozaman:bbo:

B

busra_tuna

Ziyaretçi
ßen KuLLanmıyorum ßikaç Kere Denedim aMa Sewmedim..

E

EU1

Ziyaretçi
:uhm: hııımmm sanırım ben beceremedim ozaman:bbo:

offf ya off al bendende o kadar hiç beceremiyorum bu kıl tüy ağda meselesini.
hep alıyorum malzemeleri başlıyorum yapamıyorum yarım kalıyor niye beceriksizim yaaa.:uhm: :uhm:
jilette çoğalttıkça çoğaltıyor kazık gibi tüyler oluyor sonra.
yakında eşimden daha sert kıllarım olacak valla yaa:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: off ormanlık alan gibi olacam yaa bu gidişle.:çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

ilona

psikolocik deli
Pro Üye
Emoji Skoru
10

benim çok yumuşak ve ince olmasına rağmen tamamen temizliyor ilona sen bece bir kez daha dene :1yes2:
minevra bende kıl yoktur çok fazla bacaklarımda bile sadece diz kısmında var onlarda incecik tüyler
sadece kolllarımda biraz var onlarıda orta okuldayken makasla kesmiştim ondan sonra çoğalmışlardı
bidahada dokunmadım kollarıma
ama o ağda bantları bende hiç işe yaramadı
bıyıklarımı bilem almadı okadar diyim yani:Roflol:
heralde yapıştıramıyorum ben:1no2:

Yukarı Alt