Ağız çevremde ki koyu lekeler sonunda yok oldu :)

elfide83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
52
3
Merhaba, bu konu ile alakalı başlık açıldı mı bilmiyorum ama, kendimi bildim bileli ağız çevremde ki hafif koyuluklardan muzdaribim.
27 yaşındayım ve bu zamana kadar sürekli makyaj kullandığım için o kısımlara ya pudra sürerdim ya da kapatıcı. Bu yaz gittiğim bir tatil yöresinde nemlendiri niyetine doğal bir krem aldım.
Defne içerikli bu kremi kullanmaya başladığımdan bu yana lekelerin yok olduğunu söylemeliyim, artık makyaj altı kapatıcı kullanmıyorum.

Bu sorun için bu forumda çok tarif uyguladım ama işe yaramadı elbette hatta çok pahalı kremler kullandım. Nasıl olduğunu bilmiyorum arkadaşlar ama bu benim için inanılmaz birşey :KK52:

denizinkizi

kelebekim geliyooo
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2010
2.313
1
bend ebıyıgı agdayla aldırdıgım için son aldırmamda leke oldu sankii faydası olur mu acaba kii

elfide83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
52
3
senin bahsettiğin geçici bir lekelenme bence. zamanla kaybolur diye tahmin ediyorum. benim bahsettiğim bilen bilen ağız çevresinde kahverengimsi koyuluklar, hiç geçmeyen türden

backwood

Sakin ol şampiyon!!!
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2009
5.170
39
Benimde egzama oldu çenemde aynı palyanço gibi olmuştum hani onların kırmızı olur ya çeneleri gülünce öyle oluyordum:KK5::KK5: .Codermo diye ilaç verdi doktor rengi açılsın diye kullanıyorum ama çok soyuluyor.SEnin kremin adı falan nedir canım bende ondan alayım yoksa geçmeyecek:KK5::KK5:

elfide83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
52
3
isim verebiliyor muyum bilmiyorum ama özelliklerinde şöyle yazıyor: ürünümüz defne exratlı ve doğal olduğundan cildi yumuşak tutup sürekli nemli kalmasını sağlar. deride oluşmuş yağ lekesi, sivilce ve güneş lekelerini azaltıp yeniden oluşmasını önler. cilt gözeneklerini açarak hücrelerin rahat oksijen almasını sağlar. gün boyu cildi her türlü etkenlere karşı korur, cilde ferahlık verir.

yani dahası nelere ii geldiği yazıyor, ben açıkçası yüzümü temizledikten sonra kullanıyorum, hemen emiyor cildim ve yağlı hissi uyandırmıyor

backwood

Sakin ol şampiyon!!!
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2009
5.170
39
isim verebiliyor muyum bilmiyorum ama özelliklerinde şöyle yazıyor: ürünümüz defne exratlı ve doğal olduğundan cildi yumuşak tutup sürekli nemli kalmasını sağlar. deride oluşmuş yağ lekesi, sivilce ve güneş lekelerini azaltıp yeniden oluşmasını önler. cilt gözeneklerini açarak hücrelerin rahat oksijen almasını sağlar. gün boyu cildi her türlü etkenlere karşı korur, cilde ferahlık verir.

yani dahası nelere ii geldiği yazıyor, ben açıkçası yüzümü temizledikten sonra kullanıyorum, hemen emiyor cildim ve yağlı hissi uyandırmıyor
Özelden yollar mısın ismini doğal olan ilaç daha iyi gelir yüzüme.Soyulma yaptı mı cildin

Yukarı Alt