Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Aglama krizlerine giriyorum

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve kontes82 tarafından 6 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : kontes82
  1. kontes82

kontes82 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar kulube bayağıdır üyeyim fakat sizlerle birşeyler paylaşma fırsatı bulamadım.ben bir soru sormak istiyorum.zaman zaman bazı dönemler ağlama krizine giriyorum kendimi durduramıyorum.belli belirsiz sebep yokken oluyor bu.canım sıkıldığında yada moralim bozuk olduğunda ağlamazken bir anda bir boşalma oluyor anlayamıyorum.acaba bu bir psikolojik bir rahatsızlık mıdır?

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.