• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Mucizeleri beklerken

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2019
10
7
2 tane 5.gun embriyoları transfer edildi hicbir belirti yok. Sizdede boyle olup pozitif sonuç alan var mı? Ne zaman evde idrar testi yaptınız? Neler yiyip içtiniz tutunması icin?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-04-2020

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 56 gün kaldı.

Son birkaç hafta içinde bebeğinizin beynindeki büyüme sebebiyle bebeğinizin başının çevresi yaklaşık 9-10 mm artmıştır. Gelişmekte ve büyümekte olan beyin kafatasını dışarı doğru iter ve aynı zamanda beyin kıvrımlarını oluşturmak için kendi üzerine katlanır. Çeşitli bölgelerinizdeki şişilik ve ödem toplanması normaldir. Erken doğum ihtimaliniz varsa yatak istirahati önerilebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Mucizeleri beklerken

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2019
10
7
Benimde 8 inde transferim yapıldı hiçbir belirtim yok. İlkinde tutmuştu 4 buçuk aylıkken kaybettim kızımı. Onda çok fazla bel ve kasık ağrım olmuştu. Şimdi belirtim yok moralimi çok bozuyo :KK43:
Benimde ilki tuttu pozitifi aldık kanda fakat ilk ultrason gittiğimizde kalbi atmıyordu bekledik ana hala yoktu o yüzden 9 haftada aldirmak zorunda kaldık simdi ikinciye deniyoruz bakalim sonuc ne olcak ilkinde kendimi çok dinlemistim simdi pek oralı degil dibi davranmaya çalışıyorum sakin kalmaya çalışıyorum bakalim Allah nasip ederse olur olmazsa denemeye devam Allah Insallah pozitifleri görmeyi kalp sarışınlarını ve doğduklarını görüp büyüdüklerinde de ne çabuk buyuyuyorlar demeyi nasip etsin insallah🙏🙏🙏🙏🙏

Son birkaç hafta içinde bebeğinizin beynindeki büyüme sebebiyle bebeğinizin başının çevresi yaklaşık 9-10 mm artmıştır. Gelişmekte ve büyümekte olan beyin kafatasını dışarı doğru iter ve aynı zamanda beyin kıvrımlarını oluşturmak için kendi üzerine katlanır. Çeşitli bölgelerinizdeki şişilik ve ödem toplanması normaldir. Erken doğum ihtimaliniz varsa yatak istirahati önerilebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

nehirim24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2015
440
198
Benimde ilki tuttu pozitifi aldık kanda fakat ilk ultrason gittiğimizde kalbi atmıyordu bekledik ana hala yoktu o yüzden 9 haftada aldirmak zorunda kaldık simdi ikinciye deniyoruz bakalim sonuc ne olcak ilkinde kendimi çok dinlemistim simdi pek oralı degil dibi davranmaya çalışıyorum sakin kalmaya çalışıyorum bakalim Allah nasip ederse olur olmazsa denemeye devam Allah Insallah pozitifleri görmeyi kalp sarışınlarını ve doğduklarını görüp büyüdüklerinde de ne çabuk buyuyuyorlar demeyi nasip etsin insallah🙏🙏🙏🙏🙏
Aminn inşallah Allah bekleyen herkesin kucağını doldursun. Sağlıklı hayırlı evlatlar versin inşallah

Mucizeleri beklerken

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2019
10
7
Benimde 8 inde transferim yapıldı hiçbir belirtim yok. İlkinde tutmuştu 4 buçuk aylıkken kaybettim kızımı. Onda çok fazla bel ve kasık ağrım olmuştu.

Mucizeleri beklerken

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2019
10
7
@nehirim24 kan sonucun çıktı mi Insallah istedigin gibi çıkar sonucun

AylinA1979

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2019
90
118
Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak tranfer sonrası 7.gün kan testi yaptim 27.39 cıktı bugün 9.gün yine yaptim 27.69 cıktı böyle olup daha sonra değeri yükselen oldu mu

minel_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2012
910
327
Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak tranfer sonrası 7.gün kan testi yaptim 27.39 cıktı bugün 9.gün yine yaptim 27.69 cıktı böyle olup daha sonra değeri yükselen oldu mu
AYnı yerde mi yaptırdın canım 2 gün sonra tekrar kaç çıktı , bazılarının sonradan artıyor inş öyle olur seninde

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-05-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 73 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

ozgsnr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2014
608
403
Merhaba kızlar benim de bugün transferim oldu 2adet 1i 5.gün biri 4.gün

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-05-2020

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 77 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık göz yuvalarında hareket edebiliyor. Kasılmalar başladığında ve hangi durumda doktorunuzu arayacağınızı doktorunuzla kararlaştırın. Ayrıca bebeğiniz erkek ise doğumda sünnet seçeneğini düşünebilirsiniz. Diğer kültürlerde doğum : Bir çok kültürde emziren anneler ile ilişkiye girmek tabudur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

minel_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2012
910
327

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-05-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 73 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Yukarı Alt