• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Agustosta tüp bebek planlayanlar

Thistle

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2009
487
871

Gelincik78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2017
497
122
28
Ngs sonucu olumlu gelirse inşallah ağustosta transfer olacak bizim
Bnde dün gittim doktra tüp bebek için bi kaç test yaptı 15 gn snra tekrar yapcz bınlardan aşılama mı tüp bebem mi karar vercz dedi ama bn bi aşılama yaptrdm tutmamştı ins aşılama yapcz demez zaten baslamadı bi ay daha attı

Zem27

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2018
77
46
Merhaba, tabii öncesinde iğnelerim vardı. Cumartesi günü yumurtalarım toplandı. İlaç kullanmaya devam ediyorum. Yarın da transferim yapılacak. Sizin durumunuz nedir?
Anladım ben sizinkini de dondurulmuş embriyo sandım benim de geçen ay yumurta toplandı embriyo oluştu biz ngs ye gönderdik olumlu gelirse transfer olacakta transfer olmadan ilaç kullanılıyor mu tekrar onu merak ettim

Seyhannehir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2020
29
10
37
Anladım ben sizinkini de dondurulmuş embriyo sandım benim de geçen ay yumurta toplandı embriyo oluştu biz ngs ye gönderdik olumlu gelirse transfer olacakta transfer olmadan ilaç kullanılıyor mu tekrar onu merak ettim
Merhaba, doktorum bana ikinci transfer yapılırsa öncesinde sadece bir ilaç kullanacağımı söyledi. Mutlu bayramlar🤗

Naznaz46

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2020
41
39
28
Evet, geçtiğimiz salı günü transfer yapıldı. Bekliyoruz bakalım.
Merhabalar öncelikle inşallah bebeginiz sizinle olur. Bende 4 ağustosda transfer olacağım inşallah bir sknti cikmazsa. Merak ettiğim bir şey varda size onu sormak istiyorum. Transfer aşaması zormuydu yani ağrısı sızısı oluyor mu?

Seyhannehir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2020
29
10
37
Merhabalar öncelikle inşallah bebeginiz sizinle olur. Bende 4 ağustosda transfer olacağım inşallah bir sknti cikmazsa. Merak ettiğim bir şey varda size onu sormak istiyorum. Transfer aşaması zormuydu yani ağrısı sızısı oluyor mu?
İnşallah hepimiz güzel haberler alırız. Kesinlikle tedirgin olmayın, ben hiç acı hissetmedim. Normal muayeneden farkı yok, sadece ondan biraz daha uzun sürüyor. Ekip bana çok güven verdiği için kendimi de hiç sıkmadım. Doktorum ekrandan bana her aşamayı anlatarak izlettirdi. Sonrasında kaldırmadılar beni ve odada yaklaşık iki saat dinlendirdiler. Şimdi de ara sıra kasılmalarım oluyor ama çok hafif.

Naznaz46

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2020
41
39
28
İnşallah hepimiz güzel haberler alırız. Kesinlikle tedirgin olmayın, ben hiç acı hissetmedim. Normal muayeneden farkı yok, sadece ondan biraz daha uzun sürüyor. Ekip bana çok güven verdiği için kendimi de hiç sıkmadım. Doktorum ekrandan bana her aşamayı anlatarak izlettirdi. Sonrasında kaldırmadılar beni ve odada yaklaşık iki saat dinlendirdiler. Şimdi de ara sıra kasılmalarım oluyor ama çok hafif.
İçim rahatladi biraz çok teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için.

Violett90

Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2018
838
665
30
Ngs dedigin genetige mi gonderdiniz?