Agustosu Beraber Bekleyelim ♡

dlkkydlntpl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2017
9.446
7.408
Herkese ıyı bayramlar on gundur sehır dısındaydım bugun esımın yanına doncem kızlar ama lh testlerı benı yanıltıyot hala sansım varmı sızce bugun 17.gunum

Eklentiler

Aslihanugur

BirSenBirBenVarızAmaBideBebekOlsaNeGüzelOlurdu❣️
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2019
644
286
Kız @Ederaf annenin yanına gittin unuttun buraları küstüm sana hıh🤭 4gün oldu hala adet olmadım ilk gn test yaptım ama negatif çıktı yinede bir ihtimal bekliyorum kafayı yicem adet olmadıgım sürece 😞

Lepistesb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2019
1.402
3.006
persembe olmadi. cuma da ummuyordum pik oldu. 6 saat kadar sonra tekrar denedim silik.. dedim catladi herhalde. gece 10 da tekrar yaptim pik. silik cikan sanirim sivi alimimla alakali oyle cikti. degerlendirdik Allahin izniyle. cumartesi yolculuk yaptik sonra baktim gittigimiz yerde silik.. bir daha da silik cikti ama cok yorulmustuk calisacakti esim orada bir daha degerlendiremedik.. bir kere degerlendirdik yani. Rabbim ne uygun gorurse oyle olacak artik
Kafama takarak degerlendirdigim son ayımdı bu benim 8. Deneme . Rabbim bana sana hepimize sağlıklı bebiş bu ay nasip etsin inşallah. Yoksa akışına bırakacam artık ovu testi hiçbirşey yapmicam . 1 yıl dolunca gider aşılama yaptırırım napim 🤷‍♀️

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-05-2020

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 77 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık göz yuvalarında hareket edebiliyor. Kasılmalar başladığında ve hangi durumda doktorunuzu arayacağınızı doktorunuzla kararlaştırın. Ayrıca bebeğiniz erkek ise doğumda sünnet seçeneğini düşünebilirsiniz. Diğer kültürlerde doğum : Bir çok kültürde emziren anneler ile ilişkiye girmek tabudur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Deryakadir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2019
3.011
3.525
Kız @Ederaf annenin yanına gittin unuttun buraları küstüm sana hıh🤭 4gün oldu hala adet olmadım ilk gn test yaptım ama negatif çıktı yinede bir ihtimal bekliyorum kafayı yicem adet olmadıgım sürece 😞
Stres yaptığın İçin gecikmiş olabilir canım benim de öyle oldu bir keresinde negatif çıkmışsa gecikme olmuştur

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-06-2020

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 112 gün kaldı.

Bu andan, bebeğinizin beklenen doğum tarihine kadar olan sürede bebeğinizin ayakları yaklaşık iki kat artarak 45 mm den 83 mm ye çıkacaktır.Bazı anneler doğum öncesi prova niteliğindeki Braxton Hicks kasılmaları (doğum öncesi kasılmaları) yaşayabilirler. Daha önce gebe kalmış kadınlarda daha erken başlar ve daha şiddetli olur. Gebelik sırasındaki baş dönmelerine karşı yan tarafınıza yatmanız size faydalı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Aslihanugur

BirSenBirBenVarızAmaBideBebekOlsaNeGüzelOlurdu❣️
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2019
644
286
Stres yaptığın İçin gecikmiş olabilir canım benim de öyle oldu bir keresinde negatif çıkmışsa gecikme olmuştur
Evt bence de mantıklı olan da o ama umut varya insanı bu dünyada yaşatan şey o hep bi ihtimal olarak var aklımda oyüzden regliyi görene kadar o umut bitmez içimde 😏😌

LadyMorganas

Wonder woman
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
2.349
6.602

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-09-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 220 gün kaldı.

Bebeğinizin burnunu oluşturacak hücreler burun boşluğunda gelişmeye başlar. Yüz dokuları da temel yüz parçalarını oluşturmak üzere birleşmeye başlarlar. Ayak parmaklarının boğumları her bir ayak plağında görülmeye başladı. Ayak plağının üstündeki deri geri çekilerek gelecekte parmakları oluşturacak yapıya dönüşmeye başladı. Anneler yüzünü günde birkaç kez yıkayarak deri döküntülerine engel olabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Deryakadir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2019
3.011
3.525
Evt bence de mantıklı olan da o ama umut varya insanı bu dünyada yaşatan şey o hep bi ihtimal olarak var aklımda oyüzden regliyi görene kadar o umut bitmez içimde 😏😌
Aynen haklısın sen de hayırlısı olsun👍

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-06-2020

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 112 gün kaldı.

Bu andan, bebeğinizin beklenen doğum tarihine kadar olan sürede bebeğinizin ayakları yaklaşık iki kat artarak 45 mm den 83 mm ye çıkacaktır.Bazı anneler doğum öncesi prova niteliğindeki Braxton Hicks kasılmaları (doğum öncesi kasılmaları) yaşayabilirler. Daha önce gebe kalmış kadınlarda daha erken başlar ve daha şiddetli olur. Gebelik sırasındaki baş dönmelerine karşı yan tarafınıza yatmanız size faydalı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Blackkcat

Sadece gülümse🤗😻😺😸
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2013
3.891
5.735
C
Herkese ıyı bayramlar on gundur sehır dısındaydım bugun esımın yanına doncem kızlar ama lh testlerı benı yanıltıyot hala sansım varmı sızce bugun 17.gunum
canım lh testine göre henüz yumurtlama olmamış gözüküyor yapmaya devam et muhakkak yakalarsın gününü

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-08-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 194 gün kaldı.

Bebeğinizin bağırsakları artık karın bölgesinde. Bebeğinizin cildi artık pembe ve hasas bir durum almıştır. Geçen 2 ayda olduğu gibi kendinizi normalden daha yorgun hissetmeye devam edeceksiniz. Vücudunuzu dinleyerek, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda dinlenebilmek için programınızda ayarlamalar yapın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Yukarı Alt