Agustosu Beraber Bekleyelim ♡

Aslihanugur

BirSenBirBenVarızAmaBideBebekOlsaNeGüzelOlurdu❣️
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2019
204
112
Kızlaaar nasıl geçiyor bayram? Herkeste bir koşuşturma 😂
Nasıl geçsin ya yorucu gez gez bitmiyor o ayrı birdr her gittigin yerde sohbet et çenem agrıdı her gittiğin yerdr börek tatlı yemessen alınıyor lar falan :confused: :mad::KK71:tam olarak bu ifadeler gibiydim 2 gün neyseki bugün evimde keyif yapıyorum 🤗

agacsizkoalaa

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2019
655
680
Nasıl geçsin ya yorucu gez gez bitmiyor o ayrı birdr her gittigin yerde sohbet et çenem agrıdı her gittiğin yerdr börek tatlı yemessen alınıyor lar falan :confused: :mad::KK71:tam olarak bu ifadeler gibiydim 2 gün neyseki bugün evimde keyif yapıyorum 🤗
Hahhahahaha kız allah seni napmasın 😂 herkes öyle bence. Bende hala eşimin memleketindeyim cuma gecesi çıkıcaz yola patladım sıkıntıdan 🙄🤭😁

dlkkydlntpl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2017
7.950
4.618
C

canım lh testine göre henüz yumurtlama olmamış gözüküyor yapmaya devam et muhakkak yakalarsın gününü
Valla 17 dı cnm bgun ovu son 1 tane var elımde yarın yaparsam bıtıcek gec yunurtlqrm ben genelde 20 21 gıbı sehır dısındaydm on gundur esımın sımdj yanına donuyorum ınsallah kacmamıstır

Aslihanugur

BirSenBirBenVarızAmaBideBebekOlsaNeGüzelOlurdu❣️
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2019
204
112
Hahhahahaha kız allah seni napmasın 😂 herkes öyle bence. Bende hala eşimin memleketindeyim cuma gecesi çıkıcaz yola patladım sıkıntıdan 🙄🤭😁
Ayy bide eşinin memleketinde sin bende çatlardım öle neyseki yakınız biz git gel yapıoz bir gn erkek tarafı birgün kız tarafı gezmesi bitiyo 😂

Yukarı Alt