• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Ağzım her yıl daha çok yamuluyor :(

duygua91

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2018
9
2
Bence işinin en iyisi nişantaşı bölgesinde 3 tane doktor gezdim ve en iyisini buldum ve cok memnun kaldım

Lalala P

Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2016
9
3
Merhaba...
Burada yorum yapmak için özellikle üye oldum...
Ben de çene asimetrisinden ne yazık ki şikayetçiyim, aynada bir sorun yok fakat fotoğraftaki kız ben değilim sanki.
Bu yüzden artık noktayı koymak istediğim için bu hafta Istanbul'a gidiyorum... Onay aldığım an ameliyat olmak istiyorum.
Bu süreçte yaşadıklarımı tek tek yazacağım...

Burberry77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2016
491
156
Merhaba...
Ben de çene asimetrisinden ne yazık ki şikayetçiyim, aynada bir sorun yok fakat fotoğraftaki kız ben değilim sanki.
Bu yüzden artık noktayı koymak istediğim için bu hafta Istanbul'a gidiyorum... Onay aldığım an ameliyat olmak istiyorum.
Hangi doktorlarla görüşeceksiniz?

Lalala P

Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2016
9
3
Önce gereken filmlerimi çektireceğim, daha sonra Zeki Güzel, Ali Mezdeği ve Selçuk Basa'yla görüşeceğim... Bakalım ne diyecekler :)

upsetl0n

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2018
15
3
Merhaba...
Tel tedavisi gerekiyor mu ameliyat için? bilgi verir misiniz

Lalala P

Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2016
9
3
Merhaba... Ben Istanbul'a gittim..
Doktoruma sadece çene törpüsü istediğimi bu şekilde var olan asimetriyi düzeltebilir mi diye sordum... Fakat; benim alt çenemin kırılıp geriye ve sağa doğru alınması gerektiğini söyledi. Çünkü asimetriye sebep olan alt çenem kaymış. Törpüyle yüzde yüz bir sonuç elde edemeyecegimizi söyledi. Bunun üzerine benden 3 tane film istedi. Ve 1 hafta sonra beni arayacağını söyledi.
Şuan ben de neye karar vereceğimi hiç bilemiyorum... Çene ameliyatlarının zor olduğunu biliyorum.

Burberry77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2016
491
156
Merhaba... Ben Istanbul'a gittim..
Doktoruma sadece çene törpüsü istediğimi bu şekilde var olan asimetriyi düzeltebilir mi diye sordum... Fakat; benim alt çenemin kırılıp geriye ve sağa doğru alınması gerektiğini söyledi. Çünkü asimetriye sebep olan alt çenem kaymış. Törpüyle yüzde yüz bir sonuç elde edemeyecegimizi söyledi. Bunun üzerine benden 3 tane film istedi. Ve 1 hafta sonra beni arayacağını söyledi.
Şuan ben de neye karar vereceğimi hiç bilemiyorum... Çene ameliyatlarının zor olduğunu biliyorum.
Hangi doktorla görüştünüz?
Çene ameliyatı zor ama yaptıranların çoğu zorluğuna değer diyor.

Yukarı Alt