Ağzım her yıl daha çok yamuluyor :(

Lalala P

Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2016
9
3
Alt cenem ust ceneme gore ondeydi ve asimetri mevcuttu. Bu yuzden alt cene ucu kirilip torpulendi.
Kizlar bu konuda dertliyseniz korkmayin ağrıdan sizidan. Inanin cok kafama takmistim bu cene mevzusunu. Her gun internette arastirma yapmak ya da aynaya bakamamak fotograf cektirmemek izdirap olmustu artik bana. Ustune bir de asimetri varolunca tek kacis ameliyatti. Benim gibi bu sıkıntıyı cekenler iyi anlar beni. Suan sargida oldugum için sonucu ben de bilmiyorum.

Burberry77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2016
486
153
Alt cenem ust ceneme gore ondeydi ve asimetri mevcuttu. Bu yuzden alt cene ucu kirilip torpulendi.
Kizlar bu konuda dertliyseniz korkmayin ağrıdan sizidan. Inanin cok kafama takmistim bu cene mevzusunu. Her gun internette arastirma yapmak ya da aynaya bakamamak fotograf cektirmemek izdirap olmustu artik bana. Ustune bir de asimetri varolunca tek kacis ameliyatti. Benim gibi bu sıkıntıyı cekenler iyi anlar beni. Suan sargida oldugum için sonucu ben de bilmiyorum.
Geçmiş olsun. Hangi doktor yaptı ameliyatı? Çene konusunda pek paylaşım yok, gelişmeleri paylaşın bizimle.

rubber duck

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2018
27
2
Ben de doktoru merak ettim. Kafama takıyorum bu konuyu aynı senin gibi, gerçekten bunaltıyor bazen. Doğru doktoru bulabilirsem ameliyat olmak isterim açıkçası.

Stilo

Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2018
108
65
Dış durumun tel mı vardı

elifsukanat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2019
9
0
Bende cift cene ameliyatı oldum muzaffer çelik doktorum ve cok memnun kaldim muayene olmanızı tavsiye ediyorum. Ozelden paylasabilirim sizinle tecrübelerimi falan.
duygu hanım mrh. özelden benimle paylaşabilir misiniz acaba? bende çift çene düşünüyorum ve doktor araştırıyorum da.

ayneyn

Nevbahara kaç mevsim var bilemem
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
970
995
Konuyla ilgili bilgim yok ama bir tanıdığım bahsetmişti ağzı sadece sağa ya da sadece sola açarak konuşma problemi olan ve konuşmadığı zaman da yine yüzünde asimetri belli olan birinde asıl nedenin omurgadaki eğrilik yani skolyoz olduğu tespit edilmiş ve tedavi sonrası çene düzelmiş. Bu konuyu görünce direkt aklıma geldi. Sebebi bulunamayan kişiler bi fizik tedaviye görünebilir en azından omurgada sorun olup olmadığından emin olunmuş olur. Geçmiş olsun herkese.

Yukarı Alt