Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Ah şu yılgın Türkler

Konusu 'Komik Yazılar' forumundadır ve Exorcist tarafından 16 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

16 Ağustos 2006
    Konu Sahibi : Exorcist
  1. Exorcist

Exorcist Pantolonlu Bulut Üye

Ödül Puanları:
    286
    Ah şu yılgın Türkler

-Boşver abi biz MI düzelticez memleketi…

-Zaten bizi kimsenin AB ye filan alacağı yok. Oyalıyolar kardeşim…

-Boşver abi. Oy vericen de noolcak? Hep aynı adamlar kazanıyor seçimleri.

-Şikayet edicem de elime NE geçicek yahu… Zaten kimse ilgilenmiyo?

-Rüşvet vermesem bu sefer de işimi halletmiyicekler abi…

-Bana NE abi benzine zam geldiyse. Arabası olan düşünsün

-Boşver abi . şahit mahit yazarlar…

-Rüşvetin belgesi MI var abi. Zaten ispat edemem bari kendimi rezil etmeyeyim.

-Amerika çok büyük güç abi. Kimse onunla başa çıkamaz.

-Sahte mahte içiyoruz işte. Zaten sahte rakı daha ucuz oluyor.

-Verelim şunlara istedikleri yerleri de to bitmeyen topraklardan geberip gitsinler yaaa…

-Koylar turizme açılsın tabi ya… Ne o öyle boş boş duruyorlar.

-Bize demokrasi fazla abi… Bizi örfi idare paklar.

-Şimdi boşanıcaksın. Sonra birinle tanışıcan yeni bi kayınvaliden olucak. Yeniden baldızların filan… Boşver abi. Otur oturduğun yerde…

-Tamam gericiler filan AMA en azından tek parti iktidarı abi. İstikrar var hiç olmazsa.

-Türk lirasına DA güvenmek lazım tabii AMA sen bana gene ordan dolar ver evladım.

-Şu Kıbrıs’ı verelim de kurtulalım bari…

Gani Mujde...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.