Ailesi ile ilk buluşmada hediye?

harikamo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.180
iftar sonrası dışarda bir ortamda olacak tanışma.
Elim boş gidersem sanki hata ederim gibi hissediyorum ama emin de değilim. Ev olsa kesinlikle tatlı yiyecek bir şey alırdım ama dışarda restoranda gerçekten biraz garip olabilir sanki.
Çok kararsızım.
gerçekten garip olur.. dışarıda buluşma olacaksa sadece kendinizi götürün.. kararsız kalacak bir durum yok.. bunun sonrası da olur nasipse.. o vakit daha çok alırsınız hediyenizi çiçeğiniz tatlınızı çikolatanızı pastanızı vs..
ama şimdi dışarıda gerçekleşecek buluşmaya gerçekten gerek yok.

Hicoloji

... T Ü R K ...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5.607
Çok teşekkür ederim, gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum.
sevgilimle 6. ayımızı bitirdik. Ciddi düşünüyoruz.
Kendisi 36, ben 32.
Annesi 65 civari, büyük abla 42, küçük abla 38.
Hmm... brine çiçek alıp diğerine almamak olmaz sanki :/
Anladım canım.
Sadece anneye alsan sonuçta o büyük ve anne.
Daha sonra evlerinde ablalarına da yaparsın bişeyler.

begonyabahcesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
70
gerçekten garip olur.. dışarıda buluşma olacaksa sadece kendinizi götürün.. kararsız kalacak bir durum yok.. bunun sonrası da olur nasipse.. o vakit daha çok alırsınız hediyenizi çiçeğiniz tatlınızı çikolatanızı pastanızı vs..
ama şimdi dışarıda gerçekleşecek buluşmaya gerçekten gerek yok.
Evet, sanırım öyle. Yani çikolotalı hurma alsam zaten restoranda olacağız. orda açıp yiyemeyecekler zaten.
Evde olsaydı çok daha kolay olurdu seçim.

begonyabahcesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
70
Bu kadar kasmayın ya. Bence hiçbir şey almayın. Bir yakınlığınız yok ki? Sevgilinizin annesi. Daha nişan, evlilik aşamaları olursa illa hediye alınır zaten. Şimdiden kasmaya hiç gerek yok.
Boş yere heyecan yaptım. Beni biliyorlar, bir kaç kez telefonda konuşmuşluğumuz da var ama işte.... hayırlısı artık. :KK16:

alesta_

Beautiful minds inspire others 🙏mother lion 🦁♌🚼
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5.824
Hic bisey alma.ne.alicaksin eve gitmiyorsun sonucta

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-08-2019

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 95 gün kaldı.

Bebeğinizin akciğerleri hızla büyüme devam ediyor. Hamileliğinizin son üç ayına girdiğiniz bu günlerde fazladan günlük 300 kaloriye daha ihtiyacınız vardır. Bebeğinizin tutuşu inanılmaz kuvvetli. Bu hafta hamileliğinizdeki üçüncü ve son trimester dönemine giriyorsunuz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

cheetah

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
49
Ben annesinin zevkini öğrenip bluz almıştım, babasına da aynı şekilde spor bi t-shirt. Bence güzel şey hediye.Evlerine gitmiştim ama farketmez bence, Birbirinize bakıp süzmek yerine pozitif bir etkisi oluyor, beğenmezlerse "walla çok dolaştım,karar vermedim oğlunuzla birlikte anca karar verebildim" dersin.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-01-2020

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 232 gün kaldı.

Bebeğinizin beynindeki hızlı gelişmeden dolayı bebeğinizin başı bedeninden daha büyüktür. Bebeğinizin burun çukurları kolaylıkla seçilebilir. Bebeğinizin gözünü oluşturacak kaslar oluşmaya başlar. Bebeğinizin bacaklarıda küreğe benzemeye başladı. Bebeğinizin göz, kulak, ağız, burun, dudak, dil ve dişleri oluşmaya devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

begonyabahcesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
70
Ben annesinin zevkini öğrenip bluz almıştım, babasına da aynı şekilde spor bi t-shirt. Bence güzel şey hediye.Evlerine gitmiştim ama farketmez bence, Birbirinize bakıp süzmek yerine pozitif bir etkisi oluyor, beğenmezlerse "walla çok dolaştım,karar vermedim oğlunuzla birlikte anca karar verebildim" dersin.
bana da incelik gibi geliyor açıkcası. Şimdi eve davet edilseydim kesinlikle öyle yapardım ama dışarda restoranda nasıl olacak ki?
Bu arada anneler gününe sevgilim ile annsine eşarp büyük ablasına da fular seçtim. Annesine söylemiş benim seçtiğimi, ikisi de teşekkür ettiler telefonda. Ama tabi ben sadece seçtim, sevgilimin hediyesi idi sonuçta.

Evlimutlumusmutlu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
726
Şimdi şöyle, Anne ve iki abla var. Sadece anneye mi almalıyım? :/
Canm hicbirsey alma . gerek yok onlar sana alsin Gelinimz gelyor die . niye illa hosluk yapacak kisi sen olasn ki snrahep beklenir 1 kere goturmedin isler degisir. Yinede iyi dusun. Son karar senin.

Yukarı Alt