• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Akciğer kanseri hakkında bilgisi olanlar nolur yardım

-denizkizi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2015
197
182
Merhabalar herkese. Arkadaşlar babam 70 yaşında son 20 gündür akciğer kanseri belirtilerini gösteriyor ve gittiğimiz hastane ciğerden parça aldı bayramdan sonra sonuç çıkacak. Ama göğüs doktoru ablama babannız yüzde 90 kanser demiş başlangıç değil orta aşamada demiş bundan sonra onkoloji ilgilenecek demiş. Sonuçlar 3 ekimde çıkıyo ve ben eve yeni geldim babamı 40 gündür görmüyordum büyük ablam dopum yapmıştı o yüzden. Şuan babamı böyle her gün öksürürken halsiz uykulu gördükçe canımdan can gidiyo lanet sonuçlar da çıkmadı nasıl bir yol izlencek merak ediyorum bu süreç nasıl bir süreç nolur bilgisi olan bana biraz umut versin babam her şeyim, 21 yaşındayım annemi 7 yaşında kaybettik. 4 ablam var ikisi bekar babam 3ümüzün başında tek direk o giderse ne yaparım bilmiyorum Allaha yalvarıyorum sadece bir yandan okulum var ne yapacagım bu yıl derslerim çok ağır hukuk okuyorum okulumun uzama ihtimali de var.. bir ablam çalışıyo iki kişi bi yandan okul nasıl bakabilir çok zorlu bir süreç mi bir de şu sonuçlar çıkana kadar öksürüğünü en azından geçirmek için ne yapılabilir. Babam yaşına göre sağlam bir adamdı her zaman yürüyüşünü yapar camiye giderdi ilk defa onu böyle görüyorum çok uzattım özür dilerim tecrübe sahibi insanlardan umut bekliyorum.
 

arzu_t

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
637
295
Allah yardimciniz olsun. Insallah biran once atlatirsiniz bu zor gunleri selamete erersiniz.
 

Sonumudumsun

Mutluluğum
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2016
211
98
Canım öncelikle allah yarve yardımcınız olsun ben annemı 2013 ekımınde akcıgerkanserınden kaybettım çok sabır isteyen çok zorlu bıyol benımde 2 yasında berı babam yoktu annem herseyımdı ama olmadı onkolojıye gıttıkten sonra hayat bıtıyor hep yatıyor hıc bısey yıyemıyor nasıl anlatımkı cpkzor ben annemın açısını hala atlatamadım çok cokzor
 

ulasimiz

Hızır Senin Kalbindedir Be Güzelim..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mart 2012
8.909
17.185
Çok çok geçmiş olsun.Allah'tan şifa diliyorum babanıza.İnşallah teşhis olumlu yönde olur tedavisi kolay olur canım.Bende tatile diye babamın yanına gittim rahatsızlandı elimle doktora götürdüm ve bir daha o hastaneden çıkamadık çok zordu çok.Allah yardımcınız olsun başka birşey yazamıyorum .
 

ipeqbojuqu

La tahzen
Kayıtlı Üye
19 Mart 2016
6.683
9.316
Cok gecmis olsun insallah sonuc olumlu gelir.
Babaniz sigara alkol lullanirmiydi akciger kanserinde sigarananin ozelikle neden oldugu biliniyor.
Kalbinizi ferah tutun ins.sonuc olumlu gelir
 

b a l a m i r

Her şeyin hayırlısı...
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2015
2.639
2.479
benim bir yakınım akciğer kanseri. ışın tedavisi gördü şimdi kemoterapi alıyor. sürekli ağrıları oluyormuş vücudunun değişik yerlerinde. ama adam yine de gülüyor sürekli. ayrıca baya bi zayıfladı ama benim yakınım son evredeymiş. rabbim yardımcınız olsun çok zor. ama kesinlikle iyileşme umudu var ben etraftan duydum
 

-denizkizi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2015
197
182
İnşallah Allah yüzümüze güler teşşekkür ederim herkese duaya ihtiyacım var gerçekten..
 

Auri

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2015
2.203
5.918
Allah yardımcınız olsun, şifa bulsun babanız inşallah. Ben babamı akciğer kanserinden kaybettim. 52 yaşındaydı teşhis konduğunda, küçük hücreli dendi ve altı ay yaşama şansı verdi doktor. Fakat dört sene yaşadı babam. Doktoru en uzun yaşayan hastam diyordu :KK43: Allah sabır versin yakınlarını bu illetten kaybeden herkese. Bu hastalıkla boğuşan herkese de acil şifalar versin. Belki sonuçlarınız temiz çıkar. Son evrede değilse umarım tedaviler işe yarar ve babanız sizinle sağlıklı, mutlu yıllar geçirir. Kalbinizi karartmayın. Babanıza belli etmeyin hiçbir şey. Her şey normalmiş gibi davranın. Moral çok önemli. Geçmiş olsun.
 
Yukarı Alt