Akıllı robot süpürge

Audrey Hepburn

"Paris is always a good idea."
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
1.695
1.029
Merhabalar.. 1 çocuk 1 bebek annesi 3. yolda çalışan bir anneyim. Bu akıllı robot süpürgelerden alsam diye düşünüyorum. Süpürmenin yanısıra silenler de varmış. Paspas olayı icin ne dersiniz gereksiz gibi? Bir de sadece supurenler icin model fark eder mi?

Son düzenleme:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-08-2020

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 196 gün kaldı.

Sindirim sitemi duvarındaki kaslar artık fonksiyonel olarak çalışıyor. Yiyecekleri sindirmek için yaptıkları kasılma hareketlerini pratik amaçlı yapmaya başladılar. Artık bebeğinizin büyüme hızı kısmen yavaşladı. Geçtiğimiz hafta içinde bebeğinizin ağırlığı ikiye katlandı ve yaklaşık 13 gr. ve bebeğinizin boyu yaklaşık 5-6,1 cm civarında oldu. Tebrikler 1. trimester döneminiz sona erdi.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

hasbeenandgone

buradaydı ve gitti
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2016
1.552
5.400
Ben de çalışan anneyim. Robot mu alsam şarjlı süpürge mi diye karar veremedim. Eşim oğlumuzun robotla oynayıp bozacağını düşünüyor o yüzden şarjlı süpürge alayım diyorum grupta dyson dikey süpürge önerdiler
Bi de bu açıdan düşünün derim çocuklar küçük.. konuyu da takipteyim

Audrey Hepburn

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
1.695
1.029
Benim 3. Doğduğunda en büyük okula başlayacak diğer ikisiyle idare edebilirim kullanmadığım zamanlarda da kaldırırım yüksek bir yere. Benim derdim yardımcıya verecegim parayi supurgeye verip sık sık supurmek .. diger türlü süpürge icin de vakit ayırmam gerek ve bu cok zorluyor beni

Sindirim sitemi duvarındaki kaslar artık fonksiyonel olarak çalışıyor. Yiyecekleri sindirmek için yaptıkları kasılma hareketlerini pratik amaçlı yapmaya başladılar. Artık bebeğinizin büyüme hızı kısmen yavaşladı. Geçtiğimiz hafta içinde bebeğinizin ağırlığı ikiye katlandı ve yaklaşık 13 gr. ve bebeğinizin boyu yaklaşık 5-6,1 cm civarında oldu. Tebrikler 1. trimester döneminiz sona erdi.

Audrey Hepburn

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
1.695
1.029
Ben de çalışan anneyim. Robot mu alsam şarjlı süpürge mi diye karar veremedim. Eşim oğlumuzun robotla oynayıp bozacağını düşünüyor o yüzden şarjlı süpürge alayım diyorum grupta dyson dikey süpürge önerdiler
Bi de bu açıdan düşünün derim çocuklar küçük.. konuyu da takipteyim
Bu arada bir arkadasim dyson kullaniyor yurtdışından cok ucuza alip getirdiler cok ama cok memnunlar

Audrey Hepburn

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
1.695
1.029

-nemesis-

Half evil
Pro Üye
28 Mart 2017
11.954
29.795
Konuyu bende takipteyim evde 1 patili bi bebe var. Alacagim bugun yarin bunlardan.

papatyabuketi

İyi çocukolursan belki Şirinleribile görebilirsin
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2014
1.789
1.111
Merhabalar.. 1 çocuk 1 bebek annesi 3. yolda çalışan bir anneyim. Bu akıllı robot süpürgelerden alsam diye düşünüyorum. Süpürmenin yanısıra silenler de varmış. Paspas olayı icin ne dersiniz gereksiz gibi? Bir de sadece supurenler icin model fark eder mi?
Muhteşem cumada xiaomi markası baya indirime girmişti, hem süpürge hem paspas olanı, o gün çooook heveslenmiştim. Wifili olması büyük avantaj gibi gelmişti ne güzel iş yerinde komutu ver tertemiz eve git diye. Ama sonra hiç çevremde kullanan olmadığından kullanıcı yorumu dinleyemediğimden vazgeçmiştim. Yine ara ara yoklar alma fikri beni...

Yukarı Alt