• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Akıllı robot süpürge

Audrey Hepburn

"Paris is always a good idea."
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
2.087
1.529
Su anda daha da ucuzbir bakayim..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-08-2020

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 60 gün kaldı.

Bebeğinizin gözünün renkli kısmı(iris), ışığın yoğunluğuna göre tepki vermeye başladı. Loş ışıkta açılıyor veya parlak ışıkta kapanıyor. Bu hareketler otomatik olarak yapılır ve pupiller refleks denir. Eğer yaşadığınız kasılmalar ile ilgili endişeler yaşıyorsanız doktorunuza başvurunuz. Eğer bebeğiniz erkek ise testisleri testis torbasına inmiş olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Lavyer2012

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Mart 2014
3.309
3.413
Karar verebildiniz mi? Ben irobot i7 düşünüyordum 3 4 aydır. Önce toplu bi param gelecekti o gelsin alayım dedim. Sonra para geldi sadece 1 sitede kalmıştı hafta sonuna inditim gelir belki bekleyim deidm ki perşembe o sitede de tükendi yazısı ile karşılaştım ve ben de tükendim :KK43:((( alternatif marka model var mı aklınızda?

KADINz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
16
2
Merhaba ben roborock s5 max olanını aldım 1 ay önce. Hayatımda beni bu kadar memnun eden birsey olmamıştı. Bu modelde paspas da yapiyor ve gerçekten cok güzel temizliyor kızlar. İlk açılışta evi gezerken evin haritasını çıkarıyor ve uygulamasından nereyi supurmesi gerektiğini söyleyebiliyorsunuz robota.ilgilenenler olursa videosunu cektim gonderebilirim. Bu arada turkiyede tükenmiş bu aralar. Ben ... diye bir siteden aldım Çin’den geldi. Burda fiyatlar 6500 civarı iken gümrük vergisiyle birlikte 4100 tl ye aldım. Asgiya linkini birakayim incelemek isteyenler icin
...
Merhabalar ıslak kullanımda halıları kaldırmak gerekiyor mu ?Bende almayı düşünüyorum tereddüt ettim videosunu atar mısınız
cobanmeryem33@gmail.com
Teşekkürler

Freyaaa

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2020
259
778
Ben de zamanında araştırdım ama hepsi için de olumsuz yorumlar var :KK43: galiba biraz evinize bağlı. Küçük ve Sade (ortalık çok fazla eşya halı vs yoksa) çok memnun kalınabiliyormus.

Lavyer2012

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Mart 2014
3.309
3.413
Merhabalar ıslak kullanımda halıları kaldırmak gerekiyor mu ?Bende almayı düşünüyorum tereddüt ettim videosunu atar mısınız
cobanmeryem33@gmail.com
Teşekkürler
Ben hem silip hem süpüren modelden aldım. 1 aya yaklaştı. Gayet memnunum. Silineceği zaman şuralar hariç diyip halıları dışında tutabiliyosunuz ama ben şuan yazlık ince küçük halılardan serdiğim içğn onunla uğraşmayıp kaldırıyorum hemen siliyor zaten.

07marla34

Her hata bakiredir tekrarı zevke girer
Kayıtlı Üye
23 Mart 2014
1.113
1.178
Ben hem silip hem süpüren modelden aldım. 1 aya yaklaştı. Gayet memnunum. Silineceği zaman şuralar hariç diyip halıları dışında tutabiliyosunuz ama ben şuan yazlık ince küçük halılardan serdiğim içğn onunla uğraşmayıp kaldırıyorum hemen siliyor zaten.
Marka, model söylermisiniz

KADINz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
16
2
Cevabınız için çok teşekkür ederim
Hangi seriyi aldığınızı da yazar mısınız rica etsem ?

Lavyer2012

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Mart 2014
3.309
3.413
Viomi v2. Ben ilk baktığımda 2500 tlye falandı. Pandeminin başında fiyat tırmanışa geçti ve 3570 e aldım ben. Dün baktığımda 4600 dü ki ben alalı yeni 1 ay oldu.

KADINz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
16
2
[/Q[/QUOTE]
Viomi v2. Ben ilk baktığımda 2500 tlye falandı. Pandeminin başında fiyat tırmanışa geçti ve ğımda 4600 dü ki ben alalı yeni
Cevabınız için teşekkür ederim.memnun musunuz ?ıslak özelliği var mı ?

Yukarı Alt