Akıntı hamilelik belirtisi olabilir mi

arzusss

Guru
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
42
8
Merhaba arkadaşlar. Bir süredir kafamı meşgul eden bir şeyi paylaşmak ve fikirlerinizi almak istiyorum.tahmini bat 4 temmuz.18 ve 20 haziranda birliktelik var. Yumurtlama dönemim olarak düşünüyorum.yaklasik bir haftadır goguslerde şişkinlik var. Ama asıl sorunum akinti. Önce 1 gün boyunca beyaz süt kesigi şeklinde akintim geldi ve sonrasında sarı pütürlü bir akıntıya dönüştü. Kaşıntı sabah ve akşam oldu ama çok fazla değil. Toplam 4 gün akintim geldi ve birden kesildi. Adet tarihi gelmeden bu şekilde akintisi olup hamile kalan var mi

Nbnb

Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2019
316
177
Merhaba arkadaşlar. Bir süredir kafamı meşgul eden bir şeyi paylaşmak ve fikirlerinizi almak istiyorum.tahmini bat 4 temmuz.18 ve 20 haziranda birliktelik var. Yumurtlama dönemim olarak düşünüyorum.yaklasik bir haftadır goguslerde şişkinlik var. Ama asıl sorunum akinti. Önce 1 gün boyunca beyaz süt kesigi şeklinde akintim geldi ve sonrasında sarı pütürlü bir akıntıya dönüştü. Kaşıntı sabah ve akşam oldu ama çok fazla değil. Toplam 4 gün akintim geldi ve birden kesildi. Adet tarihi gelmeden bu şekilde akintisi olup hamile kalan var mi
Süt kesiği ve kaşıntı enfeksiyon maalesef

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-03-2021

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 236 gün kaldı.

Bu zamana kadar 38 çift Somit oluştu. Somitler baş, gövde kemiklerini ve kasları oluştururlar. Bebebeğinizin beyni tüm insan beyinlerinde olduğu gibi 3 ana bölüme ayrılıyor.Ön beyin, orta beyin ve arka beyin. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 5-7 mm ve küçük bir kahve çekirdeği boyutunda. Döllenmeden sonra geçen 30 gün içinde bebeğiniz 15.000 kat büyüdü :)

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Nbnb

Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2019
316
177
İnşallah gebesinizdir ama erken zaten belirti için 😊

Bu zamana kadar 38 çift Somit oluştu. Somitler baş, gövde kemiklerini ve kasları oluştururlar. Bebebeğinizin beyni tüm insan beyinlerinde olduğu gibi 3 ana bölüme ayrılıyor.Ön beyin, orta beyin ve arka beyin. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 5-7 mm ve küçük bir kahve çekirdeği boyutunda. Döllenmeden sonra geçen 30 gün içinde bebeğiniz 15.000 kat büyüdü :)

Nbnb

Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2019
316
177
Ben de mantar olabilir ki diye doktoruma sordum.akinti bittiyse mantar değildir dedi. Gebelik de olabilir adetin geçmesini bekle dedi
İnşallah gebeliktr😊

Lady22

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2020
5
3
21
Benimde olmuştu bende sadece bir kere oldu lavobadayken gördüm böyle kivamsi bir akıntı oldu süt gibi rengi vardı ve şuan bir bucuk aylık hamileyim inşallah seninde öyledir hakkında hayırlısı olsun😊

arzusss

Guru
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
42
8
Iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.5 yıllık evliyim. Bir kimyasal bir boş gebelik bir de aşılamam var. Ama olmadı maalesef. Boş gebelik yaşadığım dönemde, hamile oldugumu öğrenmeden önce de böyle hafif bi kaşıntı olmuştu ama akıntıyı hatırlamıyorum. Dünya umut dünyası, ne yaparsın...

Dm1208

Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2019
590
447
26
Ben hamile oldugumu bilmiyodum benzer seyler oldu mantar oldum kesik kesik sekilde ve kasinti olarak. Hgc artisi Kimi kadinda yaparmis. Mantar ilaci kullanma bu yuzdn gebelik tam netlesmeden. Gogus agrisi bende de oldu adetten baya once basladi.. insallah vardir 🙏

arzusss

Guru
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
42
8
Ben hamile oldugumu bilmiyodum benzer seyler oldu mantar oldum kesik kesik sekilde ve kasinti olarak. Hgc artisi Kimi kadinda yaparmis. Mantar ilaci kullanma bu yuzdn gebelik tam netlesmeden. Gogus agrisi bende de oldu adetten baya once basladi.. insallah vardir 🙏
Akıntı kesildiği için ilaç kullanmadım. Adet tarihimi bekliyorum.gecerse kan testi yapacağım. Umarım Allah yüzümüzü güldürür bu sefer

arzusss

Guru
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
42
8
Slm kızlar. Bugün alt kısımda dolgunluk ve şişlik hissediyorum. Isyerinde bir arkadaşım da gözlerimin sulandigini söyledi. Hamile misin dedi. Aynada baktım gozlerim parlıyor ve sulu görünüyor. Umudumu kesmedim Allahtan.

arzusss

Guru
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
42
8
Dün akşam yemekten sonra hemen uyuyakaldım. Bu sabah mide bulantim var ve acaip yorgunum.yurumeye mezalim yok. Burayı biraz da günlük gibi kullanmayı düşünüyorum.umarim rahatsız olmazsınız. Bat yarın.umarim Allah kucağını boş birakmaz

Afilay

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2018
1
0
26
Selam A arzusss belirtilerin ne durumda ? Umarım güzel haberlerin vardır. Benim son 4 günüm var bat a adet olucam gibi ağrılarım var 😔

Sindiyrella

🌼🐞Huzur💕🦋Sağlık🎈🎡Mutluluk☘️🧸
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2017
688
3.090
Enfeksiyon kapmış olabilirsiniz..
Benim akıntım su gibi ve önceki akıntıma nadiren çok az ve ilk defa bu şekilde gördüğüm için anlamıştım acaba hamile miyim demiştim.. Herkesin aynı olmayabiliyor tabiki.. Ama sizinki enfeksiyona benziyor

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-02-2021

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 228 gün kaldı.

Daha sonra bebeğinizin kulaklarını oluşturacak kabarıklıklar gelişmeye başladı. Bebeğinizin bağırsakları göbek kordunu içinde oluşmaya başladı. Bebeğinizin kemikleri şekillenmeye başladı. Bebek sahibi olacağınız için ne kadar mutlu olursanız olun, hamileliğinizin ilk döneminde biyokimyasal dalgalanmalar sonucunda sinirlilik ve hafif deprasyon belirtileri göstermeniz doğaldır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.