Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Aklımda deli sorular..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Trizomi13-15 tarafından 13 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2018
    Konu Sahibi : Trizomi13-15
  1. Trizomi13-15

Trizomi13-15 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    33
    merhaba arkadaşlar.. uzun zamandır yazıp yazıp silerken bugün bir yerden başlayıp anlatmak istiyorum. 6 yıllık evliyim 4 aylık bir oğlum var.. eşimle severek evlendik. Ben açıktım onun vasıtasıyla kapandım.. son zamanlar paylaşım hissediniyorum aramızda.. hep kendi istekleri ön planda, benim isteklerim hayırlı.. üniversite mezunuyum ben ve devlete atanmadan çalışmama izin vermiyor..şuan ki gündemimiz ise balayı bile yapmadık ilk kez bir tatile gitmek istiyoruz ama kendi rahatlığı için çocuğumuz ne olacak ben hiç bakanam vs diyor. Bütün çocuğun sorumluluğu bende.ben diyor tatilde başka adam olucam içerimde rahat olmak istiyorum diyor, bana gelince ben hep dikkatli rahat olamaz mışım. Bende tatilde rahat olmak istiyorum, açılmak istiyorum sen içersen bende öyle tatil yapmak istiyorum dedim. Sen bunları kabul ediyorsan tatile gidelim diyor.çok kırıldım bu davranışlarına artık. Benim bir birey olmama karşı gibi. Aileme saygısız. Sürekli ve başkslarının yanındada annemi kötülüyor sevmediğini dile getiriyor. Bebekle nasıl olacak tatil dedi.bende sen yardımcı olmak istemiyorsan annemide götürelim o yardımcı olur bana akşamları ona bırakır dışarı çıkabiliriz dedim. Hayır dedi. Bugün ise kendi ailesine oturmaya gittiğimizde annesine tatile götüreyimmseni yok şöyle gezfireyim böyle gezdireyim çocuğada bajarsın felsn dedi. Onun ki annede benim ki ne? Çok sinirleniyprum. Bende onun annesinden hoşlanmıyorum sma saygıdızlık gösterip bunuda belli etmiyorum onun için sever gibi yapıyorum. Burda ben mi hatalıyım? Nasıl eşime kendi ailesine ayrımcılık yaptığını anlayabilirim. Açık açık söylüyorum anlatıyorum anlamıuor.şimdide eve gelirlen aynen bu yazdıklarımı dillendirdim tatil felan yok dedi kızdı. Ve bebeğim 2 aylıkken amcasının oğluyla esrar içtiğini itiraf etti ben anladım oda itiraf etti. Ve benim aile yapıma hiç uygun ç şeyler değil. Onunla bağdaştırdığım herşey yıkıldı bi anda. Güvenim sarsıldı.ve bir daha içmemedi gerektiğini o amcasının oğluylada hörüşmemedi gerektiğini söylüyorum.hala o akrabaymış görüşürmüş. Tamam içmezmiş ama içersede söylermiş. Ben derdimi iateklerimi anlatamıyormuyum. O mu anlamak istiyor. Ne yapmalıyım nasıl davranlıyım bi fikir verin lütfen..

2. 13 Ağustos 2018
  3. bide bele cek

bide bele cek Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    78
    Tatilde açılacaksanız ne diye kapandınız ve niye bi insan için kapandınız ve ondan niye açılmak için izin istiyorsunuz niye niye niye

csi, CoffeCoffe, Peri gazozu ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. 13 Ağustos 2018
  5. GangstaWalk

GangstaWalk What can i do sometimes ÜZGÜN Pro Üye

Ödül Puanları:
    403
    Az önce ben ne okudum ya?

csi, Laale, Yazankalem ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  6. 13 Ağustos 2018
  7. Eses07

Eses07 Ne mutlu Türküm diyene! Pro Üye

Ödül Puanları:
    518
  8. 13 Ağustos 2018
  9. _Vendetta_

_Vendetta_ Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    153
    Böyle bir hödükle niye evlendiniz ki ?

1) Kapanmak kendi iradeniz ve isteğinizle olmalıydı
    2) Çalışmak için okudunuz ve eşiniz izin vermiyor diye evdesiniz,saçmalığın daniskası.
    3)Kendisi alkol ve uyuşturucu kullanıyor ama sizin tatilde başınızı açmanızı problem ediyor.

4)Hakaret edersem banlanırım,bu nedenle klavye frenini çekiyorum ama eşiniz tam bir ........

Boşanın ! Bu adam kısa zaman sonra şiddete de meyledecektir.

Laale ve Peri gazozu bunu beğendi.
  10. 13 Ağustos 2018
  11. Trizomi13-15

Trizomi13-15 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    33
    Birde en büyük problem sürekli uyuması. Psikolojik ilsçlar kullanıyor ama çncedende böyleydi şindide. İlaçların düzelttiği yok her geçen gün daha kötüye gifiyor gibi. Akşam kalkıuor keyfine göre bazen 5 bazen 7-8 de işe gidip gece 2-3 de geliyor. İşi esnaf kendi işi. Ama bir paylaşım ysşayamıyoruz. Onun uyuduğunu evde sürekli görmek sinirlerimi bozuyor. Fazla tembel ve rahat biri olarak hörüyorum. İşinde 2 ortak hep iş stresi ve oratağıyla sorunlarından böyle olduğunu ve hastayım diye herşeye bi bahane gösteriyor. Ne yapmalıyım? Anlatıyorum anlatıyorum derdimi tamam haklısın diyor arada erken kalkıcam şöyle yaparız böyle yaparız fiyor. Ama yok hep aynı. Çok bunaldım.

12. 13 Ağustos 2018
  13. hy_patia

hy_patia Popüler Üye Pro Üye

Ödül Puanları:
    163
    Nutkum tutuldu, ilk 5 yılda kişiliğini anlamadınız mı da çocuk yaptınız?(hemen bunu söyleyenlere kızardım ama haklılarmış) Böyle hayat geçer mi?

joeytribbiani bunu beğendi.
  14. 13 Ağustos 2018
  15. eylulcmre

eylulcmre Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    93
    Taviz tavizi doğurur. Baştan kendi fikirlerine saygı duymayan adamın dediklerini yapmamalıydın. Eşim benim ailemi aramaz mesela. Sever Sayar yanlarına götürür sohbet eder ama aramaz. Ben de onun ailesini aramam. O arkadaşları ile çıkarsa bende çıkarım. İstemediğim bir şeyi yaparsa kavga çıkarırım ya da ben de onun istemediği bir şeyi yaparım. Böyle yapa yapa hallettim. Bana bir kere bunu giymesen çok dar bu pantolon dedi . Ben de hiç oralı olmadan duymamazlıktan geldim. Israrla giydim o pantolonu. Sustu. Ama benim eşim seninki gibi inatçı değil benim yöntemim sana yaramayabilir.

Yazankalem bunu beğendi.
  16. 13 Ağustos 2018
  17. eylulcmre

eylulcmre Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    93
    Canım tatile gidince o içtikçe sen açıl. Hatta temelli açıl. Eşin istiyor diye niye kapandın ki. Senin kapanmana vesile olacak adamın dindar olması lazım ki böyle bir şeye vesile olsun. Ama içecekmiş o zaman dini hassasiyeti Yok demektir. O zaman toplum baskısı nedeni ile kapan diyor. Bana ne toplumdan. Nasıl istiyorsan öyle yaşa. Annesini çağırıyorsa sen de anneni getir. Muhtemelen benim paramla ben kendi annemi tatile çıkarırım. Niye senin annene paramla tatil yaptırayım ki diyor kendince. Bencil

18. 13 Ağustos 2018
  19. kittycat

kittycat simsiyahım farkım yok hiç geceden Üye

Ödül Puanları:
    123
    Hatayı en başında yapmışsınız :işsiz:allah yardımcınız olsun

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.