akmayan göz kalemi

jigglyypuff

Yoğun ve yorgun günler...
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2011
768
23
merhabalar sevgili kk sakinleri,

ben akmayan göz kalemi arıyorum. maybelline colossal kajal kullandım, içeriği güçlüydü baya. zor çıkıyordu, ama aktı hep.
sonra bir kuaförün tavsiyesiyle mac kullandım. akmayan tek göz kalemi mac'tir, paraya kıyıp alıcaksın dedi. ben de aldım bir heves bir umut, ama sonuç yine hüsran. aktı bu da. hem de maybelline'dekinden de hızlı bir süreyle.

bana tavsiye edeceğiniz; bu kesin akmaz dediğiniz bir göz kalemi markası var mı?

Nars kalemleri. Sürün sabit 3 saniye bekleyin asla akmıyor.

Bal0ncuk

O gün geldiğinde, buda geçti çok şükür diyeceğiz🙏
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2019
28.984
71.758
merhabalar sevgili kk sakinleri,

ben akmayan göz kalemi arıyorum. maybelline colossal kajal kullandım, içeriği güçlüydü baya. zor çıkıyordu, ama aktı hep.
sonra bir kuaförün tavsiyesiyle mac kullandım. akmayan tek göz kalemi mac'tir, paraya kıyıp alıcaksın dedi. ben de aldım bir heves bir umut, ama sonuç yine hüsran. aktı bu da. hem de maybelline'dekinden de hızlı bir süreyle.

bana tavsiye edeceğiniz; bu kesin akmaz dediğiniz bir göz kalemi markası var mı?
makyaj kullanmaya başladığım günden beri sorunum haline geldi.. tesadüfen bir makyözle tanışana kadar
çok pahalı olamayan bilindik bir markayı söylediğinde, hiç inanmayarak ısrarları sonucu aldım, iyi ki almışım 2 yıldır vazgeçilmezim oldu :)
bilgisayar başı işim var, aşırı gözlerim yoruluyor ve aşırı esneyen biriyim, gözlerim sürekli dolar
ama sabah 7de sürerim akşama kadar kalır

Pastel Matte Waterproof Long Lasting no.320

denemenizde yarar var diye düşünüyorum

Bihterin Masali Saci

Her şey, neye layıksa ona dönüşür.
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
2.312
4.335
ben artık bütün ürünleri almadan önce, guzellesiyorum.com'a girip urunlerin puanlarına yorumlarına bakıp oyle alıyorum. cunku aldıgım bisürü ürün beni hayal kırıklıgına ugrattı. sanırım farklı markalara ait göz kalemleri de var sitede, onlara yapılan yorumları okuyabilirsin..
Hmmm güzel reklam🤔

Pigment

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2015
1.654
2.957
Ben çok duydum hatta araştırdım ama bu kalem organik ise akmaması imkansiz.Birde rimel tavsiyesi verin kızlar kirpik dökmeyen

Bihterin Masali Saci

Her şey, neye layıksa ona dönüşür.
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
2.312
4.335
avon'un smokey eye göz kalemini aldım gri, kahverengi ve siyah olanlarını.
memnunum. ben akmayan göz kaleminin varlığına inanmıyorum artık. o kadar marka kullandım, hepsi boş. göz altımızın yağ dokusundan kaynaklı hepsi akıyor yani. Avon mac'e göre daha iyi. mac çok akıyor ya dakikasında. ya da benim gözüme etkisi öyle oldu. bir de acayip kalıcı, yüzümü temizliyorum asla geçmiyor, o da eksi oldu.

kendi yöntemimi söylüyorum: kalem çekiyorum, altına hemen fırça yardımıyla pat pat far sürüyorum. o tutuyor baya.

sessizprenses01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2012
323
19
Merhaba kızlar ben de bu konuda aşırı dertliydim ne paralar döktüm göz kalemlerine.Çünkü eyeliner çok özenli görüntü veriyo her zaman bunu istemediğim için arada göz kalemi kullanıyorum.Ve size tavsiye edebileceğim en uygun fiyatlı ve gerçekten akmayan göz kalemi beaulis asansörlü siyah göz kalemidir.Kaçıncısını aldım bilmiyorum annemle birlikte hunharca kullanıyoruz.Annemin göz kapağı,cildi çok yağlıdır abdest vs.aldığında bile akmadı gözünden.Yine de isterseniz araştırın internetten.Görkem Karman da çok önermiş sanırım.:halay: