Akmayan Kızıl Boya Var Mı?

kardelenes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
sacımı kızıla boyatmayı cok ıstıyorum ama akıyo,akmayan kızıl boya varmı acaba?

Y

yerelması

Ziyaretçi
yıllardır kızıl kullanıyorum ama akması maalesef önlenemiyor.bu nedenle çok sık boyuyorum

GunhesH

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
bence kızıla hiç heveslenmeyin...hem kısa zaman içinde akıyor..akınca da bişeye benzemiyor..bir de kızıl yaptınız mı başka renge dönmeniz oldukça zor
ya oriyalle açtıracaksınız.. ki genelde sonucu saçın yanmasıyla son buluyor ya da uzamasını bekleyip kestirip öyle yokedeceksiniz..

(tecrübeyle sabittir)

tripolog

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
peki en iyi açık kızıl kutu boyada hangisi hangi marka bileniniz var mı? bende kızıl kullanıyorum ama bir türlü istediğime ulaşamadım? (bu arada ben loreal preference 6.64 yani en açık olanını kullanıyorum)

GunhesH

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
loreal prefference in tam olarak hatırlayamıyorum numarasını ama 7 ile başlayan nosu vardı

senin dediğin 6 lı tondan daha açık olması lazım....çünkü 6 numara koyu kumral demek....7 numara kumral demek...

adı kor ateş kızılı....üstelik ondan maksimizer saf renk konsantresi tüpü de var...
hakkaten çıkmıyo çok inatçı bi kızılmış....kurtulamadım gitti

tripolog

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
hmm sağol ya söylediğin için benim akınca bakırımsı bir renk oluyo ben kızılımsı olsun istiyorum of kızılla uğraşmak çok zor yaa

DevrimGzde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
valla sürekli kızıl istiyorsan ve sürekli boyatabileceksen yap
bnm saçlarım da şu an kahve kızıl
daha önce ateş kızılı balyaj attırmıştımm saçlarım berbat oldu
zaten hemen aktıı
ama kahve kızıl fazla akmıyor aksa da kahverengimsi bir renk oluyor
ayrıca avonun boyalı saçlar için şampuanını saç kremini ve bakım kremini kullanıyorum belki de ondan akmıyordur fazla tavsiye ederim =)

GunhesH

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
bir kuaför bana demişti ki mix tonlar çabuk akar demişti..
yani kullanılan boyanın rengi ne kadar safsa o kadar kalıcı oluyor sanırım

bellisima adlı saç boyasında kızılın küllü tonları da var belki o da iyi bir çözüm olabilir...her markada küllü kızıl yok ama bellisima da var...belki küllü olanı akmıyordur

Yukarı Alt