AKP YSK Temsilcisi açıkladı: İstanbul seçimleri yenilenecek!

Ekrem İmamoğlu'nun mazbatası

• haksızca elinden alındı (Binali Yıldırım'a oy verdim)

Toplam Oy: 0 0,0%
  • İstanbul'da oy kullanmadım ama usülsüzlük yapıldı !

Toplam Oy: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    21

Liva5990

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.857
Rabbimin sopası yok işte.Böyle kendi çıkarın menfeatin için onu ağzına dolar reklam için kullanırsan oda senin gözünü kör eder,ne yaptığının farkına bile varmadan yaparsın birşeyler ve rabbimin tokadını yersin.Kibir günahların en büyüğündendir.

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
Emoji Skoru
79.243
Çok haklsınız ama bu düzen böyle gitmeyecek bakın çözülmelere.. Kendi içlerinden bile hak, hukuk bilen, kul hakkı korkusu olan seçmeni dönüyor yolundan.. Ömer Turan va r mesela koyu akpli bir gazeteci yazar... Benim Müslümanlık anlayışım bu değil kaderde chp ye oy vermek de varmış diye bas bas bağırdı.. Daha nice insan var bunun gibi.. İnsanlar korkmuyor artık... 75 yaşındayım götürsün beni koysun Silivriye.. Evimde yatıyorum gider orda da yatarım ama çocuğum, torunumun geleceği kurtulsun.. Diye bas bas bağırıyor insanlar... Bıktı herkes artık.. Kendi ayaklarına sıkmış oldular.. Demokrasiyi gömdüler ama şimdilik.. 5 sene sonra cumhurbaşkanı Ekrem İmamoğlu.. Göreceksiniz...
İnşallahhhh canım benimde temennim bu yönde.
Ekrem İmamoğlu ve ailesi görmek istediğimiz yerde olacaklar mutlaka.

Arya_Stark01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8.368

Demek ki neymis, oylar calinmadi, insanlar vermemis. Bak Erdogan kendisi itiraf ediyor. Nerede bu akp'yi savunanlar? Kac sayfa cit cikmiyor.

Ve ayrica ben tam tersi iddiaa ediyorum. Insanlarin elinden egitimi, sagligi, hak, hukuk, adaleti alinmasina ragmen, halen oy verenler var.

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
Emoji Skoru
79.243
Bugün kızımın muayenesi vardı.
Doktor çıkarken kızıma "her şey çok güzel olacak fıstık" dedi.
Çok mutlu oldum.
Helal olsun kendisine :KK9:

Demek ki neymis, oylar calinmadi, insanlar vermemis. Bak Erdogan kendisi itiraf ediyor. Nerede bu akp'yi savunanlar? Kac sayfa cit cikmiyor.

Ve ayrica ben tam tersi iddiaa ediyorum. Insanlarin elinden egitimi, sagligi, hak, hukuk, adaleti alinmasina ragmen, halen oy verenler var.
Bir c.başkanının söylediği sözlere bakın,oy için insanların karnını doyuruyorlar demekki.
Oy verenler bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlardır.
Din uğruna verilen oylardır bana göre.

Arya_Stark01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8.368
Helal olsun kendisine :KK9:

Bir c.başkanının söylediği sözlere bakın,oy için insanların karnını doyuruyorlar demekki.
Oy verenler bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlardır.
Din uğruna verilen oylardır bana göre.
Bosuna cay dagitmadi :) Kendi ona oy veren kitlesinin düsünce tarzini ortaya koyuyor. Yemek ver, torpil ike ile girilsin ve insanlar oy verir. Oylarini satin aliyordu yani.

Ve geriye ne yaparsa yapsin, yine oy veriliyordu. Millet sogan almakta bu kadar zorlanmasaydi, yine oy verirdi. Egitim, adalet, saglik gibi seylerin yok olmasina ragmen. Torpilsiz bir yere girilememesine ragmen.

Ki sogan biberi alamayanlar (et gibi seylerden bahs etmiyorum bile), halen oy veriyorlar.

Ama iste azaldilar. Bana batmayan yilan bin yasasin diyenler, sonunda onlarada yilan batti.

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
Emoji Skoru
79.243
Bosuna cay dagitmadi :) Kendi ona oy veren kitlesinin düsünce tarzini ortaya koyuyor. Yemek ver, torpil ike ile girilsin ve insanlar oy verir. Oylarini satin aliyordu yani.

Ve geriye ne yaparsa yapsin, yine oy veriliyordu. Millet sogan almakta bu kadar zorlanmasaydi, yine oy verirdi. Egitim, adalet, saglik gibi seylerin yok olmasina ragmen. Torpilsiz bir yere girilememesine ragmen.

Ki sogan biberi alamayanlar (et gibi seylerden bahs etmiyorum bile), halen oy veriyorlar.

Ama iste azaldilar. Bana batmayan yilan bin yasasin diyenler, sonunda onlarada yilan batti.
Tarihte çay fırlatan ilk kişi olarak hafızalarda yer etti maalesef.
Ne dersek ne yaparsakta o kitlenin fikrini değiştiremezsin,herşey ortada biliniyor gözüküyor.

Sadece görenler anlayanlar oy vermemeye karar verenler olacaktır.

nisann_tr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.354
Kizlar DSP aday cikarmayacagini aciklamisti birkac gun once.
Evet hala cikarmiyorlar ama imamoglunu da destekleme karari cikmamis parti meclisinden. Yani binali icin biz cekildik demenin baska bir yolu. 👏

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
Emoji Skoru
79.243
Kizlar DSP aday cikarmayacagini aciklamisti birkac gun once.
Evet hala cikarmiyorlar ama imamoglunu da destekleme karari cikmamis parti meclisinden. Yani binali icin biz cekildik demenin baska bir yolu. 👏
Destek yokmuş bu sefer.
Gerçi seçmenlerin vereceği oy nasıl olacak acaba.

yercekimli karanfil

Güzel günler de bizi görecek mi?
ÜZGÜN
Pro Üye
Emoji Skoru
22.428
Eveeeettt teröristlrtle işbirliği yaptınız teröristsiniz diyenleri sahneye alalım
Yıllar önce cezası kesilmiş Apo avukatlarıyla ne görüşecekmiş neden şimdi izin verilmiş?
Eyyy İstanbul sen nelere kadirsin

Yukarı Alt