AKP YSK Temsilcisi açıkladı: İstanbul seçimleri yenilenecek!

Ekrem İmamoğlu'nun mazbatası

• haksızca elinden alındı (Binali Yıldırım'a oy verdim)

Toplam Oy: 0 0,0%
  • İstanbul'da oy kullanmadım ama usülsüzlük yapıldı !

Toplam Oy: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    31

sinope_

Bazen tatlı dil işe yaramaz.. Sövün rahatlayın..!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.616
Kizlar DSP aday cikarmayacagini aciklamisti birkac gun once.
Evet hala cikarmiyorlar ama imamoglunu da destekleme karari cikmamis parti meclisinden. Yani binali icin biz cekildik demenin baska bir yolu. 👏
Ben gerçek DSP seçmeninin AKP ye oy vereceğini asla düşünmüyorum..

Arya_Stark01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8.415
Eveeeettt teröristlrtle işbirliği yaptınız teröristsiniz diyenleri sahneye alalım
Yıllar önce cezası kesilmiş Apo avukatlarıyla ne görüşecekmiş neden şimdi izin verilmiş?
Eyyy İstanbul sen nelere kadirsin
Yine üste cikarlar, chp cenazeye gitti blablabla diye. Adamlari davul zurna ile agirladilar, sorun olmadi. Bu mu sorun olacak?

Daha öncede dedim. Erdogan kürt oyuna göz kirpiyor. Demirtasta hapisten cikar, secimden önce (hos zaten hapiste olmasini tasvip etmiyorum ama o ayri konu). Cünkü kürtler akp'ye oy verirse "dost" oluyor, chp'ye oy verirse terörist oluyor!

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
Emoji Skoru
79.310
Eveeeettt teröristlrtle işbirliği yaptınız teröristsiniz diyenleri sahneye alalım
Yıllar önce cezası kesilmiş Apo avukatlarıyla ne görüşecekmiş neden şimdi izin verilmiş?
Nedeni belli işte,tam seçim zamanı kürt seçmenlere boncuk dağıtılacak.
Bir boncuk bir oy .
Nefret geldi İstanbul üzerinden oynanan oyunlardan.
Bunun ahireti var nasılsa.

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
Emoji Skoru
79.310
3600 ek göstergesine ret kararı verdi hükümet..
Reizciler ne diyorsunuz buna.

nisann_tr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.364
Valla dogruya dogru, bu hamle cok oy getirir Binaliye..

Chess

Nirvana
Pro Üye
Emoji Skoru
58.119
paylaşmışsınız ama yine paylaşayım

"Erdoğan, 'Karnını doyuruyorsunuz, her türlü ihtiyacını karşılıyorsunuz yine de oy vermiyor' dedi"
"Artık mideye değil, kafaya bakacağız"
Erdoğan

16 Mayıs 2019 07:24
  • -
  • A
  • +

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, haftasonu İstanbul’da milletvekilleri, belediye başkanları ve teşkilatla yaptığı toplantıda, 17 yıldır vatandaşa sayısız hizmetin götürüldüğünü, ancak bunun artık oy getirmediğini söyledi. “Artık mideye değil buraya (başını işaret ederek) bakacağız. Herkesin midesini doyurduk, ama neticede durum böyle” dediği belirtilen Erdoğan'ın, "Karnını doyuruyorsunuz, her türlü ihtiyacını karşılıyorsunuz yine de oy vermiyor” dediği aktarıldı.
Cumhuriyet'ten Emine Kaplan'ın kulis haberine göre, milletvekilleriyle bir araya gelinen toplantıda 23 Haziran seçiminde Kürt kökenli seçmenden oy alınabilmesi için bir şeyler yapılması gerektiği yönündeki görüş üzerine Erdoğan, “Sultanbeyli’de ne kadar oy aldınız? Oysa oraya ne kadar hizmet yapıldı. Ama onlar yüzde 15 oy aldılar. Sultanbeyli’ye o kadar hizmet yaptın, Kürtler ne yaptı, o kadar oy çıktı oraya” dedi.
İktidarları döneminde yaptıkları hizmetlerle ilgili örnekler veren Erdoğan’ın, “Mideye değil artık buraya (kafasını işaret ederek) bakacağız. Herkesin midesini doyurduk, ama neticede durum böyle. Karnını doyuruyorsunuz, her türlü ihtiyacını karşılıyorsunuz yine de oy vermiyor” dediği belirtildi.

Yukarı Alt