Akraba gezmesi

Eternal_soul

Kul hakkıma girdiniz! Yöneticilik size göre değil!
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2013
247
735
Siz de onu zorlayacaksınız her yere peşinizden sürükleyeceksiniz. Erkekler ayni şeyi yaşamadan anlamıyor maalesef.
 

forbeauty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2017
367
926
Ailenin olduğu şehirde yaşıyormuşsunuz ne güzel ve eşinizi zorlamamanızı da takdir ediyorum gayet erdemli bir davranış. 2 ayda bir eş ailesine yapılan ziyaretlerde sık değil gayet güzel bi sıklık ama tabiki sıkılıyorsanız 3 gğn değilde 2 gün kalıverin diğer günde eşinizle başbaşa gezin ne güzel eşinizle hiç bu konunun aranızı açmasına izin vermeyin karşıdan okuyan biri olarak söylüyorum bence evliliğiniz oturmuş eşinizin size baskı yaptığı sıklık düzeyi fazla değil ve iletişimle halledebilirsiniz gibi görünüyor burdan. Ama sakın küslük aynı şekilde cevap verme olaylarına girmeyin derim o şekilde ilişki zarar görüyor bence. En güzel yolu güzelce sakince konuşmak bence heleki yuvanızda huzur varsa:KK19:
 

Talia1453

Bana bugün sabır düştü..
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2017
259
296
Kimse eşinin ailesinden aman aman bi keyf almaz. Ama siz yapı gereği kendi akrabalarinizdan da uzak durduğunuz için bu Eşiniz açısından büyük avantaj. Her ne kadar sizin sorununuz olduğunu söylesede işine geliyor bu durum :) Ne yalan soylim benim de eşim sizin gibi olsa benimde işime gelirdi.. Tabiki eşimin amcası dayısını görmek istemiyorum benim yerime eşim kendisi reddetse daveti minnettar olurum. Ama kendi aile efradimi 2 ayda bi ziyaret etsem ve önce kahvaltı ve akşam mangal dense asla reddetmem eşimde reddeder ve kendisi ailesine karşı yaptığı şeyi başıma kakarsa bende aynı tepkiyi veririm. Ben birşey demeden kendisi ailesini reddediyosa bu gerçekten benim değil eşimin problemidir. O ayıp olur gidelim dese ben kalkar giderim eşim için. Aynı şekilde oda benim için katlanmalı bazı seylere.
 

tontriko

Rabbim sana emanetiz...
Pro Üye
1 Nisan 2011
29.323
55.129
Toplum olarak ne kadar yozlastik ya.. insan dayisina amcasina teyzesine gitmeyecek mi? Ne guzelki sizi agirlamak isteyen insanlar var, bunu bulamayan nice yanliz insanlar var. Gorende her gun aksam parti yapiyolar sizsiz yapmiyolar sanir. Ayda yilda birbirimizide gormeyeceksek bence dag basina filan gidelim
 
Yukarı Alt