Akraba gezmesi

Began

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Pro Üye
Katılım
2 Mart 2012
Mesajlar
17.365
Emoji Skoru
32.620
Benim tarafımda kendisi de sevmiyor gitmeyi o yüzden de zorlamıyorum aynı zaman da.
Gayet açık.
Eşiniz sizin tarafınızda sıkıldığı için gitmiyor ya da kısa kalıyor.

Kendi tarafında gayet mutlu, keyifli.

Yani tek memnun olmayan sizsiniz.
 

kadris86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
14 Nisan 2016
Mesajlar
37
Emoji Skoru
6
Yaş
33
Sizde yapmayın bundan snra o zaman çaya yemege kalın derse bşy ben öle yapıyodm senden göremedim biraz da senn sorunn olsun de.
 

forbeauty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
4 Şubat 2017
Mesajlar
162
Emoji Skoru
367
Ailenin olduğu şehirde yaşıyormuşsunuz ne güzel ve eşinizi zorlamamanızı da takdir ediyorum gayet erdemli bir davranış. 2 ayda bir eş ailesine yapılan ziyaretlerde sık değil gayet güzel bi sıklık ama tabiki sıkılıyorsanız 3 gğn değilde 2 gün kalıverin diğer günde eşinizle başbaşa gezin ne güzel eşinizle hiç bu konunun aranızı açmasına izin vermeyin karşıdan okuyan biri olarak söylüyorum bence evliliğiniz oturmuş eşinizin size baskı yaptığı sıklık düzeyi fazla değil ve iletişimle halledebilirsiniz gibi görünüyor burdan. Ama sakın küslük aynı şekilde cevap verme olaylarına girmeyin derim o şekilde ilişki zarar görüyor bence. En güzel yolu güzelce sakince konuşmak bence heleki yuvanızda huzur varsa:KK19:
 

Talia1453

Bana bugün sabır düştü..
Kayıtlı Üye
Katılım
19 Mayıs 2017
Mesajlar
141
Emoji Skoru
132
Kimse eşinin ailesinden aman aman bi keyf almaz. Ama siz yapı gereği kendi akrabalarinizdan da uzak durduğunuz için bu Eşiniz açısından büyük avantaj. Her ne kadar sizin sorununuz olduğunu söylesede işine geliyor bu durum :) Ne yalan soylim benim de eşim sizin gibi olsa benimde işime gelirdi.. Tabiki eşimin amcası dayısını görmek istemiyorum benim yerime eşim kendisi reddetse daveti minnettar olurum. Ama kendi aile efradimi 2 ayda bi ziyaret etsem ve önce kahvaltı ve akşam mangal dense asla reddetmem eşimde reddeder ve kendisi ailesine karşı yaptığı şeyi başıma kakarsa bende aynı tepkiyi veririm. Ben birşey demeden kendisi ailesini reddediyosa bu gerçekten benim değil eşimin problemidir. O ayıp olur gidelim dese ben kalkar giderim eşim için. Aynı şekilde oda benim için katlanmalı bazı seylere.
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-06-2019

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 11 gün kaldı.

Bu günden itibaren bebeğiniz, rahimde kaldığı her gün ortalama 14gr. alacaktır. Rahminizin üst kısmında bulunan kaslar her kasılma sırasında yaklaşık 25 kg. a eşit bir kuvvet uygular. Bu doğum sırasında kasların rahim ağzının açılması ve bebeği dışarı itmek için ne kadar kuvvet uygulanması gerektiğini gösterir. Eğer bebeğinizin başı aşağıya dönmemişse sezeryan doğum yapabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Suluportakal

Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
8 Mart 2019
Mesajlar
742
Emoji Skoru
711
Çok isterdim bende aksine bir birine bağlı aile akraba herkes evinde kendi haline mahkum :KK43:
Akrabalar olmuş akrep
Komşuluk desen ölü gibi insan insana her daim muhtaç :KK43:
 

tontriko

Rabbim sana emanetiz...
Pro Üye
Katılım
1 Nisan 2011
Mesajlar
27.378
Emoji Skoru
51.168
Toplum olarak ne kadar yozlastik ya.. insan dayisina amcasina teyzesine gitmeyecek mi? Ne guzelki sizi agirlamak isteyen insanlar var, bunu bulamayan nice yanliz insanlar var. Gorende her gun aksam parti yapiyolar sizsiz yapmiyolar sanir. Ayda yilda birbirimizide gormeyeceksek bence dag basina filan gidelim
 
Yukarı Alt