Akrep Burcu Uygun Meslekler

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
31.616
Emoji Skoru
21.183
Yaş
55
Derinleşmeye müsait, doyurucu, esrarlı, gizemli konuların gerçek sahibidirler. Analizci özellikleri seçtikleri konuda zirveye çıkmalarına yardım eder. Üstün körü şeyler onları tatmin etmez. Yapınca tam yapmalı veya hiç yapmamalıdırlar.

Matematik, tıp alanı ve özellikle operatörlük, petrol işleri, arkeoloji, antropoloji, maden mühendisliği, kimya, fizik konuları ile ilgili işler. Bilim adamı, araştırmacılar, ruhsal konulara ilgi, psikanalistler Akrepler, içinden çıkar.

Gizlilik, takip gerektiren işler, dedektif, polis, askerlik alanları, astroloji, gibi sezgi desteği isteyen konular, büyü, fal, medyumluk ilgi alanlarıdır. Politikacılık, cenaze işleri, kasaplık, sıvılarla ilgili konular, alkollü içki yapım veya satımı gibi işler uygundur.

Yer altı, mağaralar, yanardağ konuları ilgi alanlarıdır. Bu alanda araştırmacı olabilirler. Ayrıca çok güçlü, kariyer edinmiş, profesyonel ve kendine özgü sanatçılar da Akrep burcu insanlarından çıkar. Seçtikleri her meslekte bir şekilde kendilerinden bahsettirmeyi becerirler.
 
A

ASLANLAYAY

Ziyaretçi
sıvılarla ilgili konular, alkollü içki yapım veya satımı gibi işler uygundur !!!!!!!!!
alkoliklermi bunlar
 
Y

yeliz_35

Ziyaretçi
EvEt TaM bEnLiK bEnDe ZaTeN pOlİs oLmAyI iStİyOrUm ( TeRöRlE MüCaDeLe şUbEsİne KoMsEr OluP OnLaRıN YaNi PkK NıN kÖkÜnÜ kAzImAk iStİyOrUm)
 

GumiGum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
23 Ekim 2008
Mesajlar
57
Emoji Skoru
0
Benim Kuzenimde Akrep burcu ve bu Mesleklerin cogu uyuyor gerçekten ozellikle ön sezgililer tarihi seviyorlar ve tum iyi astrologlar tarih bilimciler bu burctan cıkıyor sayısal yönleri cok kuvvetli.
Ve Su ile ilgili mesleklere de aşırı düşkünler Kuzenim deniz biyologu olmayi istiyor.
 
Yukarı Alt