Akrep Çocuğuna Hediye

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
Emoji Skoru
19.801
Takım formaları ve müzik CD'leri

Dünyanın en ilginç çocuklarıdır diyebiliriz. Sessiz ve sakin denizlerde kopan fırtınalara benzerler. Ya; her şeyi silip götürürler, ya da; bir limana sığınırlar. Yalnızlığı severler. Kendilerini oyalamaya bayılırlar. Sürekli sevgiye ihtiyaç duyarlar fakat bunu itiraf edemeyecek kadar gururludurlar. Sezgileri o kadar güçlüdür ki, gözleriyle sizi takip ederek hislerinizi ve düşüncelerinizi anlarlar. Harçlıklarına düşkün oldukları için onu asla parasız bırakmamalısınız. Fakat, asla kendi parasını harcamaz ve sizin harcamanızı bekler. Alışverişte en çok zevk aldığı şeyler; polisiye romanlar, blue- jean, spor ayakkabılar ve rock müziği dinleyebileceği CD'ler. Kol saatinden asla vazgeçmez. Derileri sevdiği için, okul çantasını en pahalısından seçecektir. Ayrıca; kırmızı çizmeler, tokalar, kazaklar ve tişörtleri sever. Erkek çocukları için, takım formaları çok önemlidir.

selinns

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Göreceğiz bizimkini,benimki daha 2 yaşında.

sbnmcsm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
vallahi benim oglum aynı anlattıgın gibi

berfinsena

Çalıkuşu&Ömrüm
Pro Üye
Emoji Skoru
1
elfim canım benim 2 kızımda akrep burcu anlattığın bazı özelikler büyüğümde var
küçüğümü anlamamız için büyümesi gerek teyzesi
büyük kızım dediğin gibi sürekli ilgi ister ,gözlerim takip eder
annem neyin var diye hemen sorar çok dikkatlidir
parasını harcamaz biriktirir ,her şeyin en güzelini beğenir
şakkıdı işeler bayılır süse düşkündür
küçüğümde aynısı olucaktır
anneleri sevsin onları
annelerini kuzuları ,prensesleri onlar bu arada oğlum balık ,bende koç burcu ,eşimde boğa ,

A

ASLANLAYAY

Ziyaretçi
benim akrep bir yeğenim var;eve gelen misafirlere kapıyı eğer ona bir çikolata şeker falan getirmişlerse açıyor yoksa açmıyor hatta bağırp çağırıyor ,dayımla onunla ne yapacağını bilmiyor aktarmak istedim;
akreopler menfaatçiliğe çocukluktanmı başlıyor acaba

evrem716

İşte benn!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Dünyanın en ilginç çocuklarıdır diyebiliriz. Sessiz ve sakin denizlerde kopan fırtınalara benzerler. Ya; her şeyi silip götürürler, ya da; bir limana sığınırlar. Yalnızlığı severler. Kendilerini oyalamaya bayılırlar. Sürekli sevgiye ihtiyaç duyarlar fakat bunu itiraf edemeyecek kadar gururludurlar. Sezgileri o kadar güçlüdür ki, gözleriyle sizi takip ederek hislerinizi ve düşüncelerinizi anlarlar. Harçlıklarına düşkün oldukları için onu asla parasız bırakmamalısınız. Fakat, asla kendi parasını harcamaz ve sizin harcamanızı bekler. Alışverişte en çok zevk aldığı şeyler; polisiye romanlar, blue- jean, spor ayakkabılar ve rock müziği dinleyebileceği CD'ler. Kol saatinden asla vazgeçmez. Derileri sevdiği için, okul çantasını en pahalısından seçecektir. Ayrıca; kırmızı çizmeler, tokalar, kazaklar ve tişörtleri sever.

Küçükkene ben de öyleydim. Gerçi hala da öyleyim değişmedim. Dünyanın en ilginç çocuklarındandım.hala da ilgincim.:pAma zevklerim aynı buradaki gibi hiç değişmedi.

rknydn55

GÜLSENEM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bızımkı yolda :) akrep olacak babası gıbı :)

Yukarı Alt