Akrep Çocuğuna Hediye

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
31.350
Emoji Skoru
19.801
Yaş
55
Takım formaları ve müzik CD'leri

Dünyanın en ilginç çocuklarıdır diyebiliriz. Sessiz ve sakin denizlerde kopan fırtınalara benzerler. Ya; her şeyi silip götürürler, ya da; bir limana sığınırlar. Yalnızlığı severler. Kendilerini oyalamaya bayılırlar. Sürekli sevgiye ihtiyaç duyarlar fakat bunu itiraf edemeyecek kadar gururludurlar. Sezgileri o kadar güçlüdür ki, gözleriyle sizi takip ederek hislerinizi ve düşüncelerinizi anlarlar. Harçlıklarına düşkün oldukları için onu asla parasız bırakmamalısınız. Fakat, asla kendi parasını harcamaz ve sizin harcamanızı bekler. Alışverişte en çok zevk aldığı şeyler; polisiye romanlar, blue- jean, spor ayakkabılar ve rock müziği dinleyebileceği CD'ler. Kol saatinden asla vazgeçmez. Derileri sevdiği için, okul çantasını en pahalısından seçecektir. Ayrıca; kırmızı çizmeler, tokalar, kazaklar ve tişörtleri sever. Erkek çocukları için, takım formaları çok önemlidir.
 

selinns

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
204
Emoji Skoru
2
Göreceğiz bizimkini,benimki daha 2 yaşında.
 

sbnmcsm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
1 Ekim 2008
Mesajlar
2.377
Emoji Skoru
2
Yaş
35
vallahi benim oglum aynı anlattıgın gibi
 

berfinsena

Çalıkuşu&Ömrüm
Pro Üye
Katılım
10 Mayıs 2008
Mesajlar
1.345
Emoji Skoru
1
elfim canım benim 2 kızımda akrep burcu anlattığın bazı özelikler büyüğümde var
küçüğümü anlamamız için büyümesi gerek teyzesi
büyük kızım dediğin gibi sürekli ilgi ister ,gözlerim takip eder
annem neyin var diye hemen sorar çok dikkatlidir
parasını harcamaz biriktirir ,her şeyin en güzelini beğenir
şakkıdı işeler bayılır süse düşkündür
küçüğümde aynısı olucaktır
anneleri sevsin onları
annelerini kuzuları ,prensesleri onlar bu arada oğlum balık ,bende koç burcu ,eşimde boğa ,
 
A

ASLANLAYAY

Ziyaretçi
benim akrep bir yeğenim var;eve gelen misafirlere kapıyı eğer ona bir çikolata şeker falan getirmişlerse açıyor yoksa açmıyor hatta bağırp çağırıyor ,dayımla onunla ne yapacağını bilmiyor aktarmak istedim;
akreopler menfaatçiliğe çocukluktanmı başlıyor acaba
 

evrem716

İşte benn!
Kayıtlı Üye
Katılım
27 Temmuz 2008
Mesajlar
2.567
Emoji Skoru
7
Dünyanın en ilginç çocuklarıdır diyebiliriz. Sessiz ve sakin denizlerde kopan fırtınalara benzerler. Ya; her şeyi silip götürürler, ya da; bir limana sığınırlar. Yalnızlığı severler. Kendilerini oyalamaya bayılırlar. Sürekli sevgiye ihtiyaç duyarlar fakat bunu itiraf edemeyecek kadar gururludurlar. Sezgileri o kadar güçlüdür ki, gözleriyle sizi takip ederek hislerinizi ve düşüncelerinizi anlarlar. Harçlıklarına düşkün oldukları için onu asla parasız bırakmamalısınız. Fakat, asla kendi parasını harcamaz ve sizin harcamanızı bekler. Alışverişte en çok zevk aldığı şeyler; polisiye romanlar, blue- jean, spor ayakkabılar ve rock müziği dinleyebileceği CD'ler. Kol saatinden asla vazgeçmez. Derileri sevdiği için, okul çantasını en pahalısından seçecektir. Ayrıca; kırmızı çizmeler, tokalar, kazaklar ve tişörtleri sever.


Küçükkene ben de öyleydim. Gerçi hala da öyleyim değişmedim. Dünyanın en ilginç çocuklarındandım.hala da ilgincim.:pAma zevklerim aynı buradaki gibi hiç değişmedi.
 

rknydn55

GÜLSENEM
Kayıtlı Üye
Katılım
13 Şubat 2009
Mesajlar
711
Emoji Skoru
0
Yaş
28
bızımkı yolda :) akrep olacak babası gıbı :)
 
Yukarı Alt