Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Akrep İle Balık / Burçlar Arası Uyum

Konusu 'Akrep Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 31 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

  31 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : Elif
 1. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  30.907
  Beğeni:
  18.540
  Ödül Puanları:
  488
  AKREP ERKEĞİNE GÖRE BALIK KADINI

  Siz koruyucu rolünü oynamayı seviyorsunuz. Balık burcunda doğan bir kadınla olan ilişkinizde bu yöndeki hislerinizi serbest bırakabilirsiniz. Evet, Balık kadını güçlü bir karakterin yardımına ihtiyaç duyar, çünkü kendine güveni çok azdır. Onun gibi dürüstlük arayışı içinde olan ve insanların içindeki iyiliğe inanan biri, bu dünyada ümitsizliğe düşebilir.

  Sevindirici olan, nadiren ağlamaklı veya depresif olmasıdır. Sorumluluk almayı da becerir ve onun her şeyini üstlenmeseniz iyi olur. Balık kadını sevilecek bir insandır, onunla olmasını bilen her erkek için bir şanstır. Her şeyden önce, güçlü fantazileri, hissetme yeteneği ve ev işlerinden anlamasıyla tam bir kadındır.

  O, kesinlikle sizin adınıza sözler vermez ve işlerinize karışmaz, Ondan öğüt isteyen ise düşünülmeye değer bir cevap alır.

  Balık kadınıyla ilişkide hata yapmamalısınız. Bu onun güvenini kıracak ve ona daha çok emniyet vaadeden birisine ilgi duymaya sebep olacaktır. Buna rağmen onun dürüstlüğünden şüphe edilemez.


  BALIK KADININA GÖRE AKREP ERKEĞİ

  Akrep erkeğinin ara sıra saldırgan ve duygusuz gibi görünmesi sizi korkutmasın. Çünkü siz çok duygulu ve hassas bir insansınız. Eşinizin geçici ruh halı değişimleri moralinizi bozabilir. Bunun dışında saldırganlık akrep karakterinin sadece bir yüzüdür.

  Sert kabuğunun arkasında yumuşak bir öz saklıdır. Nede olsa, o da sizin gibi su grubunda doğmuştur. Sert tavırları sizi üzebilir. Ama büyük olasılıkla ondan, diğer erkeklere göre daha çok hoşlanacaksınız. Çünkü siz bir erkeğin güçlü ve kendinden emin olmasını, ama zayıf noktalarını da gösterebilmesini istersiniz.

  Ne yazık ki can sıkıcı ve genelde haksız eleştiriler daha çok size yönelecektir. O, hatasız olmadığını düşünür, ama bunu belli etmek istemez. Seks, akrep erkeği için çok önemlidir. O cinselliğin daha kısa süreli olmasını isterken, siz duygulara önem verirsiniz.


  BALIK ERKEĞİNE GÖRE AKREP KADINI

  Akrep kadınıyla eşit bir ilişki mümkün değildir. Aşırılığı sever ve sizden her zaman kesin kararlar bekler. Sizi ilk randevuda kendine esir edebilir. Liderlik özelliklerine sahip bir insandır ve erkekleri parmağında oynatır Ama onun ilginç ve kolay kolay incinmeyen yapısını itici bulmanız da mümkündür.

  Her şeyden önce onun başkalarının zayıf noktalarına saldırıp, kendisinin eleştiriye açık olmaması, sizi rahatsız edecektir. Böyle bir durumda tanışıklığınız hızlı ve kısa bir aşk macerasından ileri gidemez. Sonra da birbirinize sokakta bile selam vermek istemeyeceksiniz. Eğer saldırgan yapısı size itici gelmezse, aranızda bir ilişki gelişebilir.

  Akrep kadını, seks konusuna eşine rastlanmaz bir ilgi duyar. Ondan asla bıkmayacaksınız, çünkü bir erkeği nasıl kazanıp kendine bağlayacağını bilir. Cinsel açıdan tatmin edildiğini hissederse, onun için her şey daha kolay olabilir.


  AKREP KADININA GÖRE BALIK ERKEĞİ

  Akrep 'çöl hayvanı', Balık 'suların sakini'dir. Bu tam bir karşıtlık olarak düşünülemez. Ama astroloji, hayvanlar alemi değildir. Sandığınızdan fazla ortak yönünüz var, çünkü ikiniz de su grubunda doğdunuz. Bu insanlarda sezgiler, mantıksal hesaplardan önce gelir.

  Geniş bir fantazi gücünüz var, değişim için çabalıyorsunuz. Bu çok şey vaadeden bir durum değil mi? Balık erkeği, fazlaca hülyalığa kaçar ve ruh hali değişimlerinde ümitsiz bir vakadır. Siz ise yapı olarak daha azimlisiniz.

  Balık erkeği bir şeye takılıp kalırken, siz ayağa kalkıp gücünüzü tekrar toplayabiliyorsunuz. Ara sıra onu sertçe gerçekliğe çekmenizin bir zararı olmaz. Balık erkeğiniz kesinlikle 'balık gibi soğuk' değildir. Bunu sizi bir kadın olarak istediğinde fark edeceksiniz.

  Aşk konusundaki yaratıcılığı görülmemiş düzeydedir. İlgi alanlarınız konusunda çok uyumlusunuz. İkiniz de sanata yatkınsınız. Balık erkeği, şiiri sever. Belki size bir aşk şiiri bile yazar.
   
 2. 24 Kasım 2007
  Konu Sahibi : Elif
 3. DERXIXNDENXIXZ

  DERXIXNDENXIXZ aşka aşığım bal gibi... Üye

  Katılım:
  28 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  609
  Beğeni:
  2
  Ödül Puanları:
  286
  eşim tam bir balık ve ben de tammmmmmmmmmm bir AKREPim.
  açıkçası ben muhteşem uyumu bulduğumu düşünüyorum. yukarıda okuduklarım büyük oranda doğru...biz biraz daha baskın ve lider konumdayız ilişkide...ama balık ta allah için tam bir aşk adamı yahu...incelikler, fedakarlıklar, centilmenlikler, şovalyelikler...mayışıyorsun yaniii...akrep kadını için balık ve yengeç erkeği önerilir zaten...yengeçi bilmemm yardımcı olamayacağım zira balık erkeğine kefilim...sizi bulutlarda uçurur kızlar...
   
 4. 8 Mart 2008
  Konu Sahibi : Elif
 5. leyla DEMXIXREL

  leyla DEMXIXREL Aktif Üye Üye

  Katılım:
  23 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  2
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  valla öyle balık erkegiyle akrep kadını harika bir uyum bende kefilim yapılan istatiklikler hemen hemen günülük hayata yansıyor.akrep kadınları biraz baskın ama balık erkekleri harika eş.mükemmel bir ahenk akrep ve balık..
   
 6. 9 Mart 2008
  Konu Sahibi : Elif
 7. ZARACI

  ZARACI Popüler Üye Üye

  Katılım:
  6 Eylül 2007
  Mesajlar:
  1.300
  Beğeni:
  5
  Ödül Puanları:
  106
  ben akrep eşimde balık.gerçekten balık gibi soğuk değiller.kadınların istediği gibi romantik ve çok duygusal
   
 8. 26 Mart 2008
  Konu Sahibi : Elif
 9. GXUXLDENXIXZ

  GXUXLDENXIXZ Aktif Üye Üye

  Katılım:
  10 Ocak 2008
  Mesajlar:
  55
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  Arkadaşlar balık erkekleri hiç o kadar da romantik değil yada bana romantik olmayanı rastladı:) Bazen öyle inatçı ki aynen oğlak gibi yükseleni de oğalak değil ki:KK43: Yani anlayacağınız balıklar da o kadar sakin ve romantik değiller...)Ama canı İsterse bir romantikleşiyor ki romeo dersiniz...Allahım ağzımızın tadını bozmasın 15 yıldır evliyiz 14 gün oldu sanki ve balık erkekleri evlerine çok sadıklar (Allahım nazardan saklasın)
   
  Son düzenleme: 17 Mayıs 2008
 10. 24 Mayıs 2008
  Konu Sahibi : Elif
 11. akrep-86

  akrep-86 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  31 Mart 2008
  Mesajlar:
  115
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  ben de akrep burcuyum nickimden de belli ve sevgilim de balık.çok iyi anlaşıyoruz iki grup da su grubu olduğundan özellikleri birbirine çok yakın duygusallık,şairlik,kıskançlık,...akrep kadınına en çok yakışan balık erkeği diye düşünüyorum
   
 12. 31 Mayıs 2008
  Konu Sahibi : Elif
 13. nix

  nix B/b Üye

  Katılım:
  1 Kasım 2007
  Mesajlar:
  5.982
  Beğeni:
  2.546
  Ödül Puanları:
  438
  ben akrebim eşim balık ama çok zıttız ya birçok konuda tamamen farklı fikirlere sahibiz.........
   
 14. 31 Ekim 2008
  Konu Sahibi : Elif
 15. fitruka

  fitruka Aktif Üye Üye

  Katılım:
  27 Eylül 2007
  Mesajlar:
  50
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  ben balık sevgilimde akrep 4 yıldır idare edioruz :KK70: Ama ben bi balık olarak ondan daha kıskancım yaaa neden ölee:uhm:
   
 16. 8 Kasım 2008
  Konu Sahibi : Elif
 17. ASLANLAYAY

  ASLANLAYAY Ziyaretçi

  balıklar her duyguyu fazla fazla yaşar..üzüntüyüde.. mutluluğuda..kıskançlığıda..ondandır..
  akreplere karşı hep dürüst ol,kıskançlığınıda belli et ama fazla değil.şımarmaya meyillidirler
   
 18. 8 Kasım 2008
  Konu Sahibi : Elif
 19. ASLANLAYAY

  ASLANLAYAY Ziyaretçi

  bruce wıllıs-demi moore
  kurt russel-goldie hawn
  hep balık -akrep kombinasyonudur..