Akustik Dalga Tedavisi

hazine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
2
0
Merhaba
Yazalı çok olmuş ama merak ettim
sonuç nasıl işe yarıyor mu
ben de başlamak istiyorum, doğumdan sonra fazlalaştı :KK43:
tedaviden sonra tekrarlıyor mu????
şimdiden teşekkür ederim :)

Yessoo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2010
24
0
Merhaba Mac,

Bunun 10 seansı 1000 tl demişsin, neresi burası, benimde acil bu olaya girmem gerekiyor da :)

teşekkürler,

Yessoo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2010
24
0
Samyelimm selam,

nerede başladın? sonuçları bizlerle de paylaşır mısın lütfen?

teşekkürlerr:)

samyelimm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2009
46
0
yesso slm.alıntı yapmıştım awt ye giden arkadasa sormak için ama yanlış oldu galiba.ben de yaptırmak istiyorum.hatta gecen gün bu işi yapan bir doktorla görüştüm.bayağı övdü ve yuzde 75 85 arası bir azalma olacagını soyledi selülitlerde.tamamen geçmez ama yinede sizi cok mutlu edecek dedi.aynı zamanda sarkma ve incelmede de birebirmiş.bilmiyorum kızlar cok pahallı ama 8 seansıydı sanırım tüm vücut 2.000 tl istedi ve tüm vücut 2.5 saat sürüyormuş.deneyen birileri varsa yazsınlar lütfen yaz tatiline cıkmadan şimdilerde başlamam lazım :) benim araştırdıgım ve bildiklerim bunlar...:nazar:

ateseren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2010
117
1
samyelim, doktor kimdi? Ben de ismail ağara sormuştum. 2 buçuk dedi ve taksitle ödeyebilirsiniz dedi. Bunun yan etkisi var mı acaba? Ben doğumdan sonra çok kilo aldım ve selülitlerim çoğaldı. Acil tedavi ettirmem gerekiyor. Psikolojisini bozuyor insanın. Emzirmeye bir zararı var mı acaba?

ateseren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2010
117
1
WHATSUP Merhaba, awt tedavisini 1000 tl ye olacağınızı yazmıştınız. Sonuç ne oldu, çok merak ettim. Selülitleriniz gitti mi? Memnun musunuz? Doktorunuz kimdi? Bilgi verirseniz çok sevinirim.

cc7

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2010
14
0
AWT konusunda bende biraz araştırma yaptım. Literatür çalışması bayağı bi var Türkiye de 70 in üstünde yerde kullanılıyor. fiyatlar 1000 ile 2000 tl arasında seanslar kısa sürüyor. Aylık tedavi uygulaması da varmış. Yani pazartesi cuma yaptırtıp 4 hafta da 8 seans ile başarılı sonuçları var. İşin güzel kısmı uygulamadan sonra 6. ayda sonuçların en iyi gözüktüğü dönem. Yani geçici bir uygulama değil. Anlık sonuç görüp de daha sonradan tekrarlanacağına uzun vadeli sonuçları belli olan bir cihazla uygulama yaptırmak daha mantıklı kendi fikrim. Hem dün araştırdığım ve topikte sorduğum diğer cihazında içinde awt varmış. Cihaz hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun cihazın ismi Raylife. Hatta bir link buldum raylife.blog.com/bilgilendirme/

bluemoon26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2010
204
2
Bu kavitasyon dedikleri şey mi? Benimki tam bir hayal kırıklığıydı haberiniz olsun eğer kavitasyonsa..

milina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2011
16
0
merhaba bende awtyaptırmak ıstıyorumsen gıtdıyın yerın banayazabılırmısın ben ankarada yasıyoryumlutfen banadayazo doktorun adresın

Yukarı Alt