Akustik Dalga Tedavisi

samyelimm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kavitasyon işe yaramıyor bence de.awt yi geçen sene sormuştum 2 bin tl taksitle 1800 nakit :p işe yarıyor demişti doktor ama denemeden de göremezsin.en iyisi elektrik süpürgesiyle çektirelim bu selülitleri feridun kunak tan duymuştum.:)))

jullie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
slmmm...ben geçen yıl uygulattım hatta bu yaza doğru tekrar uygulattım 10 seans ataşehirde bi salona.orda Ebru diye bi estetisyen var uygulamayı süper yapıyor selülitlerim acayip azaldı :KK64:

kilica

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
başka sonuç alan var mı?

fiyat bilen varsa (güncel) yazabilir mi?

giallo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
merhabalar akustik dalga tedavisinden sonuc alan var mı bende düşünüyorum ama fiyatı çok yüksek korkuyorum işe yaramaz diye...

yaptıran varsa lütfen bilgilendirsin....

intracel

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
yaptıranlar lütfen sonuçları paylaşalım birbirimizle.bende yaptırmayı düşünüyorum işe yarıyor mu ?

Kralice8353

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Merhaba arkadaşlar bende awt yaptirmayi dusunuyorum hatta bir yerle anlaştım bilen yaptıran varmi acaba

mivessssmivessss

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
120
Valla ben tavsiye etmiyorum 8 10 seans anlaşıyorsunuz seans sırasında bir sıkıntı yok selülitler gidiyo fevkalade mutlu oluyorsunuz fskat seanlar bittikten sonra 1/2 yıl içinde eski selülitlerinizi mumla arıyorsunuz başkasını bilemem ama ben çok pişman oldum

gumusservi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Valla ben tavsiye etmiyorum 8 10 seans anlaşıyorsunuz seans sırasında bir sıkıntı yok selülitler gidiyo fevkalade mutlu oluyorsunuz fskat seanlar bittikten sonra 1/2 yıl içinde eski selülitlerinizi mumla arıyorsunuz başkasını bilemem ama ben çok pişman oldum
Nasıl yani 😳😳biraz daha ayrıntılı yazar mısın 🙄🙄😳😳😳

Yukarı Alt