Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Alanya da balay

Konusu '2018 Tatil Önerileri' forumundadır ve çaykaxsxxixxgxxix tarafından 8 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : çaykaxsxxixxgxxix
  1. çaykaxsxxixxgxxix

çaykaxsxxixxgxxix Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    kızlar kısıtlı gün sayımızdan dolayı balayı için alanya ya gitmeyi düşünüyoruz ama netten arastırmayada güvenemiyorum. çünkü arkadaslarım netten fotolara bakarak otel secmısler ve su filan yokmus yemekler kötüymüş. gercekten güzel olan ama fıyatıda uygun olan ( 3 yıldız) otel varmı bildiğiniz? bi yardım edın bana

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.