Albümünüz ne kadardı nerde cekıldı

mxixz mxixz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
18
:çok üzgünüm:kızlar dogun fotolarını nerde cektırdınız ben erdeme gıt arastır dedım anlamaz bole seylerden 350 mılyon tas catlasa 15 resım dedı sız nerde cektırdınız ne kadar cektırdınız hanı gelın albumu bole tahtalı fılan olanlardan ıstıyorum ben ama fıyat ortalama ne kadardır erdemler bu aralar cımrılıklerı uzerınde ne edeceksın bosver resmı dıoooo:çok üzgünüm:

burcum2044

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
:çok üzgünüm:kızlar dogun fotolarını nerde cektırdınız ben erdeme gıt arastır dedım anlamaz bole seylerden 350 mılyon tas catlasa 15 resım dedı sız nerde cektırdınız ne kadar cektırdınız hanı gelın albumu bole tahtalı fılan olanlardan ıstıyorum ben ama fıyat ortalama ne kadardır erdemler bu aralar cımrılıklerı uzerınde ne edeceksın bosver resmı dıoooo:çok üzgünüm:
canım çok fazla yaa istanbulda çok kaliteli biyer 7 poz 3er adet resim 120 ytl toplam 21 foto ahşaplı cd li falan hemdee

Shevvall

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
29
valla canım benim bildiğim genelde o fiat.biz 2 sene önce çok araştırdık ve en uygun yeri bulduk sözde 250 ytl verdik yani normaldir o fiat.

ozicelcius

üçüzlerime kavuştum.:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
bende saten albüm ve acık alan fotoları istiyorum 700 ytl ye cekicek...dışarı çekimi oldugu için fiyat buna cıktı...

BeyzaNur-HH

Elhamdulillah Seni Gönlümde Yar Yanımda Var Edene
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
valla bizde baya pahaliya cektirmistik 3 sene onceydi

okarauzum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
ben geçen sene nişanda albüm yaptırmıstım.
10 poz deri albüm + 1 tanesi büyük = 550 ytl

TuRuNCu

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.927
Canım abimler 500 ytl verdiler.16 resim çektirdiler artı gümüş kaplamalı bir foto album.(albüm süper)

Bende nişanımda 10 resim çektirdim bi de tahta kapaklı bi album aldım.Toplam 250 ytl verdim.

tobi

gel 2011 geeel gel :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
tatlım ben 25 poz,deri albüm,her bi fotodan bir erkek bir kız tarafına,birde çevreye vermek için yine her iki tarafa birer tane yedek,iki boy büyük foto,nişanda çekilen 100e yakın poz ,bir kız bir erkek tarafına yine,müzikli cd,tekrar çoğaltmak istersek diye müziksiz normal cd

temmuz ayında 200 ytl verdik toplam...bu kadar ucuz olmasının nedeni amcamın çkmiş olması..önceden fotoğrafcıydı o yüzden bu işi ii iliyo evde kendi pc sinde bütün rütuşları,fonları,çekimleri kendi yaptı biz sadece çıkarmasına para verdik,,,oda eski çalıştığı ark olduğu iç,in indirimli oldu....inanılmazda güzel oldu:teytey:

Yukarı Alt