Aldatildigimi ogrendim

Papatyakokusu11

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2020
7
16
25
4 yıllık evliyim ve bir evlâdım var 5 gün önce eşimin beni aldattığını öğrendim dünyam basima yıkıldı ertesi gün ablasını getirdi onun yanında konuştu evliliğimi kurtarmalı çocuğum için bir şans vermeli miyim yoksa bosanmalimiyim ben çalışmıyorum ailemden ayrı bir şehirde yaşıyorum kendi ayaklarım üzerinde durmadığım için kendime çok ofkeliyim. Eşim ağlayıp özür diliyor affetmemibekleyeceğini söylüyor ama güven duygusu bittiyse yeniden olurmu bilmiyorum. Üstelik aldattığı basit kadın da evli ve çocuğu var. Kendimi küçük düşürüp ona yazmadım görüşmedim ama bir yanimda tüm şehre rezil etmeyi istiyor. Kalbim öyle kırıldı ki asla yapmaz dediğim konduramadigim insan yaptı bunu. Yıkıldım.. çocuğum daha cok küçük onun için bir şans versem yuvam düzelir mi bilmiyorum kendimce bir arayış içindeyim. Bekara koca boşaması kolay derler lütfen başından böyle bir olay geçen aldatılanlar aldatilip affedenler yazsın.. bir umut var mıdır?

noxanimagus

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2020
356
1.301
4 yıllık evliyim ve bir evlâdım var 5 gün önce eşimin beni aldattığını öğrendim dünyam basima yıkıldı ertesi gün ablasını getirdi onun yanında konuştu evliliğimi kurtarmalı çocuğum için bir şans vermeli miyim yoksa bosanmalimiyim ben çalışmıyorum ailemden ayrı bir şehirde yaşıyorum kendi ayaklarım üzerinde durmadığım için kendime çok ofkeliyim. Eşim ağlayıp özür diliyor affetmemibekleyeceğini söylüyor ama güven duygusu bittiyse yeniden olurmu bilmiyorum. Üstelik aldattığı basit kadın da evli ve çocuğu var. Kendimi küçük düşürüp ona yazmadım görüşmedim ama bir yanimda tüm şehre rezil etmeyi istiyor. Kalbim öyle kırıldı ki asla yapmaz dediğim konduramadigim insan yaptı bunu. Yıkıldım.. çocuğum daha cok küçük onun için bir şans versem yuvam düzelir mi bilmiyorum kendimce bir arayış içindeyim. Bekara koca boşaması kolay derler lütfen başından böyle bir olay geçen aldatılanlar aldatilip affedenler yazsın.. bir umut var mıdır?

barış bence parasıyla meslek kursuna git kendini geliştir sonra güven olmuyor denedim olmuyo de boşan. oynicaksın yani.. şuan ekstra para gelen biryerin yok..

yuvarlanan asi bir panda

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2018
8.068
21.044
Boşan demek kolay ama aile yanına sığılmaz, ev tut, eşya diz, kreş/bakıcı ara, iş bul bir sürü şey var düşünmek gereken. Nafaka ile pek bir yol olmuyor. İyi düşünün. Durumunuz üzücü ama sonra perişan olmayın çocukla.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-01-2021

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 77 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık göz yuvalarında hareket edebiliyor. Kasılmalar başladığında ve hangi durumda doktorunuzu arayacağınızı doktorunuzla kararlaştırın. Ayrıca bebeğiniz erkek ise doğumda sünnet seçeneğini düşünebilirsiniz. Diğer kültürlerde doğum : Bir çok kültürde emziren anneler ile ilişkiye girmek tabudur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

papatya39000

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2013
88
125
barış bence parasıyla meslek kursuna git kendini geliştir sonra güven olmuyor denedim olmuyo de boşan. oynicaksın yani.. şuan ekstra para gelen biryerin yok..
Katılıyorum, ama biraz burnunu sürterek bunu yap hemen affetme sonra kendine bir hayat kur ayrıl zaten artık güvenemezsin

pandaseverkiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2018
1.850
4.491
Aynı iş yerindelerdi eşim isten çıktıktan 1 hafta sonra öğrendim cinsellik yok diye kurana el bastı yeminler ediyor ama inandım mi sorguluyorum hala . Ama görüşme var haliyle ben mesajları yakaladım.
Tek diyeceğim mesajların kopyasını alsaydınız bari . 6 Ay kullanma hakkınız var bilginiz olsun yinede . Allah kalbinize ferahlık versin . Birde güvenipte bu adamdan bir çocuk daha yapmayın derim mümkünse bir işiniz ayaklarınız üzerinde duracak desteğiniz olsun . Hakkınızda hayırlısı olsun

eylulcmre

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
5.198
13.918
Affetmedim. Boşandım. Asla unutmayacaksınız. Burnunuzdan gelecek. En can alıcı nokta ise yine yapacak ve yine yapacak.

Birtekefem

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2018
359
1.177
Kaç kez aldatıldım bilmiyorum sayısını yani. Ama şimdiki aklım olsa ilk defasında bosanirdim çocuğum da yok tu o zaman ama şimdi çocuğum var sadece onun için umursamıyorum takip etmiyorum ama eskisi gibi gözü kapalı yaşamıyorum istediğimi yiyorum. İçiyorum aldıriyorum oğlum büyüdüğünde Bi yoluna bakacağım artık

SeptemberRose

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2014
5.800
6.137

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-05-2021

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 188 gün kaldı.

Bebeğinizin eli daha işlevsel hale geliyor. Bebeğiniz baş parmağını hareket ettirmeye başladı. Önümüzdeki 3 gün içinde kız bebeklerin dış cinsiyet yapısı erkek bebeklere nazaran daha açıkça ayırt ediliyor. Bebeğinizin baş ve popo arası mesafe yaklaşık 7-9 cm oldu. Ağırlığı ise 35 gram civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Hamangiom

El üstünde tutulmak için illa tabutamı girmek lazm
Kayıtlı Üye
14 Mart 2019
384
404
Ilk önce Cok gecmis olsun Rabbim icini ferahlatsin ve aramiza hosgeldin (Aldatilmis kadinlar) bende yaklasik 5-6 ay önce aldatildigimi ögrendim (benim üstelik üc evladim var) O yüzden seni suan cok iyi anliyorum. Yerinde olsam ilk etapta cocugumu alip ailemin yanina giderdim ve orada sakin kafayla düsünürdüm.