Aldatilmaya devammi......................?

D

didem44

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: didem44
Arkadaslar ben 7 senelik evliyim esim 7 sene boyunca sureklı aldatmaktan bıkmadı neden boyle yapıyosun dedikce ben bişey yapmıyorum kızlar peşimi bırakmıyor diyor ve beni böyle kabul et etmesende sen bilirsin diyor 6 yasındada bi kızım var inanı ne yapacagımı bilmiyorum sureklı kendimde kusur ara oldum bence benim en buyuk kusurum onu çok sevmekmi oldu nolur yardım edermisin bana DEVAMMI ETMELİ YOKSA KABULLENİP SUSMALIMIYIM.............................................yasakkelime:

icimdeki_sen

17.10.2014 miladim kizim
Pro Üye
Emoji Skoru
78
bence hic durma onun yaninda....
kim geri getirecek gecen yillarini yada sana kim aferin diyecek bunca yil cektigin icin...
madalyami takacaklar esiniz sizi aldatti ama siz cektiniginiz icin buyrun bosa gecmis yillariniz mi diyecek...
hadi diyelim kizin icin katlaniyorsun kizin büyüdügü zaman sana cekmeseydin anne diyecek...
ya anlamiyorum hala susmalimiyim diye soruyorsun anlamiyorum hic bir zamanda anlamiyacagim...
senin bize sormani gerektirecek hic bir konu yok ortada bitmis bir evlilik var daha ne susmasi...
cok sinirlendim daha fazla ileri gitmeden bitireyim yazimi...

nnurayy

annesinin bal-kaymagi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Bu erkekler neden boyle midesiz ve karekter yoksunu birer lagim faresi ya coluk cocuga karisirsin hala gozun neden disarda,hadi disardaki kadinsa evde bekleyen ne madem aldaticak kadar yetesiz goruyorsun da neden bosanmiyorsun be adam hadi farzet kadin aldatan rolune gecince asarim anlindan vururum naralari neden atiyorsun evindeki kadin seni vurma planlari yapiyor mu? hey buyuk Allahim sen akil ver desem zaten beyin kapasitesi kucuk 3hucre ile idare eden bu cinsin neresine akil vericen yalan mi????????????sana gelince guzel arkadasim sakin bu yzdigima yalvaririm alinma neden baskasinin kokusu uzerine sinmis adami hala es olarak gorup devam ediyorsun ustelikte kizlar pesimi birakmiyor diyecek kadar suurunu yitirmis duyen adamla omur nereye kadar be canimin ici kizin annedeki bu gerginligi hissedicek yasta bu durumda bir ailede mutlulugu nereye kadar gider bak arkadasi davulun sesi uzaktan hostur konusma diyebilirsin bana ki haklisin basima gelmedi umarim gelmezde benimde bir kiz evladim var sende bir anne babanin kinali kuzususun babanin prenses kizisin sence bu muameleyi hak ediyormusun ASLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA heleki bir erkegi baba yaparak odullediren bir kadinsin ve 6yildirdir kel etmeden sakat etmeden evladinida buyutmusun sevmissin ne guzel ama kimi sevgi emek ister beslenmek ister kelebek gibidir oluverir kum gibidir akiverir senin askin da sevginde tek kisilik neden mi biri kalbini doldurmussa gozun baskasina ilismez esinin kalbi demek hala bombos sana tek bir sey soyliyim mi SEVGI BAZEN BIRAKIP CEKIP GITMEKTIR..................................................sevgilerimle

HeartLess

HUZUR MELEĞİMSİN SEN..
Pro Üye
Emoji Skoru
31
gitmek yada kalmak sizin kararınız...
ama eşinizin cevabı çok çirkin...o adam ne koca olmayı ne de baba olmayı haketmiyor...
kendinizi ve kızınızı düşünerek hakkınızda hayırlı bir karar vermenizi dilemekten başka hiçbirşey diyemiyorum...
Allah yardımcınız olsun...
sevgiler...

sefamolsun

radyoda yine sezen çalıyo
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Ben kendi kendimi bipleyeyim ..:kızgın:
Biiippp bip bip bip bip yani
öh yüzsüz herif
Ne bekliyorsun başını kardeşim gidcek yerin yoksa tamam ama varsa kes at bu kangren olmuş adamı:kızgın:

PurpleRain

what if i'm the bad guy?
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
bu kadar yıl nasıl katlandınız, acıyorum koca olan, dahası baba olan bir erkeğin vaktini, parasını, emeğini başka kadınlara harcamasına.

_eZeL_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
DEVAMMI ETMELİ YOKSA KABULLENİP SUSMALIMIYIM.............................................yasakkelime:
canım senin iki seçeneğin de aynı böyle devam mı etmeli yoksa kabullenip susmalımıyım diyorsun
zaten 7 yıldır böyle devam ediyorsun ve kabullenip susmuşsun nedenini sormak kabullenmemek olmuyor yani...
kendine yazık etmişsin canım yaaa Rabbim yardımcın olsun hayırlısıyla bir çıkış yolu bulursun inşaAllah

Geveze

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Kızlar onun peşini bırakmıomuşş muşşştaaa:mymeka:.Allahım ya ben bişi demiyorum artık.Kimse sizin durumunuzu bilemez tabiki en doğru kararı kendiniz vereceksiniz:teselli: ama kocanız gerçekten afedersiniz ama adam değilmişşş:mymeka:

TMYy

*T&M*
Pro Üye
Emoji Skoru
4
yazık olmuş 7 yıla. nekadar karakteri bozuk bi adammış bu ya. kızlar peşini bırakmıyormuş sanki bekar adamda annesiyle konuşuyo. hadi seni geçtik 6 yaşındaki çocuğunuzada saygısı yokmuş.
susup devam edersen herzaman aşağılanırsın hor görülürsün.

Ally

Vadideki Zambak
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
25
Adamdaki yüzsüzlüğe bak ya ne demek beni böyle kabul et :kızgın: Pes yani bence eğer ailen arkanda destekse gidecek yerin varsa bi dk. bile durma yol ver gitsin ne hali varsa görsün kötükedihüso

Yukarı Alt