alerji tedavisinde uzman doktor tavsiyesi

gevezek

hayat güzeldir:))
Pro Üye
Emoji Skoru
654
Arkadaşlar benim de eşimin de bünyesi alerjik, özellikle yazın sürekli hapşuruyoruz ya da öksürüyoruz bu da baş ağrısı yorgunluğa sebep oluyor,
uzun yıllar ilaç kullandık, burun spreyi kullandık ama ilaçlar alerjiyi bastırıyor kısa sürede yeniliyor,
alerji net bir hastalık olmadığından gittiğimiz doktorlar da burun spreyi yazıp gönderiyorlar , biz daha detaylı bir tedavi arıyoruz.
Aşı tedavisi yapan bazı hastaneler varmış birkaç doktor adı da okuduk internette ama tedavi olan, doktorları tanıyan önerisi olacak arkadaşlar varsa ya da aşı tedavisi olanlar varsa bilgi sahibi olmak istiyorum. Nasıl bir tedavi yan etkisi var mı ?
Öncelikli olarak Ankara,Konya, Eskişehir ve Antalya da bildiğiniz hastane-doktorlar varsa paylaşırsanız sevinirim ,yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum:KK16:

Son düzenleme:

gelinn

Aşk...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.095
Canım ben izmirliyim o yüzden Dr önereniycem ama aşı tedavisi gerçekten işe yarıyor arkadaşım belli bir dönem her hafta aşıya gidiyor.Kızcağız nefes bile alamıyordu şimdi düzeldi aşıyla.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

okypete

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
41.104
konunuzu ilgili bölüme taşıyorum.
bilginize

ispanakliborek

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
12.524
Mehmet aytug akkorda asi tedavisi gordum. Her giden cok memnundu. Astimim hafifledi. Ama alerjik nezlem gecmedi. Cok fazla seye alerjin varsa asi etkili degil. Burun spreylerinden nefret ediyorum. Eskiden cok fazla ilac icerdim. Asi tedavsnden sonra 3 4 gune bir hapsuruk burun akintisi oluyor. Duzenli almiyirum ilaci. Ama bnce degmedi. Cok para harcadim asilara. Kardesim de asi oldu o hic duzelmedi. Dr a hic iyilesmedim diyince dovmekten beter etti. Ben 3.5 yil olmustu kardesim 2 yil biraktik boylece. Dr u biraz arastir istersen. Bu konuda bayagi populer.

Kardesim simdi bezmialem univ hastanesine gidiyor. Cok guzel yan etkisi az yeni ilaclar cikmis biz birakali :) valla hayati boyinca icicek onlari arrik onu anladik. En azindan sikayetleri kalmadi. Ben de gitmeye baslicam yakin zamanda.

gevezek

Pro Üye
Emoji Skoru
654
Canım ben izmirliyim o yüzden Dr önereniycem ama aşı tedavisi gerçekten işe yarıyor arkadaşım belli bir dönem her hafta aşıya gidiyor.Kızcağız nefes bile alamıyordu şimdi düzeldi aşıyla.
aa ne güzelmiş izmir de uygun bizim için şu an neresi olsa göze almış durumdayız zaten doktor adını ya da hastaneyi de yazarsanız çok sevınıırm

konunuzu ilgili bölüme taşıyorum.
bilginize
teşekkür ediyorum konuları incelemeden yazmıştım kusura bakmayın:KK17:

gevezek

Pro Üye
Emoji Skoru
654
Mehmet aytug akkorda asi tedavisi gordum. Her giden cok memnundu. Astimim hafifledi. Ama alerjik nezlem gecmedi. Cok fazla seye alerjin varsa asi etkili degil. Burun spreylerinden nefret ediyorum. Eskiden cok fazla ilac icerdim. Asi tedavsnden sonra 3 4 gune bir hapsuruk burun akintisi oluyor. Duzenli almiyirum ilaci. Ama bnce degmedi. Cok para harcadim asilara. Kardesim de asi oldu o hic duzelmedi. Dr a hic iyilesmedim diyince dovmekten beter etti. Ben 3.5 yil olmustu kardesim 2 yil biraktik boylece. Dr u biraz arastir istersen. Bu konuda bayagi populer.

Kardesim simdi bezmialem univ hastanesine gidiyor. Cok guzel yan etkisi az yeni ilaclar cikmis biz birakali :) valla hayati boyinca icicek onlari arrik onu anladik. En azindan sikayetleri kalmadi. Ben de gitmeye baslicam yakin zamanda.
hadi ya demek ki aşı herkesde aynı etkiyi yapmıyor :26: neye alerjimiz olduğu da belli değil , ısı değişiminde odadan odaya geçince bile hapşuruyorum:KK31:
hangi ilacı kullandığını özelden yazar mısın çünkü biz baharda da gittik burda kbb ye farklı alerji ilaçları verdiler ben denemedim iyileştireceğine inanmadığım için ilaç adı yazarsan doktoruma onu da sorarım. Siz de çok şık mı hapşuruyorsnz sabah saatleri mi yoğun oluyor sizin de ?

gelinn

Aşk...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.095
aa ne güzelmiş izmir de uygun bizim için şu an neresi olsa göze almış durumdayız zaten doktor adını ya da hastaneyi de yazarsanız çok sevınıırm

teşekkür ediyorum konuları incelemeden yazmıştım kusura bakmayın:KK17:
Dur canım arkadaşıma Dr un adını sorayım hemen

gelinn

Aşk...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.095
Canım öğrendim Alsancakta Dr Ali köklüdağ mış

setenay143

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
204

Arkadaşınızın astımı var mıydı acaba yoksa sadece alerjimiydi? İzmir benim içinde çok uygun dediğiniz doktoru araştırıcam bıktık artık bu iğrenç hastalıktan :KK43:

gelinn

Aşk...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.095
Arkadaşınızın astımı var mıydı acaba yoksa sadece alerjimiydi? İzmir benim içinde çok uygun dediğiniz doktoru araştırıcam bıktık artık bu iğrenç hastalıktan :KK43:
Canım bildiğim kadarıyla yok olsa haberim olurdu hem yakın arkadaşım hem de sigara kullanıyor astımlı hasta içemez sigarayı.Ama bahar mevsiminde bir başlıyor allerjisi kış gelene kadar hep genzi şişiyordu zor nefes alıyordu.Bu Dr sayesinde iyi oldu şimdi şükür.

Son düzenleme:

Yukarı Alt