• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

ALES 'e hazırlık için hangi kitabı önerirsiniz???

asmin44

Popüler Üye
Pro Üye
7 Ağustos 2009
447
60
Arkadaşlar bu sene ALES e girmeye karar verdim ama hangi yayının kitabını almalıyım bilemedim. tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler...

dove

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
3.312
3
bilindik pek çok yayının kitabı var. hangi bölümleri çözeceğin de önemli. ben sadece sözel puanı kullanmayı düşünüyorum bu yüzden çıkmış soruları ve belki yargı gibi bi kaynağı almayı düşünüyorum.

_SiLa_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2011
169
0
Arkadaşlar bu sene ALES e girmeye karar verdim ama hangi yayının kitabını almalıyım bilemedim. tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler...
canım yargı konu anlatımlı kitap yada yediiklim konu anlatımlı kitap..pegem deneme seti..:KK6:
bunlar en cok satan kitaplarr baska alma derim ben..

asmin44

Popüler Üye
Pro Üye
7 Ağustos 2009
447
60
bilindik pek çok yayının kitabı var. hangi bölümleri çözeceğin de önemli. ben sadece sözel puanı kullanmayı düşünüyorum bu yüzden çıkmış soruları ve belki yargı gibi bi kaynağı almayı düşünüyorum.
ilgin için teşekkür ederim öncelikle sözelim iyi benim sayısaldan biraz problemim var

asmin44

Popüler Üye
Pro Üye
7 Ağustos 2009
447
60
canım yargı konu anlatımlı kitap yada yediiklim konu anlatımlı kitap..pegem deneme seti..:KK6:
bunlar en cok satan kitaplarr baska alma derim ben..
canım ilgin için teşekkürler yargı ve yediiklim adı çok geçen kaynaklar sanırım ikisinden birini alıcam yada her ikisini sen hazırlanıyor musun ?

asmin44

Popüler Üye
Pro Üye
7 Ağustos 2009
447
60
güvemderin konu anlatımlısı var bende tavsiye ederim
ilgin için teşekkür ediyorum öncelikle. güvender üniversiteye girdiğim yıllardanda adını hatırlıyorum sanırım yargı yada yediiklimle başlayacağım sonra kendimi kaptırır giderim inşallah:KK53:

Yukarı Alt