ALES 'e hazırlık için hangi kitabı önerirsiniz???

kpsshayali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2012
1.144
4
canım bu baya kalın bir kitap tamamı çözümlü diye geçiyor ama bir testi çözümlü diğeri cevaplı test şeklinde bir kitap değil mi?bende var ondan da çözdüm ben bazıları çok kolay geldi bazılarıda çok zorladı beni sen yeter mi diyosun canım o kitap?

__giz__

MasaL
Pro Üye
8 Eylül 2012
5.039
7.870
Ben de yediiklim kulanmıştım konu anlatımı için ondan sonra her yayının deneme testlerinden alıp çözdüm. Bana yeterli gelmişti yediiklim.

ValentinusNF

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2013
3.932
4.466
ben yediiklim aldım ama ben hayatımda bu yayınevi kadar iğrenç bir yer görmedim sorularla çözümlerin alakası yok kaç sorum heba oldu çözerken yaa özellikle türkçeden >/////// örnek veriyorum adam soruda 2. cümle hangi paragraftan başlar diyor cevabında eşsesli kelime şu şıktadır diye çözüyor. Bak gece gece sinirlendim yine burnumdan getirdi kitap alacağıma pişman oldum siz sakın almayın herkes yargı diyor büyük ihtimalle kalitelidir. yediiklimden iyi olduğu kesin >///

peregrinus

Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2013
53
2
30
Forum için çok değerli bilgiler. Bu deneyim ve tecrübeleri bu forum ortamında bulmak çok güzel. Buraya yazılan her şey için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Allah razı olsun hepinizden. Sağolun.

ucukgenclik

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2013
4.537
11.551
tasarı yayınlarından çalışıyorum bende çok beğenmedim. yargı yayınlarında da aynı paragrafı kullanarak farklı soru tarzıyla sormuşlar.

ucukgenclik

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2013
4.537
11.551
kızlar tasarıyı sevmemiştim ama sözelde benzer soru tarzı vardı. yargının konu anlatımlı mantık sorularını çalışmıştım başarılı buldum . :KK51:
sınava girince anladım neden o şekilde test hazırladıklarını.

Son düzenleme:

ayseduman12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2017
3
0
30
Merhaba :) değerli arkadaşlarım alışılagelmişin piyasada en iyiler diye sayfalarda adları yazanları kullandım işin içinden çıkamadım. Bi hocam isem yayınlarını önerdi internet sitelerinden aldığım kaynaklarıyla çalışıyorum ve çok akıcı tavsiye ederim hakkımızda hayırlısı olsun iyi çalışmalar

ayseduman12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2017
3
0
30
merhaba bende İsem yayınlarıyla hazırlanıyorum ve gayet memnuınum alışşılagelmişin dışında ve başarılı bir çalışma olmuş yargıyıda yedi iklimide denedim.