ALESe Girecek Arkadalar Burda Toplanp Bilgi Aliverii Yapalim..

PembeCeyiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
Merhabalar,
Myo da ' öğretim görevlisi olmak için aranan şartlar neler ?
Başvurular , işe yerleşme ne şekilde yapılıyor?

maviyelek

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
344
Merhaba arkadaşlar kasımda ALES sınavına gırmeyı dusunuyorum bu sınavın yapısını anlatabılcek bırı var mıdır acaba ? öğretim üyesi olmak istiyorum hani devlet memuru gıbı maaş alıyorsun ya ondan neler yapmam lazım bılgısayar muhendısıyım bu arada ?

bahar95ege

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Kızlar 3.sinifa gectim ve alese başvurmak istiyorum puanım mezun olunca da geçerli olur muuu

Allonsy

6. Takım 1. Grup
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.392
Kızlar 3.sinifa gectim ve alese başvurmak istiyorum puanım mezun olunca da geçerli olur muuu
Canim puanin 3 sene geçerliliği var. O yüzden mezun olduktan sonra geçerli olur.

Bu arada benimde ALES grubuna bir sorum var.
Hanımlar merhaba ben mayıstaki sınavdan 69 almıştım (Hiç çalışmadan. Hatta teknik bir geziden gece gelmiştik sabah kalkıp sınava gitmiştim) Şimdi Kasım'daki sınava girip girmemek konusunda kararsızım. Yüksek lisansa başladım zaten. ÖYP için girecektim ama ÖYP de kaldırıldı. Girsem mi girmesem mi kararsızım :KK64: Birde sonbahar ALES zor oluyor diyorlar. Girip de yükseltemezsem boşa girmiş gibi olacağım. Lütfen bana fikir verir misiniz?

xDerinMavix

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
26.300
Canim puanin 3 sene geçerliliği var. O yüzden mezun olduktan sonra geçerli olur.

Bu arada benimde ALES grubuna bir sorum var.
Hanımlar merhaba ben mayıstaki sınavdan 69 almıştım (Hiç çalışmadan. Hatta teknik bir geziden gece gelmiştik sabah kalkıp sınava gitmiştim) Şimdi Kasım'daki sınava girip girmemek konusunda kararsızım. Yüksek lisansa başladım zaten. ÖYP için girecektim ama ÖYP de kaldırıldı. Girsem mi girmesem mi kararsızım :KK64: Birde sonbahar ALES zor oluyor diyorlar. Girip de yükseltemezsem boşa girmiş gibi olacağım. Lütfen bana fikir verir misiniz?
Ben de çalışmadan girdim 78 puan aldım.
Bu pazar tekrar giricem.
Fikir vermek için biraz geç oldu ama ben de şunu merak ettim.
69 puanla mı yüksek lisansa başladınız?
Hangi üniversite ve bölüm acaba?

Yukarı Alt