• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

alf multi çok amaçlı buharlı temizlik makinası ?

sevalp

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2014
14
0
üzgünüm ama geri alamam ben aldığım firmayla görüştüm onlar bile almadılar .uzaksınız kargo bedeline bakayım hemen yazarım
kusura bakmayın bebeğim uyandı da fiyat konusunda net bir şey söyleyemiyorum kargo bedeli netten yüksek çıkıyor isterseniz en kısa zamanda öğrenip size dönüş yaparım olur mu?

sevalp

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2014
14
0
peki fiyatına ne diyorsunuz? bir de deneyip memun kalmazsam geri gönderebilir miyim.
Merhaba,
kargo firmalarıyla ve postaneyle konuştum pahalıya mal oluyor. fiyat olarak 200,00 TL eğer almak isterseniz bir siteye üye olurum ,ordan alırsınız gönderirim kargoyu da karşılarım .bu arada cihazı çıkardım sapında bi problem yok birde mutfak duvarımda lekeler vardı onları sildim pırıl pırıl oldu duvarda siliyormuş yani:)

Son düzenleme:

Eymen87

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2014
67
30
Merhaba,
kargo firmalarıyla ve postaneyle konuştum pahalıya mal oluyor. fiyat olarak 200,00 TL eğer almak isterseniz bir siteye üye olurum ,ordan alırsınız gönderirim kargoyu da karşılarım .bu arada cihazı çıkardım sapında bi problem yok birde mutfak duvarımda lekeler vardı onları sildim pırıl pırıl oldu duvarda siliyormuş yani:)
merhaba ben eşimle görüştüm daha sonra alalım dedi. yani sizden alamayacağım.kusura bakmayın sizi de oyaladım, hakkınızı helal edin.hayırlı geceler

sevalp

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2014
14
0
merhabalar ,

özel mesaj atan mylady06 arkadaşım sana cevap yazamıyorum özel hakkım yok henüz başka yolunu da bulamadım sana ulaşamadım .sadece burdan görüşebiliyoruz sanırım lütfen bana ulaşır mısın .

sevalp

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2014
14
0
cihazı düşünüp de kafası karışık olan arkadaşlar aklınıza takılanları sorun yardımcı olmaya çalışırım .
makinenin garantisi faturası var satmak istiyorum lütfen almak isteyenler düşünmesin makine güzel.

Lisam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2011
102
121
arkadaşlar fakir jaws mı alsam yoksa alf multi mi alsam ya bir türlü karar veremedim siz hangisini tavsiye edersiniz?

sevalp

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2014
14
0
arkadaşlar fakir jaws mı alsam yoksa alf multi mi alsam ya bir türlü karar veremedim siz hangisini tavsiye edersiniz?
merhaba,

jaws ile multi arasında pek fark göremedim ben aparatları aynı, sıcak buhar gücü aynı bence aynı işi yapar jaws daha pahalı boşuna vermeyin derim.

egeninhamsisi

Guru
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2007
2.075
1.218
Burada ki yorumlara guvenip alf aldım bin pismanim. Hiç bir ise yaramıyor koltuk hali temizledigi yok. Evde yer kaplıyor.

Eymen87

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2014
67
30
Burada ki yorumlara guvenip alf aldım bin pismanim. Hiç bir ise yaramıyor koltuk hali temizledigi yok. Evde yer kaplıyor.
yaa çok üzüldüm şimdi ben de tam alf multi almaya karar vermiştim..peki diğer temizliklerinden memnun musunuz? mesela yer, cam, duvar, fayans, derz araları filan..bir de fakir jaws hakkında herhangi bir bilginiz var mı

Yukarı Alt