Algae yosun özü çatlakları yok ediyormuş kullanan var mı yardım

Gulcin09

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2016
22
0
Algae yosun özü çatlakları yok ediyormuş kullanan var mı yardım Doğru mudur sizde ya eğer kullanan varsa lütfen yazsın yoksa karnımı gerdiricem maalesef ikiz annesiyim ve çok çatlağım var

hvyszdmr

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2016
92
61
Sende benim instagramdan mı haberdar oldun :110: valla kandım sipariş verdim 3 kutu ama herkes dolandırıcı filan yazmış bilemedim

Gulcin09

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2016
22
0
Sende benim instagramdan mı haberdar oldun :110: valla kandım sipariş verdim 3 kutu ama herkes dolandırıcı filan yazmış bilemedim
Cidde'n mi ya bende vericem yazar mısın bana alınca ya inanmıyorum herşeye para verdim bu çatlak derdine hiç işe yaramıyor işte

hvyszdmr

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2016
92
61
Valla Can'ım o kadar nefret ediyorum ki bu çukur çukur halimden 120 tl hiç gözüme görünmedi aldım direk. Sitede 7. Gün 14. Gün filan diye etkilerini yazmışlar. Bebeğimden fırsat buldukça yazarım. Sende arada dürt beni Tmm mı :KK25:

Gulcin09

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2016
22
0
Valla Can'ım o kadar nefret ediyorum ki bu çukur çukur halimden 120 tl hiç gözüme görünmedi aldım direk. Sitede 7. Gün 14. Gün filan diye etkilerini yazmışlar. Bebeğimden fırsat buldukça yazarım. Sende arada dürt beni Tmm mı :KK25:
Merak etme dürterim tabi :KK66: olmadı gerdiricem ben zaten sen etkileri yaz ama olur mu

Gulcin09

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2016
22
0
Silikonu ne kadara yaptırdın Can'ım ben germeye 6bin TL fiyat aldım tanıdık die ama pek tanıdık işi olmadı gibi :KK66:)

Gulcin09

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2016
22
0
Ve ben o kadar para veremem ama :KK66: ama karın gerdirme yapıcakmışsın Can'ım nie lipo yaptırdın zaten yapıyolar o sırada

Yukarı Alt