Ali acar a tüp bebek yaptıranlar

Tubishhim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2010
164
22
Bende bekliyorum msjlarinizi..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-09-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 73 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Tubishhim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2010
164
22

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Beklenen2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2019
1.245
3.002
26
Bn daha yaptirmadim ama oraya gitmeyi düşünüyorum canım çok iyi bi kadın doğum uzmanıymış

PempeeMavii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2015
1.296
1.181
Ali acar tüp bebek konusunda değil kadın hastalıkları konusunda iyi bir dr.ben muayene için gittim tüp bebekte farklı bir teknik uygulama yok.kullanılan ilaçlar bile diğer merkezlerle aynı.ben özel yerine gittim hiç beğenmedim.fi tarihinden kalma aletlerle muayene ediyor.birde 4 kadını aynı anda yatırıyorlar hepimiz birbirimizi gördük 😔 şaka gibiydi.sekreteri fatma parayı bol keseden kesip yeleğinin cebine koymayı biliyor ama.gündüz 3 4 gibi gidip gece 12 1 e kadar bekleyen var adamın keyfi gelecek hastaneden gelip sana bakacak.sıra falan da yok.sekreter fatmanın tekelindesin.ha bu arada masada muyene için yatan kadın kalkınca fatma sekreter kadındaki bezi alıp bana verdi soyununca örtmem için.bezde değil naylon bişeydi.yani kadın özel bölgesine örtüyor oradaki sıvı örtüye geçsede kumaş olmayınca çekmiyor direk başka kadına veriliyor örtü sen örtün diye.aman ya ne anlatayım tam bir fiyasko o adam.isim yapmış sadece.ha kafın hastalıklarını teşhiste iyi bence ama tüp bebekte berbat...

Tubishhim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2010
164
22

Beklenen2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2019
1.245
3.002
26
Ali acar tüp bebek konusunda değil kadın hastalıkları konusunda iyi bir dr.ben muayene için gittim tüp bebekte farklı bir teknik uygulama yok.kullanılan ilaçlar bile diğer merkezlerle aynı.ben özel yerine gittim hiç beğenmedim.fi tarihinden kalma aletlerle muayene ediyor.birde 4 kadını aynı anda yatırıyorlar hepimiz birbirimizi gördük 😔 şaka gibiydi.sekreteri fatma parayı bol keseden kesip yeleğinin cebine koymayı biliyor ama.gündüz 3 4 gibi gidip gece 12 1 e kadar bekleyen var adamın keyfi gelecek hastaneden gelip sana bakacak.sıra falan da yok.sekreter fatmanın tekelindesin.ha bu arada masada muyene için yatan kadın kalkınca fatma sekreter kadındaki bezi alıp bana verdi soyununca örtmem için.bezde değil naylon bişeydi.yani kadın özel bölgesine örtüyor oradaki sıvı örtüye geçsede kumaş olmayınca çekmiyor direk başka kadına veriliyor örtü sen örtün diye.aman ya ne anlatayım tam bir fiyasko o adam.isim yapmış sadece.ha kafın hastalıklarını teşhiste iyi bence ama tüp bebekte berbat...
Çok teşekkür ederim canım özel değilse siz neden gitmiştiniz

Tubishhim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2010
164
22
Inşallah canım peki memnun musun Ali acardan
Ilk oglum 5 yasinda ondada ali beye gidiyordum tup bebek olcakti serophene duphastonla oldu cok iyi bi hekim kesinlikle

Tubishhim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2010
164
22

Minnaklarim

💞 💞
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2019
3.887
5.274
Yarın ali acar a gideceğim bakalim nasıl bir doktor
Bende arkadaşa katılıyorum aslında. Mehmet Çolakoğlu nda oldum bende ikinci tedavimi. Hocalığına hiçbir şey diyemem. Çok iyi bir kadın doğum uzmanı. Ali hoca Osman hoca hepsi bence öyle üniversite hastanenin doktorları, hocaları sonuçta ama tüp bebek için teknoloji lab eksik kalıyor. Eğer tedavi de kadın faktörü varsa evet çözümü bulurlar. Ama bizim gibi erkekse ve bizde lab sperm seçimi çok önemli olduğu için yetersiz kalıyor. Bu doktorlar kendi merkezlerini açsalar iyi bir lab kursalar müthiş olur.

Beklenen2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2019
1.245
3.002
26
Siz orada tüp bebek yaptırdınız mı yoksa bi tanıdığınız falan mi yaptırdı berbat diyorsunuz. Yanlış anlamayın bn çok iyi duydum o yüzden bi iki kere gittim daha önce 2 kere başarısız denememiz oldu doktor arayışı içindeyiz eğer gerçekten kötüyse bi kez daha negatif sonuç duymak gerçekten çok yıpratacak bni başka yerlere de gitmek istiyorum aslında off kafam çok karışık 😔

PempeeMavii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2015
1.296
1.181
Şuan nereye gidiyorsun canım ve memnun musun acaba
Bu yazımdan sonra çok zaman geçmiş.bu dönemden sonra novafertil ve medovada denedim yine olmadı canım.artık düşünmüyorum en azından şimdilik çünkü 6 defa hatta 7 diyeyim sonuncu havuz sistemiydi 2 defa işlem yapıldı.yorulduk hem maddi hem manevi 😔

PempeeMavii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2015
1.296
1.181
Siz orada tüp bebek yaptırdınız mı yoksa bi tanıdığınız falan mi yaptırdı berbat diyorsunuz. Yanlış anlamayın bn çok iyi duydum o yüzden bi iki kere gittim daha önce 2 kere başarısız denememiz oldu doktor arayışı içindeyiz eğer gerçekten kötüyse bi kez daha negatif sonuç duymak gerçekten çok yıpratacak bni başka yerlere de gitmek istiyorum aslında off kafam çok karışık 😔
2 negatifi nerden aldınız canım.ali acardan mı.gittiyseniz bilirsiniz.yani ben oradaki hastalarla görüştüm benim novafertilde kullandığım ilaçları kullanıyorlardı e hal böyleyse oranın rezilliğini çekmeye ne gerek var dedik ve devam etmedik.

Ylmzftm00

Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2020
226
162
27
Bende Ali acarın hastasıyım ilk denemem inşallaj güzel sonuclanır konyada baska nereye güvenebiliriz tavsiyesi olan var mı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-11-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 130 gün kaldı.

Bu noktada bebeğiniz çok zayıf, yalın durumda. Vücut ağırlığında sadece %3,5 oranında yağ bulunuyor. Bu oran önümüzdeki hafta ve aylarda değişecek. Bebeğinizde biriken yağlar doğumdan sonra gıda ve enerji olarak bebeğiniz tarafından kullanılacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Beklenen2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2019
1.245
3.002
26
2 negatifi nerden aldınız canım.ali acardan mı.gittiyseniz bilirsiniz.yani ben oradaki hastalarla görüştüm benim novafertilde kullandığım ilaçları kullanıyorlardı e hal böyleyse oranın rezilliğini çekmeye ne gerek var dedik ve devam etmedik.
Novafertil e gittim canım oradan negatif sonucu aldım. Siz şuan nereye gidiyorsunuz

Beklenen2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2019
1.245
3.002
26
Bu yazımdan sonra çok zaman geçmiş.bu dönemden sonra novafertil ve medovada denedim yine olmadı canım.artık düşünmüyorum en azından şimdilik çünkü 6 defa hatta 7 diyeyim sonuncu havuz sistemiydi 2 defa işlem yapıldı.yorulduk hem maddi hem manevi 😔
Havuz sistemi nasıl oluyor canım acaba

ayllllliiiin35

her kışın ardı bahar...
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2014
2.721
2.361
Ben anıtta sibel hanım ile 4 ay klomenle denedim
2 yada 3 ay iğneli tedavi ile Ali Acar ile denedim.
Medicana Narin hanıma rahim filmi çektirdim
Kist oluşmuştu medova güler hanıma, farabi Suna hanıma, Osman Balcı ya gittim.
Novafertile hiç gitmedim. Ama lab olarak medovanın daha iyi olduğu yorumlarını okudum.
Medova seçil hanım da tüp bebek yaptırdım çok şükür pozitif.
Bunca gittiğim doktor için çok şey diyebilirim ama çok uzun olur.
Ama sonuç olarak Seçil hanım kesinlikle mükemmel.
Ali Acar kafın hastalıklarında iyi.
Osman Balcı kist ameliyatında iyi.
Ama Ali hoca çok kalabalık çok sıra bekleyip canınızdan beziyorsunuz.
Osman hoca çok iyi ama paraya fazlaca zaafının olduğunu hissettirdi bana.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-11-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 121 gün kaldı.

Bebeğinizin boyun, göğüs ve kasık bölgesinde bulunan ve ısı üreten kahverengi yağlar doğumdan kısa bir süre sonra kaybolacaktır. 8. ve 9. aylar boyunca beyaz yağlar bebeğinizin derisi altına depolanmaya başlar. Bazı anne adayları hamilelikleri boyunca kontak lenslerini kullanmada, takıp çıkarmada sorun yaşarlar. Doğumdan altı hafta sonra bu problem çözülecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

ayllllliiiin35

her kışın ardı bahar...
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2014
2.721
2.361
Erkek faktörlü ise sorununuz medova yı tavsiye ederim.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-11-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 121 gün kaldı.

Bebeğinizin boyun, göğüs ve kasık bölgesinde bulunan ve ısı üreten kahverengi yağlar doğumdan kısa bir süre sonra kaybolacaktır. 8. ve 9. aylar boyunca beyaz yağlar bebeğinizin derisi altına depolanmaya başlar. Bazı anne adayları hamilelikleri boyunca kontak lenslerini kullanmada, takıp çıkarmada sorun yaşarlar. Doğumdan altı hafta sonra bu problem çözülecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)