1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

aliexpress.com dan alışveriş yapan var mı?

Konusu 'İndirimler Kampanyalar' forumundadır ve saimeari tarafından 15 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

9 Aralık 2015
    Konu Sahibi : saimeari
  1. contente_galao

contente_galao Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    türkiyeye gönderimi var mı ya bide ben standartların üzerinde biriyim yani 1.80 boy ve allah vergisi geniş olmuzlar var heryerden birşey alamıyorum güvenipte :110:

2. 11 Aralık 2015
  3. duru24

duru24 duru24 Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    43
    iki yıl önce alışveriş yaptım 1 ayda geldi,güvenebilmek için satiçi puanlarına ve yorumlara baktım birde içlerinde türk görüyorsam onunda yorumu ok se tamam,üstüne İngilizcem yok ceviri ile yazışıyordum

Son düzenleme: 11 Aralık 2015
    Defnehannn2 bunu beğendi.
  4. 11 Aralık 2015
  5. duru24

duru24 duru24 Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    43
    bu arada aliexspres te göz maskeleri çok dikkatimi çekiyor aranızda alıp kullanan var mı acaba

Ekli Dosyalar:

6. 28 Kasım 2016
  7. Tinarob

Tinarob Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aliexpressten 4 yıldır alışveriş yapıyorum yüzlerce ürün aldım 10 kuruşluk ürünlerim bile geldi. Çok nadir gelmeyen oldu onu da dispute edince satıcı parayı yolladı. Kıyafet konusunda çok iyi olduğunu söyleyemem ama takı saat özellikle telefon kapları konusunda çok iyi. Mutfak eşyaları da beni çok memnun etti ufak tefek eşyalar tabii. Size tavsiyem yorumlardaki gerçek resimlere bakmadan asla bir şey almayın ki hiç bir zaman hayal kırıklığına uğramayın. Dediğim gibi ben 200 300 kadar ürün almışımdır ve çok nadir problem yaşadım gayet memnunum. Tavsiye ediyorum :) (alış verişlerimi enpara card la yapıyorum en güvenli yollardan biri o üstelik tamamen ücretsiz bir kart)

8. 8 Haziran 2017
  9. aslidirasli1

aslidirasli1 Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    466
    Ödül Puanları:
    18
    1 ayda geliyor ürünler genelde onun haricinde çinden direk gelen ürünler farkı bu

10. 24 Haziran 2017
  11. bugday35

bugday35 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    3
    süper bir site kargolar 21-14 gün kadar sonra gelir ancak bu zamana kadar hiç eksik yada bozuk ürün olan kargo gelmedi. tek dezavantajı uzun süre beklemek. giysi alırsanız kalıpları cok ufak haberiniz olsun.2 beden büyügünü alın derim.

12. 20 Temmuz 2017
  13. pinkydaisy

pinkydaisy Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    13
    1 aydan önce gelmiyor.Kullanıcı yorumlarına dikkat edin derim.

14. 26 Temmuz 2017
  15. Zeliha1982

Zeliha1982 Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba 30 euro yeni gumruk vergisi limiti. Fazlasi gumrukte takılır.

16. 8 Ağustos 2017
  17. Melodi Aslan

Melodi Aslan Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    3
    ben yaptım 6 ay geçti bekledim gelen giden yok müşteri temsilcisiyle mesajlaştım baya yardımcı oldular. paramı geri iade ettiler.

18. 12 Ağustos 2017
  19. sare_

sare_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.299
    Ödül Puanları:
    188
    Baya urun aldim.. Surekli alisveris yapiyorum aliexpressten.. 9 gunde gelen urunum de oldu, 15 gunde, 1 ayda gelen de..
    Kiyafetlerin kaliplari kucuk oluyor.
    Bir iki beden buyuk almak gerek.. Kullanici yorumlari, urun gorselleri, siparis sayisini inceleyip aliyorum.. Kiyafet, saat, canta, tel.kilifi, araba parca ve aksesuarlari, ayakkabi, bebek kiyafet, oyuncak ve malzemeleri ve daha bir cok sey aldim.. Genel olarak memnun kaldim.. Son aldigim kiyafeti hala beklemekteyim. 2 ay olmasina az kaldi.. Dolunca suresi para iadesi yapiliyor..

futursuzdilber bunu beğendi.