Allah kimseyi koç burcu erkeği ile sınamasın

tugsem_10

Minik dünyam...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.523
:KK48::KK48::KK48: koç kadını olduğmu söylememe gerek yok sanırım:halay: ama öyle değil sevince ya insan durduruyor kendini :KK37:
ben koç kadının bitmiş gereksiz bir ilişkiyi bitirme huyunu seviyorum.bazen gerçekten kestirip atmak lazım daha fazla zarar girmemek için.

cayimin sekeri

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10.823
benim esim de koç.
evet dedigim dedik bir tarafları vardır ama aslında istemeyi bildiginizde sizin için yapmayacağı şey yoktur.
fevri kendi gibi ani parlayan kadınlarla anlasamazlar diye düşünüyorum.
ben yengeç olunca gayet güzel anlaşıyoruz.
bence genelleme yapmak doğru olmaz.
her kişi ayrı bir dünya.
sırf burç üzerinden gideceksek yukseleni v.s v.s bir sürü şey var kendi içinde.
tipik bir yengecim ama benzemeyen yengeç tanıdıklarım var.
basak burcuda zordur biraz.iki baskın karektersinizdir o yüzden anlasamiyorsunuzdur.
yoksa koça laf yok:duduk:

eskudo

mucizem lutfen benimle kal
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
588
bilmiyorum tek benimki mi böyle ama sorumsuz ilgisiz hep kendi istediği olsun isteyen bencil azgın teke koç erkekleri mümkünse başak burcu kadınlarından uzak dursun :/ ya da başak burcu kadını eğer koç erkeği varsa etrafınızda kaçın hemen.
anne ogul iliskisinde basak koc nasil acaba dogacak oglum koc olacak buyuk ihtimal koc erkegi cok mu zor

Janet Jak Esim

Durme, durme querido hijico
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
65.306
Benim eşim de koç, adam gibi adam derler ya aynen öyle. Burçla alakası yok ki aldığı eğitim ve terbiyeyle alakası var. Tekrar tekrar dünyaya gelsem kimseye yar etmez kendime alırdım çok şükür.

tugsem_10

Minik dünyam...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.523
benim esim de koç.
evet dedigim dedik bir tarafları vardır ama aslında istemeyi bildiginizde sizin için yapmayacağı şey yoktur.
fevri kendi gibi ani parlayan kadınlarla anlasamazlar diye düşünüyorum.
ben yengeç olunca gayet güzel anlaşıyoruz.
bence genelleme yapmak doğru olmaz.
her kişi ayrı bir dünya.
sırf burç üzerinden gideceksek yukseleni v.s v.s bir sürü şey var kendi içinde.
tipik bir yengecim ama benzemeyen yengeç tanıdıklarım var.
basak burcuda zordur biraz.iki baskın karektersinizdir o yüzden anlasamiyorsunuzdur.
yoksa koça laf yok:duduk:
benim tanıdığım bir tane koç aile babası o da yaşını başını almış onun bile hala ergence davranışları var.onun harici çevremde tanıdığım koç erkekleri hakkında Allah akıl versin Allah ıslah etsin denilesi.

anne ogul iliskisinde basak koc nasil acaba dogacak oglum koc olacak buyuk ihtimal koc erkegi cok mu zor
30 nisan boğa oluyor ama sezeryanla daha mı erken alınması planlanıyor

eskudo

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
588
benim tanıdığım bir tane koç aile babası o da yaşını başını almış onun bile hala ergence davranışları var.onun harici çevremde tanıdığım koç erkekleri hakkında Allah akıl versin Allah ıslah etsin denilesi.

evt sezeryan olacak ve erken alirlar buyuk ihtimal 38 de 39 da keske boga olsa

tugsem_10

Minik dünyam...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.523
evt sezeryan olacak ve erken alirlar buyuk ihtimal 38 de 39 da keske boga olsa
ben 39. haftayı 22 nisanda dolduruyorum.sizinkini 20 nisana kadar alırlar diyorsunuz?pek geçinemezler bol tartışırlar fakat.koç erkekleri çok ayrıntılı düşünmez içi kıskanç değildir ailesel konular ne söylüyorsa o dur.büyük ihtimalle büyüyünce tartışmalar kafasına estiği gibi davranması bazı konularda inatlaşması.kendi istemediği sürece hiçbir düzen kurmaması.

cayimin sekeri

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10.823

diğer koclari bilmiyorum ama esim çok olgundur.koçun özelliklerini de taşır.mesela ani sinirlenir ama hemen geçer.inatlasarak istediğini yaptiramazsin.
seviyor mu kızıyor mu bazen ayırt edemezsin.ama aslında seviyordur:KK48:
çok romantiktir.tam bir aile babasidir ki esine bile şefkati asla ihmal etmez.
bence genellemekk doğru değil.evet koçlar zordur.ama basak kız arkadaşım vardı mesela o bana daha zor gelirdi.babam basak aman aman diyeceğim bir karakter.
kültürü bilgisiyle karşıdakini ezen ama karşıdaki için hiç biseyden taviz vermeyen.
bence beklentilerle alakalı bir durum.karşılıklı beklentiler farkliysa anlaşmak çok zor:tokat:

eskudo

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
588
ben 39. haftayı 22 nisanda dolduruyorum.sizinkini 20 nisana kadar alırlar diyorsunuz?pek geçinemezler bol tartışırlar fakat.koç erkekleri çok ayrıntılı düşünmez içi kıskanç değildir ailesel konular ne söylüyorsa o dur.büyük ihtimalle büyüyünce tartışmalar kafasına estiği gibi davranması bazı konularda inatlaşması.kendi istemediği sürece hiçbir düzen kurmaması.
cok detayli bakmamistim ama koc 20 nisana kadarmis evet simdi baktim boga olabilir ama bazi doktorlar 38 de de alabiliyor gelisimini tamamladiysa bekletmiyorlar bakalim tabi ben 39 olsunda boga olsun diye elimden geleni yaparim

lioneth

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
829
ben koç kadının bitmiş gereksiz bir ilişkiyi bitirme huyunu seviyorum.bazen gerçekten kestirip atmak lazım daha fazla zarar girmemek için.
evet onu bende seviyorum :) ağırlık yapmıyor :)
kadın erkek ilişkilerinde değil iş olsun kız arkadaşlar olsun. verdiğim emeğe karşılık bir teşekkür bile görmezsem direk buza dönüşürüm :)

Yukarı Alt