allık KULLANMAYAN var mı ??

E

EU1

Ziyaretçi
selamlarr
allık kullanmayan var mı ?
yoksa..
neden KULLAN-MIYOR ?
kullanıyorsa..
neden KULLA-NIYOR ??

benim burnumun yanlarındaki 2 3 cmkarelik alan kaydirigubbakcemile3
yani allık sürdüğümüz yer değil hihoyyyt orası kılcal damarların yakınlığından dolayı pembe :1no2: nefret ediyorum köylü gibi duruyo :1no2: ondan fondotenle kapatıyorum.. aslında fondoten de kullanmak istemiyorum ama ÇOK ÇOK ÇOOK rahatsız oluyorum
oval olan yüzümü allıkla daha güzel göstermek istiyorum ama bende bi tuhaf duruyo pembeye bi gıcığım var ondan mı acabaa :KK43: acaba kullanmayan var mı herkes kullanıyo sinirim bozuluyo demek ki var bi keramet bu allıkta..
özellikle benim gibi kılcal damar sorunu(sorun da değil ya..) yaşayanlar allık kullanıyo musunuzz acabaa

CHOCOLATEA

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Evet vaaaar ben kullanmıyorum. Çünkü kendime yakıştıramıyorumkaydirigubbakcemile3

E

EU1

Ziyaretçi
ben kullanıyorm. açık tenliyim pembe allık kullanıyorum. çok canlı gösteriyor beni, allıklı görünüşümle allıksız arasnda baya fark oluyo bence.şeftali tonu da denicem yakın bir zamanda :1rolleyes:

ay_tenli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende bıldıgın beyaz tenliyim valla ne sürsen gidiyo şeftali pembe karışık falan ve çoook canlı gösteriyo bence:eek:

E

EU1

Ziyaretçi
bende esmerim ve pembe allığı çok severim hatta kullandığım tek makyaj malzemesidir diyebilirim...

neden kullanıyorum.. çünkü yorgun olsan bile o yanaklardaki pembe renk yüze bi canlılık kattıyo bence

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
Emoji Skoru
48.696
Ben doğuştan allıklıyım..hihoyyyt
Yanaklarım normalde hep pembedir,heyecanlandığım zaman(sevinince ve üzülünce) kıpkırmızı olur zaten..Görümcem bile çok zor inandı bu duruma..kaydirigubbakcemile3
En son allık 3 sene önce düğünüm için kuaförde sürülmüştü..kaydirigubbakcemile2

E

EU1

Ziyaretçi
selamlarr
allık kullanmayan var mı ?
yoksa..
neden KULLAN-MIYOR ?
kullanıyorsa..
neden KULLA-NIYOR ??

benim burnumun yanlarındaki 2 3 cmkarelik alan kaydirigubbakcemile3
yani allık sürdüğümüz yer değil hihoyyyt orası kılcal damarların yakınlığından dolayı pembe :1no2: nefret ediyorum köylü gibi duruyo :1no2: ondan fondotenle kapatıyorum.. aslında fondoten de kullanmak istemiyorum ama ÇOK ÇOK ÇOOK rahatsız oluyorum
oval olan yüzümü allıkla daha güzel göstermek istiyorum ama bende bi tuhaf duruyo pembeye bi gıcığım var ondan mı acabaa :KK43: acaba kullanmayan var mı herkes kullanıyo sinirim bozuluyo demek ki var bi keramet bu allıkta..
özellikle benim gibi kılcal damar sorunu(sorun da değil ya..) yaşayanlar allık kullanıyo musunuzz acabaa
canım allığı belki sürmeyi sen tam beceremiyorsundur. boyner ykm tekinacar gibi 1 yere git, orda uygulasınlar sana, bak nasıl durduğuna, beğenirsen sürmeyi de öğretirler .. hihoyyyt

CamasirSuyunaCorba

♥etmiyorum eyvallah♥
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
barbiebalçiçek sanki sen daha önce allık sürmeyi beceremiyorum diye bir konu açmıştın...belki de yanlış hatırladım...ben allık kullanıyorum ve makyajın en zevkli kısmı orası geliyor bana...ama herkes kullanacak diye de bişi yok ama denemek istersen kuaförüne söyle...sana en yakışan tonu birlikte seçin ve yöntemi göstersin sana...

UfuruktenPrenses

twitter@UfuruktenPrnses
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.634
köylü gibi ne demek anlamadım?
kafamda kılcal damarları çıkmış bir köylü profili yok..
bu ilginç geldi cidden,neyse..

konuya dönersek allık beinm için olmazsa olmazlardandır..
yüzüm soluk veya sarı,renksiz değil ama hiç makyaj yapmak istmeiyorsam o gün..
ve dışarı çıkıyorsam allık sürerim..
yüzüme pembelik ve ışık veriyor..
allık vazgeçilmezim..​

kismetsiz kedi

15senedirseviyorum seniii
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ben kullanmıyorum.beyaz tenliyim ama doğuştan allıklıyım:)yanaklarım her daim pembe..bide üstüne allık sürersem mahşer maymununa dönerim heralde.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Yukarı Alt