alopesi areata hastalığı

GZN123

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2020
112
154
26
Benimde bir akrabam bu duruma benzerler şeyler yaşadı mezoterapiler prpler ama o sizden daha ilerde hastalığı sadece saçı değil kaşı kirpiğide yok ama mutlu artık alıştı bu duruma pozitif olmak hayatı kolaylaştırıyor diyor. Sizde zaten yenmişsiniz saçlarınız da düzeliyor Allah huzurunuzu ve sağlığınızı daim etsin
amiiin çok sağolun.evet benden ileri durumda olanlarda varmış bu şükrümü daha çok arttırdı.aslında takmıyorum mutluyum diyorda insan bir bayanın her alanda karşısına çıkıyır bu durum ister istemez yine içerliyosunuz.Arkdaşınız içinde acil şifalar diliyorum

GZN123

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2020
112
154
26
Çok geçmiş olsun inşallah bir daha yaşamazsınız.Benimde saçlarım dökülüyor ve az,yıllardır uğraşıyorum psikolojimi bozdu.Sizinki gibi tamamen dökülme şeklinde değil ama üstten açıklık var baya.Doktorunuzun yaptığı iğnenin içeriğini biliyormusunuz?mezoterapi yad prp gibi birşeymi yoksa başka birşeymi ?
sağolun
Çok geçmiş olsun inşallah bir daha yaşamazsınız.Benimde saçlarım dökülüyor ve az,yıllardır uğraşıyorum psikolojimi bozdu.Sizinki gibi tamamen dökülme şeklinde değil ama üstten açıklık var baya.Doktorunuzun yaptığı iğnenin içeriğini biliyormusunuz?mezoterapi yad prp gibi birşeymi yoksa başka birşeymi ?
sağolun lokal steroid uygulandı.ancak seyrek saça yapmıyır doktorlar başka yöntemler deniyorlar bir akrabamz aynı doktora seyrekli nedeniyle gitti alopesiye yapıyoruz sadece demiş farklı ilaçlar vermiş

Karamellasepeti

Çok pati az insan çok huzur
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2017
5.046
9.716
Erkek bir tanıdığım vardı. Cocugun saçlari bukle bukleydi sonra sackırana yakalandı 16 yasindayken. Bir dahada ne saçı ne kaşı çıkmadı belki de erkek diye onunla dalga gecmemislerdir bilmiyorum. Ama bu ona engel olmadı mutlu,sosyal türkiye capinda rtkinliklere katildi yurtdisina gitti. Kendine güveni tam o yüzden etrafta onu elestiremiyor, sizin de kendinize güveniniz tam olsun öyle olunca hickimse sizi elestiremez,üzemez. İyilesmissiniz cok sevindim ama tekrar nüksetse de önemli değil. Siz her halinizle güzel ve özelsinjz

girlinred

Önümüzdeki maçlara bakıcaz😎🏆
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2012
6.143
9.312
Ama ALLAH 18 yaşında beni her halimle kabul eden canından çok seven birini çıkardı karşıma.20 yaşında nişanlandık ve ben rastgele bir doktor buldum netten ona gittim bu süreçte tekrar deneyecektim tedaviyi.Doktorum yine başımdan iğnevurmalı yöntem uyguladı ilaç kullanmaktan bitik bir halde olduğum için ilaç vermedi sadecd iğne tedavisi.Bana 3 hafta içinde çıkacak ded, tabi ben asla inanmadım.VEE gerçekten 3 hadta içinde bazı bölgelerde çıktı sonra çıkmayan yerlere tekrsr tekrar enjekte yapıldı onlarda çıktı.
Bu doktor kim özelden yazar mısınız? Seyrekliğe yapmıyor mu yani

GZN123

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2020
112
154
26
Erkek bir tanıdığım vardı. Cocugun saçlari bukle bukleydi sonra sackırana yakalandı 16 yasindayken. Bir dahada ne saçı ne kaşı çıkmadı belki de erkek diye onunla dalga gecmemislerdir bilmiyorum. Ama bu ona engel olmadı mutlu,sosyal türkiye capinda rtkinliklere katildi yurtdisina gitti. Kendine güveni tam o yüzden etrafta onu elestiremiyor, sizin de kendinize güveniniz tam olsun öyle olunca hickimse sizi elestiremez,üzemez. İyilesmissiniz cok sevindim ama tekrar nüksetse de önemli değil. Siz her halinizle güzel ve özelsinjz
cok tesekkur ederim sagolun ❤

GZN123

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2020
112
154
26
Aynen bende isim istiyorum,birde şehir neresi acaba banada yazarmısınız
doktor artik saca bakmiyor beni bile zor kabul etti tekrar.yazdigim tedaviyi uygulayan baska doktorlarda var özellerde arastirabilirsiniz bende tekrsr olursa oyle yapacagk inşaallah olmayacak.

Yuppiyayye

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2013
2.788
6.901
doktor artik saca bakmiyor beni bile zor kabul etti tekrar.yazdigim tedaviyi uygulayan baska doktorlarda var özellerde arastirabilirsiniz bende tekrsr olursa oyle yapacagk inşaallah olmayacak.
İnşallah ihtiyacın olmaz canım.Peki saçların şu an normal gürlüktemi?Mesela benim üstler açık,sendede varmı yoksa normalmi?

GZN123

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2020
112
154
26
İnşallah ihtiyacın olmaz canım.Peki saçların şu an normal gürlüktemi?Mesela benim üstler açık,sendede varmı yoksa normalmi?
insAllah suan yeni cikan kucuk saclar var ama.ust kismim tamamrn kapandi sadece uzamalarini bekliyirum bende hic seyrekli olmadi direk bolge bolge kellik oldu kel bolgelerde ufacik bir tuğ bile olmazdi onceden simdi cok sukir kendi kendine cikiyor cougi yerden.siz sanslisiniz seyreklik cok daha kolsy tedavi olur

Yuppiyayye

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2013
2.788
6.901
insAllah suan yeni cikan kucuk saclar var ama.ust kismim tamamrn kapandi sadece uzamalarini bekliyirum bende hic seyrekli olmadi direk bolge bolge kellik oldu kel bolgelerde ufacik bir tuğ bile olmazdi onceden simdi cok sukir kendi kendine cikiyor cougi yerden.siz sanslisiniz seyreklik cok daha kolsy tedavi olur
Yok canım malesef olmuyor 😔 bakalım şu virüs olayı bitsin bir doktora daha gidicem.inşallah bu sefer çözüm olur

Iykesine3nkbnkvc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2020
1
0
18
Bu hastalığı 8 yıldır yaşayan biri olarak sizi çok iyi anlıyorum. Aynı zorlukları hala yaşıyorum ve yaşamaya devam ediyorum. Sizin adınıza o kadar mutluyum ki sizi seven bir eşiniz ve dünyalar tatlısı çocuğunuz olmuş. Umarım ben de bir zamanlar sizin çıkan saçlarınız gibi saçlara sahip olurum. Umarım beni her halimde sevecek birini bulurum. Allah düşmanıma yaşatmasın