Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

altı haftadır anne olanlar beni okuyun

Konusu 'Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum' forumundadır ve Karxixnca Kxixz tarafından 31 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : Karxixnca Kxixz
  1. Karxixnca Kxixz

Karxixnca Kxixz Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    ben tüp bebekle hamile kaldım altı haftalık gebe olan arkadaşlar ben şey sormak istiyorum sizin bu haftadfaki kese boyutlarınız ve varsa b hcg degerleriniz benim melegim azıcık narin ilerliyor yavaş yavaş gelişiyor herhalde karşılaştırmak istedim

2. 31 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : Karxixnca Kxixz
  3. sudem02

sudem02 Canım SUDE'MM Üye

Ödül Puanları:
    86
    arkadşım bnde 6+5 im gs 1,25cm yazıyor ne demek anlamadım

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.