klbk33

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2016
6.785
18.601
35
500€ ede bula bilirsin. Burda 0 arabanin tekeri yere deydigi gibi cuddiyim 5-10 bin arasi deger kaybediyor. Türkyede iknci el arabasinin degerlenmesini benim mantigim bir tülü almiyor.
Arkadasim 3 yil lnce 50km olan polo aldi. 14000€
3yıl sonra yani bugünkü fiyatı ne kadar

karamelli_turta

Nirvana
Pro Üye
21 Temmuz 2008
14.280
36.608
Yarın halka karışacak uzun süred sonra, heyecanına ver🤣
Çok heyecan cook 💃
evet sisman ama sevimli türk arkadaslarim...en son öglen ( K kahvemsi mutluluk buraya dikatini cekmek istiyorum 😂) bir sosis yedim, ve demin badem yemegi planliyordum ki, sizin mesajlarinizi okuyup vaz gectimmmm...evet siz bu gecede ac uyumamin sebebisinizzzz (kendi yerlerde, emrah artik kendini yirtiyor resmen)
Şişman mii 😁
Tam fit olma peşindeyiz biz :63:
Hiihh
ay simdi yarin bize bide hava atar ben sahilerde geziyorum diye 😂😂😂
Ayaklarimi atacağım yarin halka 😄😄
Beğenmedim butonuna basarız biz de 🤣
Öyle bir buton yokk 😅
evet bugün alusverise gutdik. Amac Asmine kot slmak. Sonuc, ben kot bulana kadar kocam kendine neler neler bulmadi, süslü köfte. Sonuc 300€ harcadik gekdik 😂
Kendime not, bu adami birsaha slusverise yanima almiyayim.
Isin iyi tarafi, arada bir cocktail icirdi bana, bide 10 km yürümüsüz.

Haftalik 100€ mutfak bütcemden 10€ kaldi.
Annem yarin geliyormus, yani sira sarma, yufka, klfte, lahmacun, semiz otu, bahce salatsligi ve elma, paca corbasi ve bilmediklerimi getiriyormus.
Beni almaya geldiginizde, pazar arabasinida getirin diyor 😂
Kisa günün kârı Enisteye yaramış 😄
Hani kendine alacaktin huhu 🤣
Ona alışveriş yapacağına sen kaç tane coctail icerdin 😂
Haahhhaa 😄😄
bizde bugün araba konusduk. Esim sinavi gecer gecmez birtane ikinci el alalim, bizi 1-2 yil idare etsin diyorum. Ardindan düzgün birsey aliriz.
3000€ civari olsun diyoruz
Hadi hayırlısı olsun asminn 😍

Bgdeki araç fiyatlarini görsen, bedavaya yakin.
Hemde lux lux markalar 😄

iyiniyetli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2012
6.650
7.698
Gunaydinnn
Vücudumda kabarcıklar çıkmaya başladı. Hava çok sıcak kızlar.
Öğleden sonra mutfak salon yatak odası cehennem gibi is de yapılmıyor. Sabahtan yaptım yaptım.
Ekdersi alınca elimdeki gram çeyrek yarim altının üstüne ekleyip ata alacağım kismetse...
Nakit ayirdigim paradan sadece 50 TL arttirabildim. Dun pazar alışverişi yaptım. 10 tlden aşağı meyve yok gibi. En son salı pazar alışverişi yaptıgim için alınacak az olur birikime koyarim dedim elimde 50 TL kaldı. 130 TL harcadım.

kahvemsi mutluluk

Guru
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2017
11.329
41.838
@Asmin75
Gunaydinnn
Vücudumda kabarcıklar çıkmaya başladı. Hava çok sıcak kızlar.
Öğleden sonra mutfak salon yatak odası cehennem gibi is de yapılmıyor. Sabahtan yaptım yaptım.
Ekdersi alınca elimdeki gram çeyrek yarim altının üstüne ekleyip ata alacağım kismetse...
Nakit ayirdigim paradan sadece 50 TL arttirabildim. Dun pazar alışverişi yaptım. 10 tlden aşağı meyve yok gibi. En son salı pazar alışverişi yaptıgim için alınacak az olur birikime koyarim dedim elimde 50 TL kaldı. 130 TL harcadım.
Hoşgeldin canım, ozletiyorsun kendini.
Benim evde çok sıcak, iki sefer duş alıyoruz yine serinleme yok.
Her yerden güneş alıyor, evde iş yapmak mümkün değil.
Ata altın en sevdiğim🥰

Yukarı Alt