• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Yuppiyayye

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2013
2.651
6.493
Selam kızlar,
Sabah erken saatte hastaneye gittik.
Eşim ve kendime kontrol için.
İkimizde özel seans fizik tedavi göreceğiz.
Bugün başladık. Eşimin zaten zamanı gelmişti.
Bu tedavi bize yaklaşık 50 gram altına mal olacak
Hesaptan bozacagim. Umarım durumlar toparlana kadar ekstra birşey çıkmaz
Eşim bugün başladı, ben de ilaçları aldım haftaya başlayacağım.
Çok geçmiş olsun.Bu hastalıklarınızı kapsayacak bir tamamlayıcı sigorta yok mu?yüklüymüş baya tedavi masrafı.Sağlık önemli tabiki en önemli yatırım sağlığımıza yapılan yatırım

kahvemsi mutluluk

Guru
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2017
12.961
50.893
Çok geçmiş olsun.Bu hastalıklarınızı kapsayacak bir tamamlayıcı sigorta yok mu?yüklüymüş baya tedavi masrafı.Sağlık önemli tabiki en önemli yatırım sağlığımıza yapılan yatırım
Var canım sağlık sigortaları ama tanımlı hastalık ikimizinde

kahvemsi mutluluk

Guru
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2017
12.961
50.893
10 yıllık evliyim.
6 yıl görüşmedim.
4 yıldır görüşüyorum o da senede 1-2
Yani gayet az kullanılmış, mesafeli, evinde sigara içilmemiş, kaza kaydı biraz var ( dizleri platinli ama koşturacak değilsiniz), bir evi var 600-700 bin eder, sağlıklı, dinç hepimizi gömer, sivri dilli, laf sokan yani kendini ifade eden tatlış birisi.
Tüm bakımı, kontrolü yapıldı, değişeni az (dişleri falan)

Pazarlık sünnettir, ciddiyseniz konuşalım.
Yalnız sen kaynanayi seviyorsun bence kolay kolay elden çıkarmazsin adına bile işlemiş 🤣
Ben ciddi talip olurdum ama evinde sigara içilmemiş kısmı eşime uymaz, belki daha iyi talipleri çıkar
Hoşgeldin bu arada.

Yuppiyayye

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2013
2.651
6.493
Kızlar bişey sorucam, yaklaşık 10 bin liralık altın var kızıma hediye gelen ev kredisinin 9 taksitini ödedik daha internetteki hesaplara göre 18 bin lira gibi bir karımız oluyor. 1 yıl kısalıyor süresi. Bozdurup ara ödeme yapsam mı bilemedim. Altın sürekli artıyor.???
Bence ara ödeme daha karlı gibi duruyor.10 binlik ödemeyle 18 bin kar ediyorsanız, altın yeterince yükseldi 18 binden fazla kar ettireceğini sanmıyorum.

Yuppiyayye

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2013
2.651
6.493
Enişte beyi sasirttim ama ortak birikim pufff oldu.
Çok az şahsi birikimim kaldı umarım birşey lazım olmaz bu süreçte ve maaş ödemesi almaya devam ederim.
Sen şu an en önemli acil durum için yapıyorsun o harcamayı.Eminim en kısa zamanda sen yerine koyarsın zaten.Inşallah şifa olur eşinede sanada.Maşallah bak ne güzel biriktirmişsin şu dönemde bile.Örnek alınacak insanlardansın 😊

kahvemsi mutluluk

Guru
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2017
12.961
50.893
Sen şu an en önemli acil durum için yapıyorsun o harcamayı.Eminim en kısa zamanda sen yerine koyarsın zaten.Inşallah şifa olur eşinede sanada.Maşallah bak ne güzel biriktirmişsin şu dönemde bile.Örnek alınacak insanlardansın 😊
Sağol canım 🥰
Umarım işe yarar ama normal yaşantıya normal gelire geçene kadar artık birikim yapamam ancak ayı kurtaririz.
Kısmet tabi sağlık olsun da once

Yuppiyayye

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2013
2.651
6.493
Enişte beyi sasirttim ama ortak birikim pufff oldu.
Çok az şahsi birikimim kaldı umarım birşey lazım olmaz bu süreçte ve maaş ödemesi almaya devam ederim.

minikkoala

sokaklar şöyleymiş, ağaçlar böyleymiş.
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2012
758
3.158
10 yıllık evliyim.
6 yıl görüşmedim.
4 yıldır görüşüyorum o da senede 1-2
Yani gayet az kullanılmış, mesafeli, evinde sigara içilmemiş, kaza kaydı biraz var ( dizleri platinli ama koşturacak değilsiniz), bir evi var 600-700 bin eder, sağlıklı, dinç hepimizi gömer, sivri dilli, laf sokan yani kendini ifade eden tatlış birisi.
Tüm bakımı, kontrolü yapıldı, değişeni az (dişleri falan)

Pazarlık sünnettir, ciddiyseniz konuşalım.
Tatliş kaynanaları çok severim, takas düşünürseniz görüşelim 😂 ama benimkiyle küsemezsiniz 3 oğluştan oluşan bir takımın kaptanı 🙈

Şaka bir yana beni de sesli güldürdü nickiniz karamelli_turta karamelli_turta cım gibi 😂

minikkoala

sokaklar şöyleymiş, ağaçlar böyleymiş.
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2012
758
3.158
Kızlar merhaba alım yapıyor musunuz altın baya yukseldi
Ben maaşı bekliyorum ne kadar yükselirse yükselsin 4 gr almak istiyorum. Uzun vadeli aldığım için. Ytd.

O son yarım bileziği tam değil diye almadığıma pişman oldum. 🤪

karamelli_turta

Nirvana
Pro Üye
21 Temmuz 2008
15.487
42.863
Yok valla hiç gerekli değildi, baktım küçük enişte yükseliyor bilir kişi edasıyla "daha da çıkmaz ya" deyip hesabı bozdum, benimki tamamen aç gözlülğk ve olası bir düşmeye kalbim dayanmaz fakirliği.
Şimdi işin ilginci küçük bir mal paylaşımı yapacağız eşimle (ve kayınvalidemi devredeceğim inşallah nıhahaha) elime bir miktar daha para geçecek, altın için kaşım gözüm oynuyor bir yandan da gördüğüm göreceğim son rahmet bu para diyorum risk almayayım. Bilemiyorum...
Çocukları yatırınca biraz inceleyeyim burayı, bir fikir edinirim kesin. Teşekkür ederim vesile olduğunuz için.
Her zaman bekleriz 😀

sna_yildirim

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2019
246
108
Ağustos birikim listemiz :nazar: :nazar::nazar::nazar:

1. karamelli_turta karamelli_turta =1.500 tl
2. @mavimli =10 gram altın
3. @Thewitcher =1.000 tl
4. @WhiteWings =1 gram altın
5.
6.
7.
8.

2020 yili 2. 6 aylik hedeflerimiz;
1. karamelli_turta karamelli_turta =20 bin tl
2. @mavimli =300 gram altın
3. @tatlu =15 bin tl
4. K kahvemsi mutluluk =6 adet altın
5. @okyonus =6 cumhuriyet altin
6 minikkoala minikkoala =6 gram altın +400 €
7. @klbk33 =20 gram altın
8. @Huysuzd =10 çeyrek altın
9.
10.

Kumbara birikimi 1 Haziran/31 Ağustos 👏
1. karamelli_turta karamelli_turta
2. K kahvemsi mutluluk
3. @slnkhrmn008
4. @sekerim00
5. @Thewitcher
6. @Ahududuk
7. @Gurbetfr
8. @p_ritha
9. @mavimli
:sampiyon::sampiyon:
Merhaba bende agustos 15 inde ceyrek almayi dusunuyorum bende katilabilirmiyim sizlere