• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Ben-Hic

Bir çok yarınlar bilirim,biri dündü mesela
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2018
477
1.657
Hayırlı akşamlar altın kızlar...yazılanı okuyabiliorum anca böyle bir tembellik uyuşukluk var üzerimde...maşallah güzel birikimler yapıyorsunuz...banada yüklü para geldi onunla altın alacağım ama şu uyuşukluğum bir geçsinde alırım kim uğraşacak şimdi bankayla şifreyle:KK45:eşimide kandırdım...elindeki €ları bozduracaktı bir iş için ben sana tl veririm bunları bozdurma dedim bayada karlı çıktım...garibim sonradan ayıldı:KK22:

citl

B€B€GİMM
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2010
4.615
1.625
Slm kızlar bende gribim fena halde çocuklarda öyle oglanida sünnet olcak perşembe günü hayirlisiyla olup biran evvel iyileşir ins bayram harcliklarla rını euromu yoksa biraz daha bekleyip çeyrek mi alsam diyorum

karamelli_turta

Nirvana
Pro Üye
21 Temmuz 2008
11.546
24.518
Hayırlı akşamlar altın kızlar...yazılanı okuyabiliorum anca böyle bir tembellik uyuşukluk var üzerimde...maşallah güzel birikimler yapıyorsunuz...banada yüklü para geldi onunla altın alacağım ama şu uyuşukluğum bir geçsinde alırım kim uğraşacak şimdi bankayla şifreyle:KK45:eşimide kandırdım...elindeki €ları bozduracaktı bir iş için ben sana tl veririm bunları bozdurma dedim bayada karlı çıktım...garibim sonradan ayıldı:KK22:
Sen yorulma @Ben-Hic :KK70:
Bana havale et, hallederim:))

karamelli_turta

Nirvana
Pro Üye
21 Temmuz 2008
11.546
24.518
Bende alacam altın ama şu istanbul seçimi falan bir geçsin, malum abd ile işler de karışık şimdi dolar yükselir altında yükselir . Sular durulsun öyle mi alayım ne diyorsunuz
Elimde bana yakinda gerekli olmayacak parayi ben olsam hemen altina çevirirdim.

Yukarı Alt