Alya_sura88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5.105
Merhaba hanımlar:) Sanırım bir kere yanlışlıkla yazmıştım bu sayfaya, ama yanlislikla da yazmış olsam bu takip ettigimi gösterir elbette..Bir konu hakkında danışmak istiyorum size.
Yaşadığımız şehirde kiraciyiz,45 binlik bir arabamız, bir de 100 binlik birikimimiz var.İstedigimiz evin fiyatlariysa 200 bin.
Biz arabayı satmadan, çünkü lazım olur diye dusunuyorum bebek bekliyoruz..100 binlik kredi çeksek sanırım 10 yıl için 200 bin odememiz gerekiyormuş.Toplam gelirimiz 9000 , ama doğum sonrası 6 ay calismayacagim.Kalkabilir miyiz altından sizce? Bu sayfada ev sahibi olanları gördükçe bir gün bizde inşallah demiştim,sıra bize geldi galiba.Sagolsun ev sahibi😒
Korkuyorum sanırım borca girmekten..
Canım faizler 1.45 iken alsaydınız keşke. Tüh.
Bence büyük projelerin uygun faizli kampanyalarını bekleyin. Farazi konuşuyorum. Kampanya yapan müteahhit var mu bilmiyorum. Ama biz bir ev bakmıştık 4 sene önce. Müteahhit kendi kredi veriyordu. Böyle bu tarz bir fırsat çıkar belki acele etmeyin bence.

karamelli_turta

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
18.551
Canım faizler 1.45 iken alsaydınız keşke. Tüh.
Bence büyük projelerin uygun faizli kampanyalarını bekleyin. Farazi konuşuyorum. Kampanya yapan müteahhit var mu bilmiyorum. Ama biz bir ev bakmıştık 4 sene önce. Müteahhit kendi kredi veriyordu. Böyle bu tarz bir fırsat çıkar belki acele etmeyin bence.
En düşük oran şu an 1.55 imiş.

karamelli_turta

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
18.551
Heyyyy kızlarrrrr
Günaydın ☀
Ben tartıldım 61.3 kiloyu m.uzun zamandır 63-64.8 arası gidiyordum açkende 62.5 idim. Çok sevindim lan Yeyyyyyyyy
T tatlu okullar kapansın karneleri ver bekliyorum:KK66: sen yokken zayıflıyorum bak :)
Alyaaa
Kilolar yağlar bir taraftan giderken,
Borçlar azaliyor, birikimler artiyor :KK9:
Artik anasayfada seni de görmek lazim :KK66:

tatlu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16.834
Heyyyy kızlarrrrr
Günaydın ☀
Ben tartıldım 61.3 kiloyu m.uzun zamandır 63-64.8 arası gidiyordum açkende 62.5 idim. Çok sevindim lan Yeyyyyyyyy
T tatlu okullar kapansın karneleri ver bekliyorum:KK66: sen yokken zayıflıyorum bak :)
Biraz yoğunluğum azalsın daha aktif olacagim...
Harikasın seni en kısa zamanda 59 larda görelim ins

Ben de tahlil icin hastaneye geçiyorum genel kontrol ve kilo veremediğinden geleyim dedim

Yukarı Alt