kronikuykucu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2013
6.915
12.941
selam kızlar
bebiş için ışıklı isimlik yaptırıyoruz odasına 150lira ona ödedik. hediyelik mumluk dagıtıcaz 200-220onlar tutar sanırım dıs suslemesını bız yapıcaz.
bide cıkolata dagıtıcam 100lira cıvarıda o tutar sanırım.
arkadasım organızasyon ısı yapan bırının yanında calısıyor kendıne aıt urunlerde var onlarla odayı susleyecek sade bı sekılde abartı sevmıyorum ama, guzel olacak ınsAllah.abartılı suslemeleri gereksız buluyorum ucret almayacak en yakın arkadasım zaten. yuksek ucretler verıpte yaptırmazdım acıkcası
heyecan dorukta :spor: :spor:

Alya_sura88

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2016
3.945
7.698
Alyaaa
Kilolar yağlar bir taraftan giderken,
Borçlar azaliyor, birikimler artiyor :KK9:
Artik anasayfada seni de görmek lazim :KK66:
İnş cnmmmm ama bugün kendime kolye ve bileklik aldım altınlar çok pahalıydı imitasyon aldım 1250tl ödedim :KK66: kendime ve burada sizlere söz veriyorum . Artık kk ile internetten çöp almak yok. Birikim var :KK66:

karamelli_turta

Nirvana
Pro Üye
21 Temmuz 2008
11.396
24.061
selam kızlar
bebiş için ışıklı isimlik yaptırıyoruz odasına 150lira ona ödedik. hediyelik mumluk dagıtıcaz 200-220onlar tutar sanırım dıs suslemesını bız yapıcaz.
bide cıkolata dagıtıcam 100lira cıvarıda o tutar sanırım.
arkadasım organızasyon ısı yapan bırının yanında calısıyor kendıne aıt urunlerde var onlarla odayı susleyecek sade bı sekılde abartı sevmıyorum ama, guzel olacak ınsAllah.abartılı suslemeleri gereksız buluyorum ucret almayacak en yakın arkadasım zaten. yuksek ucretler verıpte yaptırmazdım acıkcası
heyecan dorukta :spor: :spor:
Heyecanli telâşlar,ne güzel :anneadayı:
Sadelik seviyorum bende.

Yukarı Alt