kronikuykucu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2013
6.104
10.382
Evim güzel evim.
Bizim tatil bitti, memlekette güzel gezdik, çocuklarla döndük :)çok şükür kavuştuk.
Şimdi posta posta çamaşır yikama zamani.

Sabah 7de oradan ciktik,Öğlen 2 de eve vardık,
Bir saate anneme geçtik.
Büyük kuzumun da doğum günüsubugün, pastamizi kapip anane dede ziyareti yaptık, bize çifte bayram oldu:)
Anneciğimin de ufak bir ev kazasi olmuştu arefe günü ayağı alçıda. Ablam 3 gündür yaninda kalmış sağolsun, kurbanlar misafirler derken yorucu olmuş.
Bir hısım yemeklerini yaptık ablamla biraz önce döndük evlere.

Büyük harcamalar olmadi, ufak tefek tahmin ettiğim kadar. Eksik listesi yapmaliyim,hele kahvaltılik sıfır.
gecmıs olsun annecıgıne canımm oglusunda dogum gunu kutlu olsun

Alya86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2018
1.191
1.714
Karamelli turta geçmiş olsun anneciğine.Hoşgeldiniz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-04-2020

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 227 gün kaldı.

Yarına kadar, bebeğinizin alt uzuv ayak plakaları gelişmiş olacaktır. Ayrıca bebeğinizin göz retinasındaki pigment oluşmuş olacaktır. Bebeğinizin kulağını ve dış kulak kanallarını oluşturacak ufak kabarıklıklar başın her iki yanında bulunmakta. Hamilelik sırasında kafein kullanımını kesmeniz en azından minumum düzeye indirmeniz gerekmektedir. Artık ultrason taramalarında bebeğinizin ağız, burun ve dudaklarını görebiliyorsunuz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

kahvemsi mutluluk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2017
6.319
19.321
Turtis geçmiş olsun canım, oglusuna da mutlu yıllar dilerim.
iyiniyetli iyiniyetli yeni evinde huzurla, sağlıkla oturmanizi dilerim canım.
p_ritha p_ritha ben sinbonun ucuz elektrikli cezvesini kullanıyorum misafir için memnunum daha pahalı birşey almadım çünkü ben bakır cezvede kısık ateşte yapılan kahve seviyorum, hatta bir tane yapayım hemen :))

Yukarı Alt