• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

kronikuykucu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2013
7.057
13.388
Evim güzel evim.
Bizim tatil bitti, memlekette güzel gezdik, çocuklarla döndük :)çok şükür kavuştuk.
Şimdi posta posta çamaşır yikama zamani.

Sabah 7de oradan ciktik,Öğlen 2 de eve vardık,
Bir saate anneme geçtik.
Büyük kuzumun da doğum günüsubugün, pastamizi kapip anane dede ziyareti yaptık, bize çifte bayram oldu:)
Anneciğimin de ufak bir ev kazasi olmuştu arefe günü ayağı alçıda. Ablam 3 gündür yaninda kalmış sağolsun, kurbanlar misafirler derken yorucu olmuş.
Bir hısım yemeklerini yaptık ablamla biraz önce döndük evlere.

Büyük harcamalar olmadi, ufak tefek tahmin ettiğim kadar. Eksik listesi yapmaliyim,hele kahvaltılik sıfır.
gecmıs olsun annecıgıne canımm oglusunda dogum gunu kutlu olsun

Alya86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2018
2.353
4.155
Karamelli turta geçmiş olsun anneciğine.Hoşgeldiniz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-04-2020

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 38 gün kaldı.

Bebek hemen hemen her zaman annenin pelvisi içine baş aşşa pozisyonda yerleşir. Bunun sebebi başın vücudun en ağır kısmı olması ve rahmin üst tarafına nazaran alt çevresine daha iyi yerleşebilmesi ile alakalıdır. Doktorunuz her kontrolde rahim boynundaki genişleme ve açılma işaretlerini izleyecektir. Son ayda, aktif bir doğum veya dikkate değer kasılmalar olmadıkça 1-2 cm lik açılmalar alışıldık bir durum değildir. Bebeğinizdeki geçici tüyler artık yok olmaya yüz tuttu.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

kahvemsi mutluluk

Guru
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2017
7.751
24.393
Turtis geçmiş olsun canım, oglusuna da mutlu yıllar dilerim.
@iyiniyetli yeni evinde huzurla, sağlıkla oturmanizi dilerim canım.
@p_ritha ben sinbonun ucuz elektrikli cezvesini kullanıyorum misafir için memnunum daha pahalı birşey almadım çünkü ben bakır cezvede kısık ateşte yapılan kahve seviyorum, hatta bir tane yapayım hemen :))

Yukarı Alt