Altın iğneli radyofrekans, radyofrekans ve benzeri işlemlerle yüzünde yağ dokusu eriyenler, lütfen yardım

Myns

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2019
8
1
Benimle aynı sorunu yaşayanlar lütfen yaşadıklarınızı paylaşın. Çok kötü durumdayım, hayatıma devam edebilmek için gece gündüz ilaç kullanıyorum. Psikolojim alt üst oldu. Hala yaşadıklarıma inanamıyorum, bir kabusun içinde gibiyim. Nasıl yaptım böyle bir şey diye soruyorum kendime. Ne kadar da güzel bir yüzüm varmış diye eski fotoğraflarıma bakıyorum. Yanaklarım eridi ve sarktı, nazolabial çizgilerim çıktı. Yüze dolgu yaptırmayı düşünüyorum ancak giden yağlar geri gelir mi diye de bekliyorum bir yandan.

olive12

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2014
715
1.180
Geçmiş olsun ya! Ben de düşünüyordum. Hangi merkez? Neresi?

olive12

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2014
715
1.180
Bir de yağ enjeksiyonu ile düzeltiliyor bildiğim kadarıyla. Çok iyi biri yapmalı. Bir de faceforming diye bir şey var, yüz yogası da deniliyor. Ben ona sardım bir siz de instagramdan bakın. Bana mantıklı geldi. Defne Samyeli yıllardır ben yapıyorum diyordu

ezgisude1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2017
350
113
Cok gecmis olsun genelde hep ayni sonuclaniyor yag enjeksiyonu.Doktorunuz baska bir cozum sunmadimi olanlardan sonra.

Myns

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2019
8
1
Teşekkür ederim Olive12 ve ezgisude1. Olanlardan sonra önce bozulan psikolojimi düzeltmeye çalıştım, yüzümü düzeltmek için hiçbir işleme başvurmadım bu nedenle.
Olive12 sakın ama sakın başlıkta saydığım işlemler ve türevlerini yaptırmayı düşünmeyin bile. Bu tür işlemlerden zarar gören başka insanlar da olmuş geçmişte forumdan.Ben bu işleme kalkışmadan görseydim keşke bunları. Ama googleda bu tür işlemleri öven doktorların yazılardan başka bir şey görünmüyor malesef. Kadının güzel olma isteğini sömüren aldatmacalarla dolu ortalık. Yüzünü güzelleştirmek için doğal olan yöntemlerden başka bir şeye başvurmamanızı tavsiye ederim.

Myns

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2019
8
1
Ezgisude1 Uşakta Özgür Yörüker kliniğine gitmiştim. Maalesef doktor hiçbir sorumluluk almadı. Bu işlem gayet güvenilirdir, böyle bir etkisi yoktur, zayıflamışsınızdır diyerek kibarca uzaklaştırdı beni klinikten.Aylardır yaşadığım ızdırabı bir ben bilirim bir de ailem bilir. Bu tür işlemleri yapan insanlar ancak parasını alana kadar ilgileniyor sizle sonrası önemli değil. Bir insanın hayatı mahvolmuş umursamıyorlar. Ben bunu tecrübe ettim.

Myns

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2019
8
1
Bu süreçte forumdan Misch yazışmalarıyla bana moral verdi. Okursa eğer bu başlığı ona da tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.

zevrak47

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2020
9
0
arkadaşlar doktorun hukuken sorumluluğu var..dava açmanizı öneririm..maddi ve manevi tazminat ..zayıflamışsin diyip başından savamaz..ve bu arada çok gecmiş olsun
Teşekkür ederim Olive12 ve ezgisude1. Olanlardan sonra önce bozulan psikolojimi düzeltmeye çalıştım, yüzümü düzeltmek için hiçbir işleme başvurmadım bu nedenle.
Olive12 sakın ama sakın başlıkta saydığım işlemler ve türevlerini yaptırmayı düşünmeyin bile. Bu tür işlemlerden zarar gören başka insanlar da olmuş geçmişte forumdan.Ben bu işleme kalkışmadan görseydim keşke bunları. Ama googleda bu tür işlemleri öven doktorların yazılardan başka bir şey görünmüyor malesef. Kadının güzel olma isteğini sömüren aldatmacalarla dolu ortalık. Yüzünü güzelleştirmek için doğal olan yöntemlerden başka bir şeye başvurmamanızı tavsiye ederim.

Myns

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2019
8
1
Zevrak 47,çok düşündüm söylediğinizi. Ancak nasıl bir delil sunabilirim? Elimde delil olabilecek bir şey yok ki. Fotoğraflarım var sadece. Bunlar da delil olmaz.

Yukarı Alt